Moc&ArtGroup jest domem produkcyjnym dostarczającym na potrzeby marketingu kreatywne treści w sposób zintegrowany, wykorzystujący szeroko pojęte multimedia. Nasze produkcje fotograficzne, filmowe, animacyjne realizujemy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań na etapie tworzenia jak i postprodukcji. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta wykorzystując nasz potencjał kreatywny oraz wieloletnie doświadczenie produkcyjne. Wspieramy klientów w dążeniu do marketingowej doskonałości. Znamy się na tym!

Moc&ArtGroup

 
"Fotograf, którego wybieramy powinien cechować się nie tylko technicznymi umiejętnościami, ale także zmysłem artystycznym, aby jak najlepiej oddać magię wyjątkowych chwil. W Warszawie można znaleźć bogatą ofertę fotografów, robiących zdjęcia z imprez i eventów, jednak tylko nieliczni podchodzą do zlecenia w indywidualny i wyjątkowo profesjonalny sposób. W swojej karierze wielokrotnie wykonywałem zdjęcia na eventach zawsze z oszałamiającym skutkiem!" Marcin Krokowski Urbanflavour.pl

Urbanflavour.pl

 
VR Premium to dom produkcyjny filmów 360° i aplikacji VR skupiający się na dwóch głównych obszarach – kampaniach reklamowych oraz wsparciu działów HR i szkoleniowych. VR Premium wyróżnia się przede wszystkim bogatym doświadczeniem. W jego portfolio znalazły się m.in. Deloitte, Nike, Reebok oraz Skoda. Jako pionier i lider rynku firma intensywnie rozwija innowacje technologiczne oraz koncepcyjne, budując własny sprzęt VR i tworząc standardy storytellingowe.

VR Premium

 
Wykadrowani Studio to wideo na naprawdę wysokim poziomie. Obsługujemy realizacje eventowo - konferencyjne relacjami live, zdjęciami lotniczymi jak i również zajmujemy się produkcją spotów, reklam i filmów korporacyjnych. Zrób to lepiej - Razem z nami!