Agencja MUSIC ART CREATION to prężnie działająca firma w branży eventowej zajmująca się profesjonalną organizacją i obsługą wszelkiego rodzaju wydarzeń,tj.konferencje,targi,pikniki,koncerty,spotkania plenerowe i integracyjne,imprezy kulturalne,warsztaty,wyjazdy zagraniczne oraz najbardziej prestiżowe wydarzenia.Agencja posiada własny impresariat muzyczny oraz dział produkcji artykułów reklamowych.Kreuje projekty na miarę potrzeb,a wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów sprzętu i obsługi.

MUSIC ART CREATION Agencja eventowo-koncertowa

 
Estancia Group to 17 lat doświadczenia w branży i setki udanych eventów. Firma skupia trzy marki, które działają niezależnie, ale wspierają się nawzajem: Pozytywnie i Kreatywnie – agencja eventowa z zapleczem sprzętowym, Siedzę Na Palecie – wypożyczalnia mebli z palet, skrzynek, szpul, namioty i dekoracje eventowe, Spływy Pilicą – baza adventure nad Pilicą, organizacja spływów, rajdów, własne kajaki i rowery. Zapewniamy kompleksową organizację eventu, począwszy od wyszukania miejsca, poprzez kreatywne przygotowanie scenariusza, materiałów reklamowych, gadżetów, rzetelną realizację, a skończywszy na podsumowaniu zdjęciowo – filmowym. Wspierają nas sprawdzeni dostawcy w zakresie multimediów, cateringu i transportu. Wciąż poszerzamy ofertę, idąc za trendami i dostosowując ją do potrzeb rynku.
 
OLIGO kreatywne animacje dla dzieci to prężna agencja eventowa która jest specjalistą w organizowaniu imprez dla dzieci. Tworzymy wspomnienia, niezapomniane przeżycia oraz chwile które na długo pozostają w pamięci naszych klientów. Stawiamy na takie aspekty życia jak Sport, Kreatywności oraz Socjalizacja. Nasza kadra pozytywnych animatorów, ogromne zaplecze techniczne w połączeniu z doświadczeniem, nieszablonowym podejściem do realizacji imprez sprawia że rośniemy w siłę! Obsługujemy zarówno imprezy prywatne jak i duże eventy dla największych marek.

OLIGO kreatywne animacje dla dzieci