Zajmujemy się produkcją filmową w technologii 360°/VR. Nasze filmy 360°/VR teleportują widzów w sam środek akcji. Pozwalamy swobodnie rozejrzeć się wokół, poczuć obecność w sfilmowanym świecie. Tworzymy relacje z wydarzeń, koncertów, produkujemy teledyski, fabuły, oraz nowoczesne, interaktywne prezentacje i wizytówki firm na potrzeby eventów lub targów. Posiadamy specjalistyczne, dedykowane narzędzia do produkcji i postprodukcji filmów 360°/VR. Mamy ogromne doświadczenie w opowiadaniu historii za pomocą nowego medium. Mamy też świadomość, jak bardzo ważny jest sposób przedstawiania naszych filmów 360° widzom. Dlatego nie pozostawiamy klientów samych sobie ze zrealizowaną produkcją 360°/VR. Pomagamy w dystrybucji, implementacji w firmie, tworzymy dedykowane stanowiska z goglami VR na targach branżowych oraz eventach. Dbamy o to, aby nasze produkcje wywierały wrażenia.

ALTEREYE


Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów reklamowych, promocyjnych, wizerunkowych, korporacyjnych. Działamy na rynku ponad 7 lat. Jesteśmy laureatami ponad 40 wyróżnień i nagród filmowych. Realizujemy projekty filmowe dostosowane do budżetu klienta, które przekładają się na wysoki zwrot z inwestycji.

Profesjonalna prezentacja na event! Duża część użytkowników komputerów potrafi stworzyć prezentację, ponieważ do tego wystarczą proste oprogramowanie i podstawowe umiejętności. Pozostaje jednak kwestia jej jakości oraz, co się z nią wiąże, skuteczności. Kluczową rolę odgrywa tutaj opracowanie estetycznej i przekonującej szaty graficznej, a to dla niedoświadczonej osoby jest trudne do osiągnięcia. Stworzenie profesjonalnej i efektownej prezentacji multimedialnej warto powierzyć ekspertom od tego typu publikacji.

Simple Frame


W transmisjelive zajmujemy się produkcją tv i streamingiem. Zrealizujemy transmisję Twojego eventu na Facebooku lub YouTube, na telebim lub ekrany. Dostarczymy nagranie i przygotujemy relację filmową. Realizujemy transmisje 360 i transmisje PPV. Mamy wóz transmisyjny oraz 3 zestawy mobilne - realizujemy zarówno produkcje telewizyjne, jak i małe wydarzenia. Każde wydarzenie zasługuje na transmisję na żywo!

transmisjelive (marka Media Mine Sp. z o.o.)