FreshMail.pl
Zwycięzca nagrody publiczności programu TVN Mam Talent! Spektakularny świat niezwykłych emocji, w którym odkryjesz jedyny i niepowtarzalny Bubble Show w Polsce, a także zdumiewające spektakle iluzjonistyczne z prawdziwymi papugami w ponadczasowej aranżacji. Otocz się magiczną ekstrawagancją, która oczaruje Twoich gości bądź klientów. Odwiedź stronę internetową i znajdź na facebooku!

Agencja Artystyczna Bulle Arkadiusz Gwizdała

 
Studio "Galitsyna Art Group" założyła w 2009 roku Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni polskiej edycji programu "Mam Talent”. Tworzymy dedykowane, indywidualne artystyczne widowiska na eventy i wesela w całej Polsce. Mają Państwo do wyboru: -Show Malowania Piaskiem -Show Malowania Światłem -Speed Painting Show/Szybkie Malowanie/Tańczący Malarz w wykonaniu VLODYRA – gwiazdy „Mam Talent” -StarDust Show/Gwiezdne Show -Split&Join Show -Show Malowania Śniegiem -Show Malowania na wodzie/Ebru

Galitsyna Art Group

 
Anna Filipowska - pokazy artystyczne Jesteśmy grupą artystów oddanych sztuce. Pokazy, które oferujemy to akrobatyka na mistrzowskim poziomie, taniec oraz gra aktorska. W połączeniu z unikatowymi rekwizytami tworzą oryginalne i nietuzinkowe scenariusze. Pokazy, które prezentowaliśmy zajęły wysokie 3 miejsce w finale Programu Mam Talent. Wrażenia i emocję , które oferujemy to najlepsza inwestycja w pracowników i firmę.

SK Talent Anna Filipowska

 

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl