Jesteśmy specjalistami w kompleksowej organizacji eventów dla dzieci. Prowadzimy pikniki, warsztaty, imprezy firmowe i promocyjne na podstawie autorskich scenariuszy. Swoje programy dostosowujemy do każdego klienta indywidualnie, dbając o każdy detal. W końcu - tworzymy po to by bawić!

Animatria


Bartbo – od rozrywki do biznesu! Najważniejsi są ludzie i relacje między nimi. Zatem Pomagamy tworzyć więzi, przełamywać lody i poznawać się w nietypowych okolicznościach. Rozkręcamy zabawę dla małych i dużych. Mamy sprawdzoną ekipę i własny sprzęt. Działamy kompleksowo od pomysłu, przez scenariusz do realizacji. Od pikników i koncertów, po klasyczne imprezy integracyjne i team-building dla każdego.

Bartbo – Agencja Eventowa


Water Slide by Emotivo sp. z o.o. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, nagłośnienie, animatorów, dmuchane zabawki do zjeżdżania. Dzięki naszej atrakcji nie trzeba wyjeżdżać z miasta by doświadczyć wodnego szaleństwa! Posiadamy 9-letnie doświadczenie w organizacji eventów i imprez firmowych. Swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem służymy naszym Klientom na każdym etapie planowania i tworzenia eventu, aby mieć pewność, że każde wydarzenie zakończy się sukcesem. Co roku bierzemy udział w dużych ogólnopolskich imprezach, takich jak The Color Run, Survival Race czy Słoneczna Stacja telewizji Polsat i 4fun.tv. Od 3 lat gościmy też na wydarzeniach organizowanych przez miasta i samorządy. Nasza ślizgawka była główną atrakcją w Białej Podlaskiej (Summer-ON), Katowicach (Katoślizg – ślizgawka w Centrum Kultury) oraz Siedlcach, gdzie już trzy lata z rzędu braliśmy udział w imprezie otwierającej sezon wakacyjny.

Emotivo sp. z o.o.


Nazywamy się Grupa Możliwe i jesteśmy firmą rodzinną z trójmiasta. Od 1992 r. z powodzeniem zrealizowaliśmy kilka tysięcy imprez na terenie Polski oraz za granicą. Specjalizujemy się w tematyce budowania zespołów, imprez integracyjnych, organizacji pikników, eventów typu road show, szkoleń, festynów oraz imprez sportowych. Stale współpracujemy z wieloma Firmami oraz Agencjami Eventowymi, dlatego wiemy jak sprostać waszym oczekiwaniom. Chętnie angażujemy się w skomplikowane realizacje, służymy także wsparciem produkcyjnym oraz pomocą kreatywną jeszcze na etapie tworzenia ofert. Naszą najmocniejsza stroną są ludzie, których pasja i doświadczenie pozwala na czerpanie przyjemności z podejmowania kolejnych eventowych wyzwań. Możliwe że już nie długo spotkamy się na twoim evencie!

Grupa Możliwe - Events & Training


Zajmujemy się organizacją imprez firmowych, bankietów, pikników z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń rozrywkowych (pełnowymiarowe stoły do gry wraz z oryginalnym osprzętem) obsługiwanych przez krupierów z wieloletnim stażem w renomowanych kasynach w Polsce i za granicą. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie dostosowując się do potrzeb klienta. Gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Jaskinia Hazardu


Swoją ofertę rozwijamy nieustannie od 2007r. Na rynku atrakcji eventowych wyróżnia nas długoletnie doświadczenie. Dzięki temu nasza firma jest rzetelna, a Ty możesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie zostanie zrealizowane punktualnie i kompleksowo. Zapewniamy niezbędny sprzęt i atrakcje na: imprezy integracyjne, konferencje, targi, szkolenia, pikniki, koncerty, itp. Wszystkie atrakcje dostarczamy wraz z obsługą na terenie całej Polski.

Kreatorz imprez


Mariusz Rusin – konferansjer, który nie boi się wyzwań. Prowadzę różnego typu wydarzenia: gale wieczorowe, konferencje, targi, pokazy mody, imprezy integracyjne, koncerty oraz team building Cenię sobie profesjonalizm i podchodzę do każdego wydarzenia indywidualnie. Jestem konferansjerem, który buduje długofalowe relacje z klientami. Posiadam zespół ludzi począwszy od konferansjerów, animatorów, trenerów biznesu i kończąc na fotografach. Pracując ze mną możesz liczyć na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Pracuję w całej Polsce dlatego zapraszam do kontaktu. „Drodzy Państwo, nazywam się Mariusz Rusin i z przyjemnością poprowadzę Wasz event”.

Mariusz Rusin


OLIGO kreatywne animacje dla dzieci jest firmą, która zajmuje się animacją czasu wolnego dzieci, rodzin i dorosłych. Organizujemy i obsługujemy urodziny, imprezy firmowe, pikniki rodzinne oraz niestandardowe akcje eventowe. Nasze doświadczenie, zgrany zespół oraz własne zaplecze techniczne pozwala nam obsługiwać jednocześnie wiele skomplikowanych wydarzeń. Odezwij się do nas i sprawdź nasze możliwości :)

OLIGO kreatywne animacje dla dzieci


Od 14 lat zajmujemy się kompleksową organizacją imprez turystycznych, sportowo-rekreacyjnych w wielu dyscyplinach, oraz eventów dedykowanych kontrahentom i pracownikom. Specjalizujemy się w aktywnym wypoczynku w najpiękniejszych zakątkach Polski i Europy. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort. Budujemy relacje i dostarczmy emocji. Tylko z nami "Eventy jak Marzenie" oraz wyprawy do "Dobrostanu".

PHU Wagant Joanna Lebiedzińska


Zajmujemy się kompleksową organizacją Imprez Integracyjnych dla Firm oraz Wypraw na Quadach i Skuterach Śnieżnych na Podhalu. Dysponujemy kilkudziesięcioma nowymi quadami Yamaha Grizzly 4x4 , Bombardier Outlander oraz skuterami śnieżnymi Ski Doo. Jesteśmy organizatorem dużych imprez plenerowych z cateringiem naszej góralskiej karczmy Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zadowolenie każdego klienta. Do naszych usług dodajemy GRATIS: -stroje ochronne, kaski, rękawice i gogle. -zdjęcia i filmy w technologii HD 1080i z eventów, które udostępniamy na naszym serwerze wszystkim uczestnikom. - wyprawy organizujemy na niezwykle atrakcyjnych i widokowych terenach górskich ( lasy, polany, rzeki,potoki, wąwozy, błota, torfowiska, podjazdy i zjazdy)

Agencja eventowa TOKANTIS zajmuje się kompleksową organizacją: eventów firmowych, konferencji, targów, wyjazdów integracyjnych, indywidualnie dostosowanych do potrzeb Klienta. Bezpieczeństwo, komfort i spokój Klienta są dla nas priorytetowe. Działamy z pasją na terenie całego kraju i nie tylko. Nasza oferta obejmuje także oryginalne i praktyczne gadżety reklamowe. Zapraszamy do współpracy!

Tokantis Edyta Sokół