Dla nas każdy event to okazja do promocji polskich wartości, a wszystko za sprawą wzoru przemysłowego - pudełka w kształcie Polski. Wprowadzamy w przestrzeń imprez nowe podejście w obszarze upominków i budowania relacji. Posiadamy pudełka edukacyjne, urodzinowe, promujące marki, miejsca, okazje. Estetyczne, ekologiczne, szare lub kolorowe a przede wszystkim INNOWACYJNE. Daj się zaskoczyć!

Polska w Pudełku


SpiroPrint to drukarnia z ponad dziesięcioletnią tradycją. Jesteśmy producentami między innymi takich gadżetów reklamowych jak: długopisy, smycze, balony, leżaki oraz kubki. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz rewelacyjne warunki współpracy dla pośredników.

SpiroPrint


Wristband Factory Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie-rozwijająca się w 100% polska firma zajmująca się produkcją opasek z materiału tyvek, silikonu, winylu, tkaniny. Posiada również w swojej ofercie smycze na szyję, długopisy, torby, zapałki i tego typu gadżety reklamowe z indywidualnym nadrukiem. Moce produkcyjne naszej fabryki są gotowe, aby wykonać zarówno małe, jak i duże zamówienia z możliwością szybkich terminów realizacji wszystkich prac. To sprawia, że są nr 1 firmą w identyfikacyjnej branży w Polsce i Unii europejskiej.

Wristband Factory Sp. z o.o.