Firma ALL PRO POLSKA Sp. z o.o. powstała w 2010 roku i kontynuuje rodzinną tradycję zajmowania się promocją i reklamą od 1983 roku. Mamy zaszczyt i przyjemność przedstawić Państwu najnowszą kolekcję upominków firmy ALL-PRO-POLSKA. Udało nam się stworzyć unikatową ofertę upominków z Polski z wykorzystaniem produktów regionalnych. Mając na względzie Państwa potrzeby podzieliliśmy naszą kolekcję na dwie części: kolekcję klasy STANDARD i PREMIUM.

All Pro Polska Sp. z o.o.

 
Producent smyczy i gadżetów reklamowych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w różnego rodzaju smyczach sublimacyjnych, nowoczesnych smyczach wypełnianych, opaskach silikonowych, wstążkach upominkowych, szalikach oraz innych produktach promocyjnych. Działa na rynku zarówno Polskim, jak i zagranicznym. Firma bardzo dużą wagę przykłada do zachowania najwyższej jakości produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje krótkie terminy realizacji, bezpłatne projekty graficzne i próby druku.

BESEDA

 
Firma Chocolate Land to świat niezapomnianych doznań nie tylko smakowych, ale i estetycznych. To świat prezentów w postaci eleganckich bombonierek, oryginalnych zestawów delikatesowych oraz niepowtarzalnych win. W portfolio firmy Chocolate Land znajdują się trzy marki: Amante, Dolci oraz Vinci, które kryją w sobie oryginalne pomysły na prezenty - zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnera biznesowego lub pracownika, czy też gościa eventu.

Chocolate Land Edyta Ślebzak

 

Produkujemy i importujemy:

SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE,

SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE.,

Pro-USB

Produkujemy i importujemy:

PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB,

PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB.

 
Andy Warhol stwierdził, że nie ma znaczenia, co o nas mówią, byle mówili i nie przekręcali nazwiska. Ale jak to osiągnąć? Jak wpisać się w pamięć klientów czy partnerów na długo? To kluczowe pytanie brandingu. Nasza odpowiedź brzmi: dostarczając gadżety, które będą mogli, a przede wszystkim chcieli, używać, na co dzień. POLAGIFT posiada bogatą ofertę praktycznych, dobrze zaprojektowanych i starannie wykonanych akcesoriów z nazwą lub logo promowanej firmy, marki czy wydarzenia.

POLAGIFT

 
rainbowcups specjalizuje się w produkcji kubków papierowych z indywidualnym nadrukiem wysokiej jakości i pełnym kolorze w seriach już od 1000 szt. rainbowcups produkuje jednorazowe kubeczki papierowe z indywidualnym nadrukiem już od 1000 szt. Fotograficzna jakość nadruku, dwie warstwy papieru, wysokiej jakości projekty graficzne. Nie dopłacasz za matryce i kolory. Nowości w 2018 r. to nowe produkty i szybsze czasy produkcji!

rainbowcups (WirelessCom Sp. z o.o.)

 
Toruńskie Wódki Gatunkowe to zakład z ponad 130-letnią tradycją. Początki toruńskiej wytwórni spirytusu datuje się na lata 50. XIX wieku. Nowoczesny, jak na tamte czasy, zakład produkował wysokiej jakości alkohole znane nie tylko w Europie. W ramach nacjonalizacji przemysłu spirytusowego 1925 roku toruński zakład rektyfikacji spirytusu stał się własnością skarbu państwa i od tamtej pory funkcjonował pod szyldem Polmosu. Aktualnie pod nazwą Toruńskich Wódek Gatunkowych produkowane są alkohole osadzone w naszej tradycji i wyróżniające się wysoką jakością i wyrafinowanym smakiem.

Toruńskie Wódki Gatunkowe