FreshMail.pl
DELI Catering to profesjonalna firma cateringowa świadcząca usługi o zasięgu ogólnopolskim. Nasze kulinaria powstają przy udziale wyśmienitego i znanego Executive Chefa – Bartłomieja Czerwińskiego. Dostarczamy wyjątkowe rozwiązania cateringowe niezależnie od miejsca i liczby osób. Propozycje menu zawsze dostosowujemy do budżetu i charakteru imprezy. Zapewniamy bogaty wybór win, wyselekcjonowanych przez profesjonalnego sommeliera. To co wyróżnia ofertę DELI Catering, to stałe aktualizowanie oferty o nowości, które odkrywa rynek gastronomiczny. Przenosimy rozwiązania lifestylowe na grunt cateringowy, oferując niespotykane produkty.

DELI Catering

 
Od 25 lat z powodzeniem organizujemy kompleksowe usługi cateringowe z gwarancją udanego spotkania, które na długo pozostawiają po sobie dobre wrażenie. Rzetelna wiedza i wieloletnie doświadczenie czynią z nas profesjonalistów a duża ilość gości nigdy nie obniża wysokiego poziomu naszych usług. Przygotowujemy catering na kameralne spotkania jak i duże, kilkutysięczne wydarzenia. Posiadamy sprzęt cateringowy oraz rozbudowaną flotę pojazdów dostawczych, co pozwala na przeprowadzenie rzetelnej obsługi na terenie całej Polski. Gwarantujemy wyjątkowe potrawy w doskonałej oprawie.
 
Royal Catering to firma z dobrą historią pisaną od 2005 roku, kiedy to wystartowała z kompleksową obsługą gastronomiczną wydarzeń małych i dużych. Zaangażowanie profesjonalistów branży gwarantuje doskonałą organizację, najwyższy poziom obsługi oraz wyśmienitą kuchnię w stylu tradycyjnym i fusion. Posiadamy własną wypożyczalnia sprzętu Gastro Rental, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo oraz elastyczni w zakresie czasu realizacji zlecenia. Naszą ofertę dopełnia własna cukiernia z fantastycznymi słodkościami, działająca pod marką Cake Boss.

Royal Group Sp z o.o

 
Sheraton Catering Service Pasja. Perfekcja. Doświadczenie Zawsze i wszędzie - Sheraton Catering Service oferuje, bez względu na odległość, czas czy wielkość imprezy, doskonałą kuchnię, napoje, profesjonalną obsługę, dekoracje, wyposażenie i transport. Szef kuchni hotelu Sheraton Warsaw, doświadczony zespół pasjonatów kulinariów oraz profesjonalne zaplecze cateringowe to gwarancja perfekcyjnego menu i serwisu kelnerskiego. Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną obsługę, transport do każdego miejsca w Polsce, dostarczenie potrzebnego sprzętu, takiego jak stoły okrągłe, bufetowe, koktajlowe, krzesła, a także porcelanową zastawę, dekoracje, kwiaty i wiele innych.
 
Twister-Catering na każdą okazję. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży poparte licznymi referencjami pozwala nam na profesjonalną obsługę cateringową przedsięwzięć dla firm i instytucji. Posiadamy przygotowanie personalne, logistyczne i sprzętowe umożliwiające realizację imprez okolicznościowych na terenie całego kraju od kilku do kilku tysięcy osób. Dysponujemy pokaźną bazą ciekawych lokalizacji w Warszawie i okolicach, gdzie można zorganizować udany event firmowy. Samodzielnie lepimy pierogi i wszelkie kluseczki, wypiekamy ciasta i ciasteczka, pieczemy chleby na naturalnym zakwasie i bułeczki bankietowe, mamy własne przetwory owocowo-warzywne.

Twister-Catering

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl