Zwycięzca nagrody publiczności programu TVN Mam Talent! Spektakularny świat niezwykłych emocji, w którym odkryjesz jedyny i niepowtarzalny Bubble Show w Polsce, a także zdumiewające spektakle iluzjonistyczne z prawdziwymi papugami w ponadczasowej aranżacji. Otocz się magiczną ekstrawagancją, która oczaruje Twoich gości bądź klientów. Odwiedź stronę internetową i znajdź na facebooku!

Agencja Artystyczna Bulle Arkadiusz Gwizdała

 
Studio "Galitsyna Art Group" założyła w 2009 roku Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni polskiej edycji programu "Mam Talent”. Tworzymy dedykowane, indywidualne artystyczne widowiska na eventy i wesela w całej Polsce. Mają Państwo do wyboru: -Show Malowania Piaskiem -Show Malowania Światłem -Speed Painting Show/Szybkie Malowanie/Tańczący Malarz w wykonaniu VLODYRA – gwiazdy „Mam Talent” -StarDust Show/Gwiezdne Show -Split&Join Show -Show Malowania Śniegiem -Show Malowania na wodzie/Ebru

Galitsyna Art Group

 
Anna Filipowska - pokazy artystyczne Jesteśmy grupą artystów oddanych sztuce. Pokazy, które oferujemy to akrobatyka na mistrzowskim poziomie, taniec oraz gra aktorska. W połączeniu z unikatowymi rekwizytami tworzą oryginalne i nietuzinkowe scenariusze. Pokazy, które prezentowaliśmy zajęły wysokie 3 miejsce w finale Programu Mam Talent. Wrażenia i emocję , które oferujemy to najlepsza inwestycja w pracowników i firmę.

SK Talent Anna Filipowska