Grupa WM to multimedialny lider na Warmii i Mazurach, wyznaczający kierunki technologiczne i biznesowe. Wydawca ponad 130-letniej „Gazety Olsztyńskiej”, która przeszła cyfrową transformację i dziś jest dostępna 24 godziny na dobę: w wydaniu papierowym, internetowym i mobilnym. Właściciel serwisów internetowych, które miesięcznie osiągają oglądalność na poziomie blisko 2 mln unikalnych użytkowników. Organizator cyklicznych eventów na Warmii i Mazurach, m.in. "Kongres Przyszłości", "Bez Gorsetu". Grupa WM posiada własny software house, w którym wyspecjalizowany dział programistów zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i webowych oraz sklepów internetowych.

GRUPA WM Spółka z o.o w Olsztynie


mProfi.pl to zestaw usług on-line pozwalających na komunikację z uczestnikami wydarzeń przy wykorzystaniu wiadomości SMS, głosowych, e-mail i do aplikacji mobilnej wprost na ich telefony. Treści są bogate w formę: tekst, grafika, wideo, interaktywność. Znajduje wiele zastosowań przy wszelkiego rodzaju wydarzeniach jak: konferencje, szkolenia, gale, targi, koncerty, imprezy masowe i sportowe.

mProfi.pl


New Event Management Kompleksowy program do zarządzania eventami, aby Twój proces zarządzania projektem na wszystkich jego etapach odbywał się w kontrolowany i efektywny sposób · Kalendarz online · Projekty · Kosztorysy · Zarządzaniem Magazynem - Rezerwacja Sprzętu - Stan Urządzeń · Baza miejsc · Planowanie ekipy · Zarządzanie Flotą · Finanse · Cross Rental Network · Statystyki · Space Planner & Blend Calculator

New Systems