FreshMail.pl
Moc&ArtGroup jest domem produkcyjnym dostarczającym na potrzeby marketingu kreatywne treści w sposób zintegrowany, wykorzystujący szeroko pojęte multimedia. Nasze produkcje fotograficzne, filmowe, animacyjne realizujemy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań na etapie tworzenia jak i postprodukcji. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta wykorzystując nasz potencjał kreatywny oraz wieloletnie doświadczenie produkcyjne. Wspieramy klientów w dążeniu do marketingowej doskonałości. Znamy się na tym!

Moc&ArtGroup

 
"Fotograf, którego wybieramy powinien cechować się nie tylko technicznymi umiejętnościami, ale także zmysłem artystycznym, aby jak najlepiej oddać magię wyjątkowych chwil. W Warszawie można znaleźć bogatą ofertę fotografów, robiących zdjęcia z imprez i eventów, jednak tylko nieliczni podchodzą do zlecenia w indywidualny i wyjątkowo profesjonalny sposób. W swojej karierze wielokrotnie wykonywałem zdjęcia na eventach zawsze z oszałamiającym skutkiem!" Marcin Krokowski Urbanflavour.pl

Urbanflavour.pl

 
VR Premium to dom produkcyjny filmów 360° i aplikacji VR skupiający się na dwóch głównych obszarach – kampaniach reklamowych oraz wsparciu działów HR i szkoleniowych. VR Premium wyróżnia się przede wszystkim bogatym doświadczeniem. W jego portfolio znalazły się m.in. Deloitte, Nike, Reebok oraz Skoda. Jako pionier i lider rynku firma intensywnie rozwija innowacje technologiczne oraz koncepcyjne, budując własny sprzęt VR i tworząc standardy storytellingowe.

VR Premium

 
Wykadrowani Studio to wideo na naprawdę wysokim poziomie. Obsługujemy realizacje eventowo - konferencyjne relacjami live, zdjęciami lotniczymi jak i również zajmujemy się produkcją spotów, reklam i filmów korporacyjnych. Zrób to lepiej - Razem z nami!

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl