ConnectTo nowe technologie dla eventów - czyli sposoby na to, jak sprawnie przeprowadzić proces rejestracji, recepcji oraz jakie dodatkowe funkcjonalności w trakcie pozwolą organizatorom na kontrolowanie na bieżąco sytuacji - kto, gdzie, kiedy ;) łączymy własne rozwiązania i gotowe produkty oparte na NFC z aplikacjami, możliwością składania podpisów, CMS, mailingami, komunikacją SMS, zaproszeniami na QRcodach, photosolution (mobilny wariant fotobudki) i wieloma innymi funkcjonalnościami w zależności od potrzeby klienta. Dlatego sami o sobie mówimy, że mamy rozwiązania idealne - systemowe, modułowe i personalizowane.

ConnectTo Sp. z o.o.


Firma GlobeData sp. z o.o. jest pomysłodawcą i twórcą aplikacji mobilnej Zbierz Drużynę, a także partnerem technologicznym X edycji Bella Skyway Festival. Zbierz Drużynę to katalog interaktywnych gier terenowych. Co więcej - firma może stworzyć autorski scenariusz oraz unikalną grę, powiązaną tematycznie z konkretnym eventem. Zbierz Drużynę to wymarzone narzędzie dla każdego eventowca. Aplikacja działa 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

GlobeData sp. z o.o.


Grupa WM to multimedialny lider na Warmii i Mazurach, wyznaczający kierunki technologiczne i biznesowe. Wydawca ponad 130-letniej „Gazety Olsztyńskiej”, która przeszła cyfrową transformację i dziś jest dostępna 24 godziny na dobę: w wydaniu papierowym, internetowym i mobilnym. Właściciel serwisów internetowych, które miesięcznie osiągają oglądalność na poziomie blisko 2 mln unikalnych użytkowników. Organizator cyklicznych eventów na Warmii i Mazurach, m.in. "Kongres Przyszłości", "Bez Gorsetu". Grupa WM posiada własny software house, w którym wyspecjalizowany dział programistów zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i webowych oraz sklepów internetowych.

GRUPA WM Spółka z o.o w Olsztynie


mProfi.pl to zestaw usług on-line pozwalających na komunikację z uczestnikami wydarzeń przy wykorzystaniu wiadomości SMS, głosowych, e-mail i do aplikacji mobilnej wprost na ich telefony. Treści są bogate w formę: tekst, grafika, wideo, interaktywność. Znajduje wiele zastosowań przy wszelkiego rodzaju wydarzeniach jak: konferencje, szkolenia, gale, targi, koncerty, imprezy masowe i sportowe.

mProfi.pl


New Event Management Kompleksowy program do zarządzania eventami, aby Twój proces zarządzania projektem na wszystkich jego etapach odbywał się w kontrolowany i efektywny sposób · Kalendarz online · Projekty · Kosztorysy · Zarządzaniem Magazynem - Rezerwacja Sprzętu - Stan Urządzeń · Baza miejsc · Planowanie ekipy · Zarządzanie Flotą · Finanse · Cross Rental Network · Statystyki · Space Planner & Blend Calculator

New Systems