FreshMail.pl
Firma ALL PRO POLSKA Sp. z o.o. powstała w 2010 roku i kontynuuje rodzinną tradycję zajmowania się promocją i reklamą od 1983 roku. Mamy zaszczyt i przyjemność przedstawić Państwu najnowszą kolekcję upominków firmy ALL-PRO-POLSKA. Udało nam się stworzyć unikatową ofertę upominków z Polski z wykorzystaniem produktów regionalnych. Mając na względzie Państwa potrzeby podzieliliśmy naszą kolekcję na dwie części: kolekcję klasy STANDARD i PREMIUM.

All Pro Polska Sp. z o.o.

 
Producent smyczy i gadżetów reklamowych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w różnego rodzaju smyczach sublimacyjnych, nowoczesnych smyczach wypełnianych, opaskach silikonowych, wstążkach upominkowych, szalikach oraz innych produktach promocyjnych. Działa na rynku zarówno Polskim, jak i zagranicznym. Firma bardzo dużą wagę przykłada do zachowania najwyższej jakości produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje krótkie terminy realizacji, bezpłatne projekty graficzne i próby druku.

BESEDA

 
Firma Chocolate Land to świat niezapomnianych doznań nie tylko smakowych, ale i estetycznych. To świat prezentów w postaci eleganckich bombonierek, oryginalnych zestawów delikatesowych oraz niepowtarzalnych win. W portfolio firmy Chocolate Land znajdują się trzy marki: Amante, Dolci oraz Vinci, które kryją w sobie oryginalne pomysły na prezenty - zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnera biznesowego lub pracownika, czy też gościa eventu.

Chocolate Land Edyta Ślebzak

 

Produkujemy i importujemy:

SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE,

SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE, SMYCZE.,

Pro-USB

Produkujemy i importujemy:

PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB,

PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB, PENDRIVE, USB.

 
Andy Warhol stwierdził, że nie ma znaczenia, co o nas mówią, byle mówili i nie przekręcali nazwiska. Ale jak to osiągnąć? Jak wpisać się w pamięć klientów czy partnerów na długo? To kluczowe pytanie brandingu. Nasza odpowiedź brzmi: dostarczając gadżety, które będą mogli, a przede wszystkim chcieli, używać, na co dzień. POLAGIFT posiada bogatą ofertę praktycznych, dobrze zaprojektowanych i starannie wykonanych akcesoriów z nazwą lub logo promowanej firmy, marki czy wydarzenia.

POLAGIFT

 
rainbowcups specjalizuje się w produkcji kubków papierowych z indywidualnym nadrukiem wysokiej jakości i pełnym kolorze w seriach już od 1000 szt. rainbowcups produkuje jednorazowe kubeczki papierowe z indywidualnym nadrukiem już od 1000 szt. Fotograficzna jakość nadruku, dwie warstwy papieru, wysokiej jakości projekty graficzne. Nie dopłacasz za matryce i kolory. Nowości w 2018 r. to nowe produkty i szybsze czasy produkcji!

rainbowcups (WirelessCom Sp. z o.o.)

 
Toruńskie Wódki Gatunkowe to zakład z ponad 130-letnią tradycją. Początki toruńskiej wytwórni spirytusu datuje się na lata 50. XIX wieku. Nowoczesny, jak na tamte czasy, zakład produkował wysokiej jakości alkohole znane nie tylko w Europie. W ramach nacjonalizacji przemysłu spirytusowego 1925 roku toruński zakład rektyfikacji spirytusu stał się własnością skarbu państwa i od tamtej pory funkcjonował pod szyldem Polmosu. Aktualnie pod nazwą Toruńskich Wódek Gatunkowych produkowane są alkohole osadzone w naszej tradycji i wyróżniające się wysoką jakością i wyrafinowanym smakiem.

Toruńskie Wódki Gatunkowe

 

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl