Jesteśmy niekwestionowanym liderem eventów balonowych w Polsce. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pracy z najbardziej wymagającymi Klientami jesteśmy w stanie spełnić najwyższe oczekiwania. Jednorazowo zabieramy 52 osoby. Jesteśmy w pełni certyfikowaną firmą i działamy na terenie całego kraju. Tylko my mamy kolorową flotę balonów bez reklamy, kosz z drzwiami i oknem panoramicznym, fotele lotnicze, największy balon w Polsce czy… latającą Kanapę Prezesa :)

Balloon Expedition Izabela Borkowska-Barnaś


BALON EVENT to agencja lotniczo-reklamowa powstała z pasji do lotnictwa. Od ponad 2o lat świadczymy usługi w oparciu o balony na ogrzane powietrze. Organizujemy loty widokowe oraz loty na uwięzi podczas pikników i spotkań eventowych. Balony na ogrzane powietrze są to bardzo nietypowe i jedyne w swoim rodzaju nośniki reklamy z czego przekonało się już wielu naszych klientów umieszczając swoje logo lub nazwę produktu na naszych balonach. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia. Obsługujemy eventy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

BALON EVENT


FAZA firma jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego team buildingu. Wychodzimy naprzeciw pracowniczej integracji, zwiększenia motywacji i poprawy relacji panujących w firmie, co w połączeniu ze świetną zabawą, daje gwarancję realizacji tych celów. PR zaczyna się w domu, dla tego warto zadbać o potrzeby swoich pracowników i zainwestować w poprawę ich umiejętności komunikacyjnych oraz jakość wzajemnych relacji.

Faza sp. z o.o.


Energylandia to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce oferujący blisko 70 atrakcji, które podzielone są na 4 strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku. Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów.

RODZINNY PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA W ZATORZE


Oferujemy usługi znanego na świecie i wchodzącego na polski rynek, sektora vending marketingu - promocji poprzez automaty vendingowe. Gratisomat to interaktywna i angażująca reklama produktów i usług. Umożliwia zaangażowanie konsumentów podczas eventów i akcji samplingowych. Na dotykowym ekranie wyświetlane są zadania: gry, quizy, ankiety lub inne aplikacje – nagroda i świetna zabawa gwarantowana!

Gratisomat


W Imprero zajmujemy się oferowaniem unikalnych, multimedialnych atrakcji eventowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia – od spotkań integracyjnych i imprez dla Klientów, po targi, festiwale, eventy promocyjne i wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pełną śmiechu wideobudkę muzyczną, cyfrową ścianę graffiti, magiczne lustro fotograficzne, malowanie światłem, gry sterowane myślami, fotobudkę z rzeczywistością rozszerzoną, wideobudkę karaoke, czy wideobudkę slow motion.

Imprero


Lody RULLON - niezwykłe lodowe doświadczenie. Lody Rullon to tworzone na oczach gości niekonwencjonalne lody. Dzięki użyciu specjalnego mrożącego blatu możesz być świadkiem wyjątkowego przedstawienia, w którym łączymy lodową bazę ze świeżymi owocami, słodyczami i innymi dodatkami, nawet z alkoholem. Całość jest serwowana w formie lodowych rulonów. Ta niezwykła technika pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych połączeń smakowych.

Lody Rullon


Specjalizujemy się w dostarczaniu flipperów i gier arcade. Nasze automaty są pięknie odrestaurowane i mają duszę lat 80 i 90. Możecie wybierać z ponad 60 różnych tytułów gier. Zorganizujemy dla gości mini turniej, konkursy, rywalizację zespołową. Możemy zorganizować prawdziwy salon retro gier na evencie, działamy także na imprezach plenerowych. Przywieziemy, rozstawimy i zadbamy o dobrą zabawę.

Mono sp. z o.o.


Jak sprawić, by włosy stanęły dęba? Czy chcesz zobaczyć siebie w tysiącu odbić, a może wyprodukować prąd na rowerze-elektrowni? Posiadamy unikatową w skali kraju atrakcję w postaci mobilnego parku doświadczeń, a także wystaw tematycznych takich jak wystawa Eko-Dom, Wodny Park, Oddech Kosmosu i wiele innych. Wszystkie urządzenia można rozstawić zarówno w plenerze, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Nasz park naukowy gwarantuje zabawę nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym!

Park Edukacyjny Interakcje Sp. z o.o.


Podwarszawski Park Rozrywki w Julinku, to miejsce jedyne w swoim rodzaju: połączenie centrum rodzinnej rozrywki, miejsca wypoczynku na łonie natury (Kampinoski Park Narodowy) oraz unikalnego w Europie ośrodka kultywowania tradycji cyrkowej. To także nowoczesny hotel z komfortowymi pokojami, a przede wszystkim miejsce organizowania prywatnych imprez okolicznościowych, wycieczek szkolnych i zielonych szkół, a także eventów firmowych. W ciągu zaledwie trzech lat Park Rozrywki Julinek odwiedziło ponad pół miliona osób!

Park Rozrywki Julinek


Shot.Me w swojej ofercie posiada produkty skierowane do agencji eventowych oraz reklamowych. Dostarczamy interaktywne atrakcje. W ofercie mamy aplikacji do zdjęć i gifów. Posiadamy foto budki i gif budki oraz system do zdjęć 360. W naszej ofercie znajdziesz również usługę kodowania aplikacji mobilnych. Unowocześniamy wydarzenie, które organizujesz, wzmacniając jego wizerunek także w social media. Wydłużamy kontakt Konsumenta z marką. Zapraszamy do przesyłania briefów.

Shot.Me


Profesjonalni ARTYŚCI BALONOWI zapraszają do współpracy agencje, firmy, instytucje i osoby prywatne, które poszukują usług na najwyższym poziomie. Nasi artyści zafascynują oryginalnymi pokazami scenicznymi dla dzieci i specjalnymi programami dla dorosłych, staną na wysokości zadania wykonując wymyślne balonowe figury, które mogą także przyjąć kształt przepięknych sukni i biżuterii - dla wymagających stworzymy nieszablonowe rzeźby, tematyczne ściany czy labirynty balonowe. Służymy radą w doborze atrakcji i artystów oraz dekoracji do charakteru wydarzenia i posiadanego budżetu.

TE ZŁOTE Ewa Zawalska