Batida catering to profesjonalne i kompleksowe usługi cateringowe (#NaSłono i #NaSłodko). Inspirujemy się architekturą, sztuką i światowymi trendami. Pracujemy z Klientami indywidualnymi i korporacyjnymi, przygotowując oferty dla 20 jak i dla 2000 osób. Używamy produktów wysokiej jakości i dbamy o prezentację dań. Każda realizacja jest szyta na miarę oczekiwań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy.

Batida catering


CATERING24 to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i nie boimy się zmian. Organizujemy eventy w każdych warunkach. Przygotujemy menu na ogromną imprezę plenerową, bale, bankiety i konferencje. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani naszymi usługami.

Catering24 Sp. z o.o.


DELI Catering to profesjonalna firma cateringowa świadcząca usługi o zasięgu ogólnopolskim. Nasze kulinaria powstają przy udziale wyśmienitego i znanego Executive Chefa – Bartłomieja Czerwińskiego. Dostarczamy wyjątkowe rozwiązania cateringowe niezależnie od miejsca i liczby osób. Propozycje menu zawsze dostosowujemy do budżetu i charakteru imprezy. Zapewniamy bogaty wybór win, wyselekcjonowanych przez profesjonalnego sommeliera. To co wyróżnia ofertę DELI Catering, to stałe aktualizowanie oferty o nowości, które odkrywa rynek gastronomiczny. Przenosimy rozwiązania lifestylowe na grunt cateringowy, oferując niespotykane produkty.

DELI Catering


Od 25 lat z powodzeniem organizujemy kompleksowe usługi cateringowe z gwarancją udanego spotkania, które na długo pozostawiają po sobie dobre wrażenie. Rzetelna wiedza i wieloletnie doświadczenie czynią z nas profesjonalistów a duża ilość gości nigdy nie obniża wysokiego poziomu naszych usług. Przygotowujemy catering na kameralne spotkania jak i duże, kilkutysięczne wydarzenia. Posiadamy sprzęt cateringowy oraz rozbudowaną flotę pojazdów dostawczych, co pozwala na przeprowadzenie rzetelnej obsługi na terenie całej Polski. Gwarantujemy wyjątkowe potrawy w doskonałej oprawie.

Royal Catering to firma z dobrą historią pisaną od 2005 roku, kiedy to wystartowała z kompleksową obsługą gastronomiczną wydarzeń małych i dużych. Zaangażowanie profesjonalistów branży gwarantuje doskonałą organizację, najwyższy poziom obsługi oraz wyśmienitą kuchnię w stylu tradycyjnym i fusion. Posiadamy własną wypożyczalnia sprzętu Gastro Rental, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo oraz elastyczni w zakresie czasu realizacji zlecenia. Naszą ofertę dopełnia własna cukiernia z fantastycznymi słodkościami, działająca pod marką Cake Boss.

Royal Group Sp z o.o


Sheraton Catering Service Pasja. Perfekcja. Doświadczenie Zawsze i wszędzie - Sheraton Catering Service oferuje, bez względu na odległość, czas czy wielkość imprezy, doskonałą kuchnię, napoje, profesjonalną obsługę, dekoracje, wyposażenie i transport. Szef kuchni hotelu Sheraton Warsaw, doświadczony zespół pasjonatów kulinariów oraz profesjonalne zaplecze cateringowe to gwarancja perfekcyjnego menu i serwisu kelnerskiego. Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną obsługę, transport do każdego miejsca w Polsce, dostarczenie potrzebnego sprzętu, takiego jak stoły okrągłe, bufetowe, koktajlowe, krzesła, a także porcelanową zastawę, dekoracje, kwiaty i wiele innych.