BALON EVENT to agencja lotniczo-reklamowa powstała z pasji do lotnictwa. Od ponad 2o lat świadczymy usługi w oparciu o balony na ogrzane powietrze. Organizujemy loty widokowe oraz loty na uwięzi podczas pikników i spotkań eventowych. Balony na ogrzane powietrze są to bardzo nietypowe i jedyne w swoim rodzaju nośniki reklamy z czego przekonało się już wielu naszych klientów umieszczając swoje logo lub nazwę produktu na naszych balonach. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia. Obsługujemy eventy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

BALON EVENT

 
W Imprero zajmujemy się oferowaniem unikalnych, multimedialnych atrakcji eventowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia – od spotkań integracyjnych i imprez dla Klientów, po targi, festiwale, eventy promocyjne i wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pełną śmiechu wideobudkę muzyczną, cyfrową ścianę graffiti, magiczne lustro fotograficzne, malowanie światłem, gry sterowane myślami, fotobudkę z rzeczywistością rozszerzoną, wideobudkę karaoke, czy wideobudkę slow motion.

Imprero

 
Lody Rullon to firma specjalizująca się w niekonwencjonalnych lodach tworzonych "na oczach" gości. Dzięki użyciu specjalnego mrożącego blatu możesz być świadkiem wyjątkowego przedstawienia, w którym łączymy lodową bazę ze świeżymi owocami, słodyczami, alkoholem i innymi lodowymi dodatkami. Całość jest serwowana w formie lodowych rulonów. Dzięki tej specjalnej technice można uzyskać niepowtarzalne połączenia smakowe.

Lody Rullon

 
Jak sprawić, by włosy stanęły dęba? Czy chcesz zobaczyć siebie w tysiącu odbić, a może wyprodukować prąd na rowerze-elektrowni? Posiadamy unikatową w skali kraju atrakcję w postaci mobilnego parku doświadczeń, a także wystaw tematycznych takich jak wystawa Eko-Dom, Wodny Park, Oddech Kosmosu i wiele innych. Wszystkie urządzenia można rozstawić zarówno w plenerze, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Nasz park naukowy gwarantuje zabawę nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym!

Park Edukacyjny Interakcje Sp. z o.o.

 
Shot.Me w swojej ofercie posiada produkty skierowane do agencji eventowych oraz reklamowych. Dostarczamy interaktywne atrakcje. W ofercie mamy aplikacji do zdjęć i gifów. Posiadamy foto budki i gif budki oraz system do zdjęć 360. W naszej ofercie znajdziesz również usługę kodowania aplikacji mobilnych. Unowocześniamy wydarzenie, które organizujesz, wzmacniając jego wizerunek także w social media. Wydłużamy kontakt Konsumenta z marką. Zapraszamy do przesyłania briefów.

Shot.Me

 
Profesjonalni ARTYŚCI BALONOWI zapraszają do współpracy agencje, firmy, instytucje i osoby prywatne, które poszukują usług na najwyższym poziomie. Nasi artyści zafascynują oryginalnymi pokazami scenicznymi dla dzieci i specjalnymi programami dla dorosłych, staną na wysokości zadania wykonując wymyślne balonowe figury, które mogą także przyjąć kształt przepięknych sukni i biżuterii - dla wymagających stworzymy nieszablonowe rzeźby, tematyczne ściany czy labirynty balonowe. Służymy radą w doborze atrakcji i artystów oraz dekoracji do charakteru wydarzenia i posiadanego budżetu.

TE ZŁOTE Ewa Zawalska

 

Team99 Academy skupia się strzelectwie precyzyjnym. Nasze doświadczenie gromadziliśmy przez lata treningów w jednostkach specjalnych i na strzelnicach sportowych. W ramach oferty eventowej, proponujemy nieszablonowe i dopasowane do Twoich potrzeb, pomysły na:

• atrakcję w ramach imprezy integracyjnej,

• cykl imprez dla pracowników,

• szkolenie dla wyższej kadry managerskiej.

Dzięki nam wprowadzisz Klientów w fascynujący świat strzelectwa precyzyjnego oraz psychologii działania sił specjalnych.

Team99 Long Range Academy Sp. z o.o.

 
Zabieramy Naszych Klientów w świat pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz wynajmem wysokiej klasy symulatorów. Obsługujemy imprezy firmowe, szkolenia, konferencje i targi. W swojej ofercie posiadamy symulatory 5D i 7D z hełmami wirtualnej rzeczywistości oraz symulatory rozmaitych pojazdów, w tym samolotów i helikopterów. Urządzenia wynajmujemy wraz z wykwalifikowaną obsługą. Działamy na terenie całej Polski oraz Europy. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Justyna Makuła Vreal