Astro Arena - inspirujące historie z wielkim Kosmosem w tle. Promotor astronomii Radosław Pior - kosmiczny mówca inspiracyjny - zaprasza w podróż do gwiazd. Scena Twojego eventu stanie się rakietą, która wszystkim gościom zapewni wrażenia, emocje i prawdziwe przeżycia. Wybuchowo, głośno i z mocnym przesłaniem. Poznasz Kosmos, samego siebie i - przede wszystkim - odkryjesz siłę do realizacji celów i marzeń. Nawet tych z innego Wszechświata...

Astro Arena Edukacja Astronomiczna

 
BALON EVENT to agencja lotniczo-reklamowa powstała z pasji do lotnictwa. Od ponad 2o lat świadczymy usługi w oparciu o balony na ogrzane powietrze. Organizujemy loty widokowe oraz loty na uwięzi podczas pikników i spotkań eventowych. Balony na ogrzane powietrze są to bardzo nietypowe i jedyne w swoim rodzaju nośniki reklamy z czego przekonało się już wielu naszych klientów umieszczając swoje logo lub nazwę produktu na naszych balonach. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia. Obsługujemy eventy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

BALON EVENT

 
Jesteśmy firmą rodzinną i od 1986 roku działamy w branży p-poż. Organizujesz imprezę firmową, piknik lub wyjazd integracyjny dla pracowników? Szukasz ciekawej, pouczającej i bardzo widowiskowej atrakcji? Zorganizujemy pokaz gaszenia z prawdziwym ogniem i dymem. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w walce z ogniem. Również dzieci. Zapewniamy:

• korytarz ewakuacyjny

• sprzęt gaśniczy dla wszystkich uczestników

• ciekawy program

• efektowne pokazy

• a przy okazji trochę wiedzy

COMPACT P.H.U. Juliusz Jagodziński

 
FAZA firma jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego team buildingu. Wychodzimy naprzeciw pracowniczej integracji, zwiększenia motywacji i poprawy relacji panujących w firmie, co w połączeniu ze świetną zabawą, daje gwarancję realizacji tych celów. PR zaczyna się w domu, dla tego warto zadbać o potrzeby swoich pracowników i zainwestować w poprawę ich umiejętności komunikacyjnych oraz jakość wzajemnych relacji.

Faza sp. z o.o.

 
Energylandia to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce oferujący blisko 70 atrakcji, które podzielone są na 4 strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku. Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów.

RODZINNY PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA W ZATORZE

 
W Imprero zajmujemy się oferowaniem unikalnych, multimedialnych atrakcji eventowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia – od spotkań integracyjnych i imprez dla Klientów, po targi, festiwale, eventy promocyjne i wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie. W naszej ofercie znaleźć można m.in. pełną śmiechu wideobudkę muzyczną, cyfrową ścianę graffiti, magiczne lustro fotograficzne, malowanie światłem, gry sterowane myślami, fotobudkę z rzeczywistością rozszerzoną, wideobudkę karaoke, czy wideobudkę slow motion.

Imprero

 
Lody RULLON - niezwykłe lodowe doświadczenie. Lody Rullon to tworzone na oczach gości niekonwencjonalne lody. Dzięki użyciu specjalnego mrożącego blatu możesz być świadkiem wyjątkowego przedstawienia, w którym łączymy lodową bazę ze świeżymi owocami, słodyczami i innymi dodatkami, nawet z alkoholem. Całość jest serwowana w formie lodowych rulonów. Ta niezwykła technika pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych połączeń smakowych.

Lody Rullon

 
Mash Machine przykuwa uwagę każdego – wizualnie i dźwiękowo! Wciąga w interakcję, łamie bariery międzyludzkie bez względu na rodzaj eventu. ...NA TARGI, PRZERWĘ KAWOWĄ, KONFERENCJĘ, WIECZÓR, TEAMBUILDING, PROMOCJĘ, ROAD SHOW, IMPREZY CLUBBINGOWE CZY OFICJALNĄ GALĘ – wszystko zależy od KREATYWNOŚCI ORGANIZATORA! PEŁNY BRANDING-MM jest fantastycznym narzędziem marketingowym przykuwającym uwagę wizualnie i dźwiękowo! ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Mash Machine Polska

 
MOVYTZA to rozwijająca się firma, specjalizująca się w organizacji wydarzeń o charakterze artystyczno-kulturalnym oraz szerokim wachlarzu zajęć twórczych. Naszą misją jest upowszechnianie kultury i sztuki na najwyższym poziomie, udostępnianie sztuki w formie rekreacji, profilaktyka zdrowotna i integracja społeczna. Realizujemy nasze założenia poprzez tworzenie spektakli na wysokim poziomie artystycznym, oprawą jubileuszy oraz zdrowiem fizycznym ciała. Tworząc, korzystamy z nowatorskich pomysłów.

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA

 
Zapewniamy widowiskowe atrakcje na imprezy. Na oczach zebranych Gości przeprowadzamy pokazy rzeźbienia w lodzie. Zima stal piły łańcuchowej w zetknięciu z grubą bryłą przezroczystego materiału pozwalają przeprowadzić efektowny spektakl zwierający siły człowieka i przyrody. Powstające w efekcie wyjątkowe rzeźby stanowią niezwykłą dekorację aż do końca trwania imprezy. Przygotowujemy także gotowe ozdoby w postaci baru lodowego i mebli, funkcjonalnych przedmiotów oraz pięknych figur. Niesamowite atrakcje weselne lub na inne imprezy to sedno naszej działalności.

Adam Pieśniewski Ostre Cięcie

 
Jak sprawić, by włosy stanęły dęba? Czy chcesz zobaczyć siebie w tysiącu odbić, a może wyprodukować prąd na rowerze-elektrowni? Posiadamy unikatową w skali kraju atrakcję w postaci mobilnego parku doświadczeń, a także wystaw tematycznych takich jak wystawa Eko-Dom, Wodny Park, Oddech Kosmosu i wiele innych. Wszystkie urządzenia można rozstawić zarówno w plenerze, jak i pomieszczeniach zamkniętych. Nasz park naukowy gwarantuje zabawę nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym!

Park Edukacyjny Interakcje Sp. z o.o.

 
Podwarszawski Park Rozrywki w Julinku, to miejsce jedyne w swoim rodzaju: połączenie centrum rodzinnej rozrywki, miejsca wypoczynku na łonie natury (Kampinoski Park Narodowy) oraz unikalnego w Europie ośrodka kultywowania tradycji cyrkowej. To także nowoczesny hotel z komfortowymi pokojami, a przede wszystkim miejsce organizowania prywatnych imprez okolicznościowych, wycieczek szkolnych i zielonych szkół, a także eventów firmowych. W ciągu zaledwie trzech lat Park Rozrywki Julinek odwiedziło ponad pół miliona osób!

Park Rozrywki Julinek

 
Shot.Me w swojej ofercie posiada produkty skierowane do agencji eventowych oraz reklamowych. Dostarczamy interaktywne atrakcje. W ofercie mamy aplikacji do zdjęć i gifów. Posiadamy foto budki i gif budki oraz system do zdjęć 360. W naszej ofercie znajdziesz również usługę kodowania aplikacji mobilnych. Unowocześniamy wydarzenie, które organizujesz, wzmacniając jego wizerunek także w social media. Wydłużamy kontakt Konsumenta z marką. Zapraszamy do przesyłania briefów.

Shot.Me

 
Profesjonalni ARTYŚCI BALONOWI zapraszają do współpracy agencje, firmy, instytucje i osoby prywatne, które poszukują usług na najwyższym poziomie. Nasi artyści zafascynują oryginalnymi pokazami scenicznymi dla dzieci i specjalnymi programami dla dorosłych, staną na wysokości zadania wykonując wymyślne balonowe figury, które mogą także przyjąć kształt przepięknych sukni i biżuterii - dla wymagających stworzymy nieszablonowe rzeźby, tematyczne ściany czy labirynty balonowe. Służymy radą w doborze atrakcji i artystów oraz dekoracji do charakteru wydarzenia i posiadanego budżetu.

TE ZŁOTE Ewa Zawalska

 

Team99 Academy skupia się strzelectwie precyzyjnym. Nasze doświadczenie gromadziliśmy przez lata treningów w jednostkach specjalnych i na strzelnicach sportowych. W ramach oferty eventowej, proponujemy nieszablonowe i dopasowane do Twoich potrzeb, pomysły na:

• atrakcję w ramach imprezy integracyjnej,

• cykl imprez dla pracowników,

• szkolenie dla wyższej kadry managerskiej.

Dzięki nam wprowadzisz Klientów w fascynujący świat strzelectwa precyzyjnego oraz psychologii działania sił specjalnych.

Team99 Academy

 
Zabieramy Naszych Klientów w świat pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz wynajmem wysokiej klasy symulatorów. Obsługujemy imprezy firmowe, szkolenia, konferencje i targi. W swojej ofercie posiadamy symulatory 5D i 7D z hełmami wirtualnej rzeczywistości oraz symulatory rozmaitych pojazdów, w tym samolotów i helikopterów. Urządzenia wynajmujemy wraz z wykwalifikowaną obsługą. Działamy na terenie całej Polski oraz Europy. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Justyna Makuła Vreal

 
Większość osób, którym zdejmujemy gogle po doświadczeniu wirtualnej rzeczywistości ma rozszerzone źrenice, a z ich ust wydobywa się WOW. Jeśli chcesz możemy sprawić, by Twoja impreza była dla jej uczestników niezapomnianym przeżyciem . Gwarantujemy zapewnienie atrakcji na najwyższym poziomie merytorycznym oraz estetycznym. Po prostu zostaw to nam.

ZENonVR