FreshMail.pl
Od 11 lat kreujemy eventy na miarę potrzeb klienta. Kompleksowo wspomagamy naszych klientów w realizowaniu zadań pracowniczych, sprzedażowych i marketingowych w kontekście budowania relacji z otoczeniem. Posiadamy gotowe rozwiązania informatyczne dotyczące recepcji, animacji konferencji, zabaw interaktywnych, gier miejskich, specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach na potrzeby wydarzeń. Realizujemy zabawy tematyczne, branżowe konferencje oraz szkolenia motywacyjne – interesuje nas cały rynek MICE, zapraszamy do realizacji eventów na terenach pofabrycznej Łodzi, bo tu mamy swoją siedzibę, ale często wyjeżdżamy w Polskę, gdyż stąd wszędzie jest blisko! Wyróżnia nas pozytywne nastawienie na każdym etapie realizacji – podkreślają to zarówno nasi klienci, jak i dostawcy usług. Potrafimy stworzyć dobrą atmosferę współpracy, która wzmacnia budowę relacji. Ludzie pracują z ludźmi, z którymi lubią pracować – oto nasze motto!

ACORA EVENTS

 
Agencja MUSIC ART CREATION to prężnie działająca firma w branży eventowej zajmująca się profesjonalną organizacją i obsługą wszelkiego rodzaju wydarzeń,tj.konferencje,targi,pikniki,koncerty,spotkania plenerowe i integracyjne,imprezy kulturalne,warsztaty,wyjazdy zagraniczne oraz najbardziej prestiżowe wydarzenia.Agencja posiada własny impresariat muzyczny oraz dział produkcji artykułów reklamowych.Kreuje projekty na miarę potrzeb,a wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów sprzętu i obsługi.

MUSIC ART CREATION Agencja eventowo-koncertowa

 
Estancia Group to 17 lat doświadczenia w branży i setki udanych eventów. Firma skupia trzy marki, które działają niezależnie, ale wspierają się nawzajem: Pozytywnie i Kreatywnie – agencja eventowa z zapleczem sprzętowym, Siedzę Na Palecie – wypożyczalnia mebli z palet, skrzynek, szpul, namioty i dekoracje eventowe, Spływy Pilicą – baza adventure nad Pilicą, organizacja spływów, rajdów, własne kajaki i rowery. Zapewniamy kompleksową organizację eventu, począwszy od wyszukania miejsca, poprzez kreatywne przygotowanie scenariusza, materiałów reklamowych, gadżetów, rzetelną realizację, a skończywszy na podsumowaniu zdjęciowo – filmowym. Wspierają nas sprawdzeni dostawcy w zakresie multimediów, cateringu i transportu. Wciąż poszerzamy ofertę, idąc za trendami i dostosowując ją do potrzeb rynku.
 
Nowoczesne eventy, produkcja multimedialna, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość oraz digital marketing to symbole Gremi Events and Multimedia. Stanowimy część dużej grupy medialnej, GREMI MEDIA, wydawcy m.in. dzienników: „Rzeczpospolita” i „Parkiet”. Dysponujemy prestiżowym i unikalnym kompleksem do organizacji różnorodnych eventów - GREMI PARK pod Krakowem, przy autostradzie A4, a także salami konferencyjnymi oraz studiem telewizyjnym w centrum Warszawy.

Gremi Events and Multimedia

 
Oferujemy eventy szyte na miarę. Poprzez dobrze zaprojektowane wydarzenia wspieramy rozwój zespołów pracowniczych i marketing firm. 13 lat na rynku imprez tematycznych to pewność bogatego doświadczenia. Uwolnimy Cię od organizacyjnego stresu i zaoszczędzimy cenny czas. Posiadamy gotowe rozwiązania na pokoje zagadek, własne gry biznesowe i programy szkoleń. Mamy siedzibę w łódzkiej Manufakturze, w Muzeum Fabryki. W jego zabytkowych wnętrzach urządzisz kameralny bankiet lub konferencję. Poznaj nas:

Grupa Fabricum Anna Mokrosińska

 
W KreatorzyImprez.pl nieustannie rozwijamy swoją ofertę od 2007 r. Na rynku atrakcji eventowych wyróżnia nas to, iż 99% usług dostarczamy bez pomocy podwykonawców, dzięki czemu Twoje wydarzenie zostanie kompleksowo i punktualnie zrealizowane przez rzetelną firmę. Zapewniamy niezbędny sprzęt i atrakcje na: imprezy integracyjne, konferencje, targi, pikniki, koncerty itp. Wszystkie usługi dostarczamy wraz z obsługą na terenie całej Polski i nie tylko. KreatorzyImprez.pl - ATRAKCJE NA KAŻDY BUDŻET.

kreatorzyimprez.pl

 
OLIGO kreatywne animacje dla dzieci to prężna agencja eventowa która jest specjalistą w organizowaniu imprez dla dzieci. Tworzymy wspomnienia, niezapomniane przeżycia oraz chwile które na długo pozostają w pamięci naszych klientów. Stawiamy na takie aspekty życia jak Sport, Kreatywności oraz Socjalizacja. Nasza kadra pozytywnych animatorów, ogromne zaplecze techniczne w połączeniu z doświadczeniem, nieszablonowym podejściem do realizacji imprez sprawia że rośniemy w siłę! Obsługujemy zarówno imprezy prywatne jak i duże eventy dla największych marek.

OLIGO kreatywne animacje dla dzieci

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl