Greg Albrecht od lat występuje jako mówca na najważniejszych wydarzeniach firmowych w Polsce i za granicą. Jego wystąpienia obejmują m.in. obszary motywacji, zarządzania zmianą i przedsiębiorczości w sprzedaży.Greg jest praktykiem, doradcą oraz inwestorem w start-upy. Prowadzi jeden z wiodących podcastów o tematyce biznesowej - Greg Albrecht Podcast. Dowiedz się więcej: gregalbrecht.io/mowca

ALBRECHT&PARTNERS


Galitsyna Art Group wykonuje dedykowane Pokazy Sztuk Wizualnych na eventy firmowe: Malowanie Piaskiem, Światłem, Śniegiem, na Wodzie, Speed Painting, Gwiezdne Show, Obrazy Kompozycyjne i inne. Studio założyła Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni programu „Mam Talent” i prekursorka sztuki Malowania Piaskiem w Polsce. Każdy pokaz w wykonaniu Galitsyna Art Group jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki indywidualnemu, dedykowanemu scenariuszowi, tworzonemu według celów i założeń wydarzenia. Zapraszamy na stronę internetową studia Galitsyna Art Group: http://galitsyna-show.com/

Galitsyna Art Group


Projekt iLUZJA to nowa jakość sztuki iluzji w Polsce. Powstał z myślą o dostarczaniu nowoczesnej rozrywki, skrojonej na miarę współczesnego widza - żadnych królików z kapelusza! Autorem projektu jest Tomasz Jusza - artysta młodego pokolenia, doskonale łączący swój unikalny repertuar i styl występów z nowoczesnym spojrzeniem na dostarczanie rozrywki na najwyższym poziomie. Ponad 15 lat doświadczenia zdobytego na prestiżowych imprezach firmowych i kulturalnych w całej Polsce, dla takich klientów jak Google, Intel, PZU, Sephora czy PKO. Jego pokazy to niezwykłe spektakle pełne magii, pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Mają spersonalizowany charakter, dzięki czemu każdy Klient otrzymuje naprawdę wyjątkowe show!

Adrian Pruski, znany bliżej jako Just Edi, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich sztukmistrzów i ekwilibrystów. Jego pokazy iluzji wzbudzają zachwyt i podziw publiczności. Dzięki swoim popisowym numerom wziął udział w Mam Talent, przechodząc do finału programu. Bezpośredni kontakt z widzem to coś, co Just Edi ceni sobie najbardziej. Amatorzy magii i sztuki cyrkowej mają szansę przekonać się o tym podczas festiwalu artystów ulicznych „Edi i Przyjaciele”, gdzie zbierają się różni iluzjoniści, a także na innych imprezach z jego udziałem. Just Edi to artysta, który doskonale potrafi dostosować występ do rodzaju eventu. Zgłębianie sztuki magii estradowej rozpoczął w wieku kilkunastu lat. Uczył się, trenował i występował – pokazy iluzjonistów z jego udziałem odbywały się za granicą. Dziś należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich iluzjonistów , a jego występy uświetniają największe imprezy i wydarzenia kulturalne, lecz również konferencje, szkolenia, bankiety czy imprezy firmowe.

Just Edi Show


Kolor Kolektyw to grupa doskonale wpisana w realia i style współczesnej metropolii. Tworzymy interaktywne instalacje mappingowe, oprawy wizualne/multimedialne wydarzeń artystycznych i eventów, prowadzimy widowiskowe warsztaty kreatywne. Działania Kolektywu cechuje innowacyjność, trendsetting oraz implementacje nowych technologii. Angażujemy odbiorcę, zapraszamy go do współdziałania. Nasze pokazy są liveactami - wyróżnia nas tworzenie kontentu multimedialnego na żywo! Jesteśmy zgraną ekipą osób zawodowo związanych ze sztukami wizualnymi, muzyką i produkcją AV. Zapewniamy własny sprzęt i rozwiązania technologiczne.

Kolor Kolektyw


Artysta występujący na scenie od dzieciństwa - pochodzi z rodziny iluzjonistów, która od lat zajmuje się sztuką iluzji. Syn słynnego duetu Duo Batrix występującego w latach 90tych na arenie międzynarodowej. Podczas swoich pokazów tworzy niewiarygodny nastrój, w którym wszystko staje się możliwe. W swoim repertuarze posiada pokazy zarówno dla małego grona, jak i kilkutysięcznej publiczności. W ofercie zajdą Państwo pokazy dla firm, agencji eventowych oraz osób prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawsze potrafi dostosować pokaz do publiczności oraz wielkości imprezy. Jako jeden z nielicznych w Polsce występuje również w dużej iluzji - solo i w duecie, gdzie rekwizyty o dużych rozmiarach idealnie nadają się na prestiżowe wydarzenia. Jako konstruktor efektów iluzji tworzy rekwizyty pasujące idealnie do wydarzeń specjalnych. Jego pokaz w programie Mam Talent, podczas którego usłyszał 3xTAK, zaskoczył jury. „To się nie wydarzyło?” zapytał Agustin Egurola. Iluzja na wysokim poziomie, klasa i styl zdecydowanie cechują pokazy Mago Magic Show.

Mago Magic Show


Syndykat Rozrywki to idealne rozwiązanie na uatrakcyjnienie każdego eventu

www.Standuperzy.pl - Standuperzy na Twoja imprezę

www.Kabareciarze.pl - Kabarety do wynajęcia

www.Prowadzenie.pl - Konferansjerzy w całej Polsce

www.Cyrkowcy.pl - Iluzjoniści, klauni, żonglerzy i inni

www.Zjawiskowi.pl - Znani z programów TV talent show

www.Rozbieralni.pl - Profesjonaliści +18 ;-)

Wiecznie Spragnieni sp. z o.o.


więcej

więcej

Zespół Foliba - 12 lat na scenie, 500 zagranych koncertów w Polsce i za granicą! Prowadzimy autorskie warsztaty gry na bębnach afrykańskich dla wszystkich grup wiekowych. Z naszymi warsztatami docieramy do wszystkich miejscowości w Polsce. Zapewniamy własne instrumenty dla uczestników warsztatów (do 400 bębnów). Poza ojczystym językiem prowadzimy zajęcia w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim oraz francuskim. Współpracujemy z instytucjami kultury, hotelami, agencjami eventowymi. Podczas naszych warsztatów zarażamy ludzi naszą pasją, realizujemy gry i zabawy rytmiczne, generujemy dobrą wibrację nastrajając uczestników wielką dawką pozytywnej energii.

Zespół Foliba