Od 11 lat kreujemy eventy na miarę potrzeb klienta. Kompleksowo wspomagamy naszych klientów w realizowaniu zadań pracowniczych, sprzedażowych i marketingowych w kontekście budowania relacji z otoczeniem. Posiadamy gotowe rozwiązania informatyczne dotyczące recepcji, animacji konferencji, zabaw interaktywnych, gier miejskich, specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach na potrzeby wydarzeń. Realizujemy zabawy tematyczne, branżowe konferencje oraz szkolenia motywacyjne – interesuje nas cały rynek MICE, zapraszamy do realizacji eventów na terenach pofabrycznej Łodzi, bo tu mamy swoją siedzibę, ale często wyjeżdżamy w Polskę, gdyż stąd wszędzie jest blisko! Wyróżnia nas pozytywne nastawienie na każdym etapie realizacji – podkreślają to zarówno nasi klienci, jak i dostawcy usług. Potrafimy stworzyć dobrą atmosferę współpracy, która wzmacnia budowę relacji. Ludzie pracują z ludźmi, z którymi lubią pracować – oto nasze motto!

ACORA EVENTS

 
Agencja MUSIC ART CREATION to prężnie działająca firma w branży eventowej zajmująca się profesjonalną organizacją i obsługą wszelkiego rodzaju wydarzeń,tj.konferencje,targi,pikniki,koncerty,spotkania plenerowe i integracyjne,imprezy kulturalne,warsztaty,wyjazdy zagraniczne oraz najbardziej prestiżowe wydarzenia.Agencja posiada własny impresariat muzyczny oraz dział produkcji artykułów reklamowych.Kreuje projekty na miarę potrzeb,a wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów sprzętu i obsługi.

MUSIC ART CREATION Agencja eventowo-koncertowa

 
Estancia Group to 17 lat doświadczenia w branży i setki udanych eventów. Firma skupia trzy marki, które działają niezależnie, ale wspierają się nawzajem: Pozytywnie i Kreatywnie – agencja eventowa z zapleczem sprzętowym, Siedzę Na Palecie – wypożyczalnia mebli z palet, skrzynek, szpul, namioty i dekoracje eventowe, Spływy Pilicą – baza adventure nad Pilicą, organizacja spływów, rajdów, własne kajaki i rowery. Zapewniamy kompleksową organizację eventu, począwszy od wyszukania miejsca, poprzez kreatywne przygotowanie scenariusza, materiałów reklamowych, gadżetów, rzetelną realizację, a skończywszy na podsumowaniu zdjęciowo – filmowym. Wspierają nas sprawdzeni dostawcy w zakresie multimediów, cateringu i transportu. Wciąż poszerzamy ofertę, idąc za trendami i dostosowując ją do potrzeb rynku.
 
Nowoczesne eventy, produkcja multimedialna, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość oraz digital marketing to symbole Gremi Events and Multimedia. Stanowimy część dużej grupy medialnej, GREMI MEDIA, wydawcy m.in. dzienników: „Rzeczpospolita” i „Parkiet”. Dysponujemy prestiżowym i unikalnym kompleksem do organizacji różnorodnych eventów - GREMI PARK pod Krakowem, przy autostradzie A4, a także salami konferencyjnymi oraz studiem telewizyjnym w centrum Warszawy.

Gremi Events and Multimedia

 
Oferujemy eventy szyte na miarę. Poprzez dobrze zaprojektowane wydarzenia wspieramy rozwój zespołów pracowniczych i marketing firm. 13 lat na rynku imprez tematycznych to pewność bogatego doświadczenia. Uwolnimy Cię od organizacyjnego stresu i zaoszczędzimy cenny czas. Posiadamy gotowe rozwiązania na pokoje zagadek, własne gry biznesowe i programy szkoleń. Mamy siedzibę w łódzkiej Manufakturze, w Muzeum Fabryki. W jego zabytkowych wnętrzach urządzisz kameralny bankiet lub konferencję. Poznaj nas:

Grupa Fabricum Anna Mokrosińska

 
W KreatorzyImprez.pl nieustannie rozwijamy swoją ofertę od 2007 r. Na rynku atrakcji eventowych wyróżnia nas to, iż 99% usług dostarczamy bez pomocy podwykonawców, dzięki czemu Twoje wydarzenie zostanie kompleksowo i punktualnie zrealizowane przez rzetelną firmę. Zapewniamy niezbędny sprzęt i atrakcje na: imprezy integracyjne, konferencje, targi, pikniki, koncerty itp. Wszystkie usługi dostarczamy wraz z obsługą na terenie całej Polski i nie tylko. KreatorzyImprez.pl - ATRAKCJE NA KAŻDY BUDŻET.

kreatorzyimprez.pl

 
OLIGO kreatywne animacje dla dzieci to prężna agencja eventowa która jest specjalistą w organizowaniu imprez dla dzieci. Tworzymy wspomnienia, niezapomniane przeżycia oraz chwile które na długo pozostają w pamięci naszych klientów. Stawiamy na takie aspekty życia jak Sport, Kreatywności oraz Socjalizacja. Nasza kadra pozytywnych animatorów, ogromne zaplecze techniczne w połączeniu z doświadczeniem, nieszablonowym podejściem do realizacji imprez sprawia że rośniemy w siłę! Obsługujemy zarówno imprezy prywatne jak i duże eventy dla największych marek.

OLIGO kreatywne animacje dla dzieci