Firma AS-PARTY przedstawia pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych nową atrakcję na rynku polskim. Vapshot to tajemnicza maszyna, która jednocześnie rozkręca imprezkę i sprawia, że na drugi dzień nie mamy po niej negatywnych skutków ubocznych. Śpieszymy z wyjaśnieniem i prezentujemy nowy sposób na spożywanie alkoholu w postaci pary. Możemy cieszyć się różnymi smakami ulubionych przez Was drinków i tzw „shotów”. Alkohol jest podawany w specjalnie zaprojektowanych pojemnikach, które są pod ciśnieniem i w których można mieszać różne rodzaje alkoholi. Aby poczuć smak wystarczy przekręcić nakrętkę w górę i część cieczy natychmiast będzie parowała nam przed oczami. Mgiełkę alkoholową spożywamy przez słomkę i dzięki temu alkohol omija układ pokarmowy i jest wchłaniany przez płuca. Ponadto wdychana para jest kwintesencją smaku wybranego przez klienta alkoholu. Nową formą spożywania alkoholu możemy się cieszyć na różnego rodzaju uroczystościach, imprezach integracyjnych, eventach firmowych...

AS-PARTY


Jesteśmy niekwestionowanym liderem eventów balonowych w Polsce. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pracy z najbardziej wymagającymi Klientami jesteśmy w stanie spełnić najwyższe oczekiwania. Jednorazowo zabieramy 52 osoby. Jesteśmy w pełni certyfikowaną firmą i działamy na terenie całego kraju. Tylko my mamy kolorową flotę balonów bez reklamy, kosz z drzwiami i oknem panoramicznym, fotele lotnicze, największy balon w Polsce czy… latającą Kanapę Prezesa :)

Balloon Expedition Izabela Borkowska-Barnaś


BALON EVENT to agencja lotniczo-reklamowa powstała z pasji do lotnictwa. Od ponad 2o lat świadczymy usługi w oparciu o balony na ogrzane powietrze. Organizujemy loty widokowe oraz loty na uwięzi podczas pikników i spotkań eventowych. Balony na ogrzane powietrze są to bardzo nietypowe i jedyne w swoim rodzaju nośniki reklamy z czego przekonało się już wielu naszych klientów umieszczając swoje logo lub nazwę produktu na naszych balonach. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia. Obsługujemy eventy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

BALON EVENT


więcej

więcej

BarBarmana to największa na świętokrzyskim rynku firma oferująca kompleksowe usługi barmańskie i baristyczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji każdego roku owocuje sukcesywnie rosnącym gronem zadowolonych klientów. Działamy na terenie całego kraju. Indywidualne podejście i zawsze „skrojona na miarę” oferta gwarantuje zadowolenie z proponowanych przez nas usług.

BarBarmana


Kawą pasjonujemy się od wielu lat, a na rynku kawowym istniejemy niemal od początku jego tworzenia. Nasz zespół to czołówka polskich Baristów, którzy zdobywają osiągnięcia nie tylko na arenie narodowej ale i międzynarodowej, biorąc udział w licznych zawodach oraz konkursach. Dodatkowym atutem, który świadczy o najwyższym poziomie naszych Baristów jest Szkoła Baristów Colours Of Coffee, która od lat kształci zarówno pasjonatów kawy, jak i doszkala profesjonalistów. Dbamy nie tylko o wysoką jakość kawy, ale także o wygląd i estetykę serwowanego produktu. Każdy z naszych Baristów oprócz podstawowych technik latte art stosuje również innowacyjne wzory na potrzeby naszych Klientów, jak np. odwzorowanie logo. Mamy blisko 10 letnie doświadczenie w organizacji Eventów, targów, konferencji na terenie Polski oraz za granicą, tony zaparzonej kawy, setki wykonanych barów na indywidualne życzenie Klienta z brandingiem. Prowadzimy także koncept kawowy The Barista. Zapraszamy do nas bo wiadomo #kawasamasieniezrobi

Colours of Coffee


Fotosaloniki.pl to stylowe retro scenografie, które zachwycają uczestników wszelkiego rodzaju wydarzeń-od zamkniętych eventów firmowych po duże imprezy masowe. Ciekawe rekwizyty, efektowne elementy garderoby oraz niepowtarzalny styl fotosaloników sprawiają, że trudno jest oprzeć się pokusie wykonania w nich serii szalonych retro fotek, by zyskać miłą pamiątkę oraz zadać szyku wśród rodziny i przyjaciół.

Katarzyna Cybulska


Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun, dostępne jak wszystkie inne atrakcje w cenie jednego biletu wstępu do Parku. Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi i wysokimi (m.in. największy Mega Coaster w Europie – HYPERION, czy największy wodny Roller Coaster – SPEED WATER COASTER), jak i delikatnymi dla dzieci i rodzin, a także potężne atrakcje wodne. Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów.

RODZINNY PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA W ZATORZE


Oferujemy usługi znanego na świecie i wchodzącego na polski rynek, sektora vending marketingu - promocji poprzez automaty vendingowe. Gratisomat to interaktywna i angażująca reklama produktów i usług. Umożliwia zaangażowanie konsumentów podczas eventów i akcji samplingowych. Na dotykowym ekranie wyświetlane są zadania: gry, quizy, ankiety lub inne aplikacje – nagroda i świetna zabawa gwarantowana!

Gratisomat


Mamy narzędzia do tworzenia dobrego czasu. Prawdę mówiąc mamy cały warsztat narzędziStrefy: równowagi, longboardu, gier podwórkowych, malucha > 6 lat, animacje, gra w kapsle, gry zręcznościowe, gry planszowe. Dobrze bawimy. Z nami stworzysz miejsce z aktywnościami sportowymi dla osób w szerokim przedziale wiekowym. Przygotujemy dla Ciebie całe spektrum różnorodnych dyscyplin, które można uprawiać w grupie lub indywidualnie. Niewymuszona, swobodna rozrywka, zapewniająca zdrowy ruch dla całej rodziny. REALIZUJESZ WYZNACZONE CELE, MY DOSTARCZAMY SOLIDNE WSPARCIE Zapraszamy na nasze stoisko #grajwkapsle

Grupa Hator


W Imprero zajmujemy się oferowaniem unikalnych, multimedialnych atrakcji eventowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia – od spotkań integracyjnych i imprez dla Klientów, po targi, festiwale, eventy promocyjne i wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pełną śmiechu wideobudkę muzyczną, cyfrową ścianę graffiti, magiczne lustro fotograficzne, malowanie światłem, gry sterowane myślami, fotobudkę z rzeczywistością rozszerzoną, wideobudkę karaoke, czy wideobudkę slow motion.

Imprero


Lody RULLON - niezwykłe lodowe doświadczenie. Lody Rullon to tworzone na oczach gości niekonwencjonalne lody. Dzięki użyciu specjalnego mrożącego blatu możesz być świadkiem wyjątkowego przedstawienia, w którym łączymy lodową bazę ze świeżymi owocami, słodyczami i innymi dodatkami, nawet z alkoholem. Całość jest serwowana w formie lodowych rulonów. Ta niezwykła technika pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych połączeń smakowych.

Lody Rullon


NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI URZADZENIA, PROFESJONALNA OBSŁUGA I ZAPLECZE – spróbujesz, będziesz z nami współpracował na stałe! ...NA TARGI, PRZERWĘ KAWOWĄ, KONFERENCJĘ, WIECZÓR, TEAMBUILDING, PROMOCJĘ, ROAD SHOW, IMPREZY CLUBBINGOWE CZY OFICJALNĄ GALĘ – wszystko zależy od KREATYWNOŚCI ORGANIZATORA! PEŁNY BRANDING-MM jest fantastycznym narzędziem marketingowym przykuwającym uwagę wizualnie i dźwiękowo!

Mash Machine Polska


Specjalizujemy się w dostarczaniu flipperów i gier arcade. Nasze automaty są pięknie odrestaurowane i mają duszę lat 80 i 90. Możecie wybierać z ponad 60 różnych tytułów gier. Zorganizujemy dla gości mini turniej, konkursy, rywalizację zespołową. Możemy zorganizować prawdziwy salon retro gier na evencie, działamy także na imprezach plenerowych. Przywieziemy, rozstawimy i zadbamy o dobrą zabawę.

Mono sp. z o.o.


Park Praw Natury to mobilna wystawa interaktywna pozwalająca bawić się i zachwycać zasadami, którymi rządzi się przyroda. I atrakcja dla wydarzeń plenerowych i zamkniętych. To zestaw 18 urządzeń i stanowisk, wykorzystujących zjawiska z różnych dziedzin nauki. Każdemu towarzyszy opis działania i zasad, z których korzysta. Park to także warsztaty rozwijające kreatywność i uczące myślenia ekologicznego.

Park Praw Natury


Podwarszawski Park Rozrywki w Julinku, to miejsce jedyne w swoim rodzaju: połączenie centrum rodzinnej rozrywki, miejsca wypoczynku na łonie natury (Kampinoski Park Narodowy) oraz unikalnego w Europie ośrodka kultywowania tradycji cyrkowej. To także nowoczesny hotel z komfortowymi pokojami, a przede wszystkim miejsce organizowania prywatnych imprez okolicznościowych, wycieczek szkolnych i zielonych szkół, a także eventów firmowych. W ciągu zaledwie trzech lat Park Rozrywki Julinek odwiedziło ponad pół miliona osób!

Park Rozrywki Julinek


Picsane to grupa innowatorów tworząca kreatywne rozwiązania z zakresu foto video i nowych technologii. Zespół opracowuje eventowe aktywacje, jak również wykorzystuje najnowsze technologie m.in. w produkcji filmów. Dzięki temu, że wszystkie systemy są tworzone samodzielnie, dają duże możliwości wykorzystania i dopasowania do wymagań klientów. Usługi tworzone przez Picsane, to świetne urozmaicenie eventowych aktywacji, jak również skuteczne narzędzie marketingowe.

Picsane


Chcesz zapewnić uczestnikom imprezy niezapomnianą i oryginalną atrakcję? Koszulki i torby z nadrukiem wykonywane na żywo podczas trwania eventu to doskonała atrakcja dla uczestników. Możemy umieścić np. zdjęcia zrobione na ściance podczas imprezy, wcześniej przygotowane grafiki, hasła reklamowe itp. Uczestnik wybiera wzór i już po 2 minutach odbiera gotowy produkt. Nadruki są wysokiej jakości wykonane trwałą techniką . Możemy je wykonać także na innych materiałach. Nasze mobilne stanowiska pozwalają nam dotrzeć do każdego miejsca w Polsce!

Projektant Nadruków


Red Heels - Założyciel i menager agencji Tanecznej to Aleksandra Sądej. Wyjątkowa Grupa Taneczna, stworzona na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Doświadczenie tancerek sprawi , iż wydarzenie którego będą Państwo świadkami nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w pamięci. Profesjonalizm oraz urok osobisty to główne cechy towarzyszące ich występom, będące jednocześnie gwarancją sukcesu. Tancerki najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach latynoamerykańskim oraz Półfinalistki ostatniej edycji programu Mam Talent.

Red Heels Agencja Taneczna Aleksandra Sądej


Profesjonalni ARTYŚCI BALONOWI zapraszają do współpracy agencje, firmy, instytucje i osoby prywatne, które poszukują usług na najwyższym poziomie. Nasi artyści zafascynują oryginalnymi pokazami scenicznymi dla dzieci i specjalnymi programami dla dorosłych, staną na wysokości zadania wykonując wymyślne balonowe figury, które mogą także przyjąć kształt przepięknych sukni i biżuterii - dla wymagających stworzymy nieszablonowe rzeźby, tematyczne ściany czy labirynty balonowe. Służymy radą w doborze atrakcji i artystów oraz dekoracji do charakteru wydarzenia i posiadanego budżetu.

TE ZŁOTE Ewa Zawalska


Firma Vaporti zajmuje się wprowadzaniem nowego produktu ze Stanów Zjednoczonych na Rynek Polski. Produkt przeznaczony jest na eventy, pokazy, imprezy okolicznościowe oraz inne wydarzenia. Umożliwia on podawanie napojów w formie mgiełki do wdychania tzw. vapowania. Proces ten wydobywa prawdziwy smak napoju, dzięki czemu jest to aromatyczne i przyjemne doświadczenie.

Vaporti Sp. z o.o.


ICAROS to wspaniały relaks i zabawa. Najnowszy produkt poprawiający refleks, równowagę i koordynację. ICAROS pozwala nie tylko przemierzać wirtualne światy, ale i ćwiczyć ciało. Nazywamy to Active VR. Możemy latać, nurkować lub lewitować w kosmosie. Różne poziomy trudności dopasowane do możliwości użytkowników.

VBK Polska Sp. z o.o.


WYTWÓRNIA FILMÓW 360° VR to firma zajmująca się produkcją profesjonalnych filmów sferycznych, tworzeniem wirtualnych spacerów i wszystkiego, co jest związane z wirtualną rzeczywistością. Charakteryzuje nas kreatywność i najwyższa jakość obrazu. Oferujemy obsługę stanowisk VR na eventach i targach. Mamy doświadczenie w filmowaniu pod wodą. Nagrywamy ujęcia 360° z drona oraz w 3D.

WYTWÓRNIA FILMÓW 360° VR