FreshMail.pl
Adventure Warsaw od 2009 roku organizuje alternatywne wycieczki po Warszawie. Z pokładu zabytkowych Nys 522 z pasją odkrywamy stolicę zarówno dla turystów i warszawiaków. Jako pierwsza tego typu firma wzbudziliśmy zainteresowanie licznych krajowych i zagranicznych mediów, m.in BBC, ARD, TVP, TVN. Przy ponad 500 doskonałych opiniach na portalu Trip Advisor jesteśmy jedną z głównych atrakcji turystycznych w Warszawie. W 2013 roku założyliśmy pierwsze w Warszawie muzeum Czar PRL, które mieści się na Warszawskim Kamionku. Naszą flotę zasila 7 zabytkowych Nys 522, fiaty 126p oraz zabytkowe autobusy ""Ogórki"". Organizujemy również wycieczki zabytkowymi tramwajami oraz rejsy po Wiśle. Bazując na znajomości miasta i doświadczeniu z powodzeniem zorganizowaliśmy już ponad 100 gier miejskich i eventów integracyjnych dla firm. Gry miejskie cieszą się rosnącą popularnością jako ciekawe połączenie integracji oraz odkrywania miasta. W naszym zespole mamy młodych przewodników, którzy z pasją podchodzą do każdej wycieczki i eventu.

Adventure Warsaw

 
SUPER SEGWAY - wyłączny dystrybutor pojazdów SEGWAY w Polsce oraz jedyny w kraju autoryzowany SEGWAY CITY TOUR operator. Certyfikaty jakości TripAdvisor! Na pierwszym miejscu jako najlepsze zajęcie i atrakcja Warszawy na świeżym powietrzu!

• 12 letnie doświadczenie w 6 krajach Europy

• Największa flota w kraju - ponad 100 pojazdów SEGWAY

• Organizujemy eventy indoorowe jak i outdoorowe na pojazdach terenowych SEGWAY

• Reklama mobilna wraz z promotorami

• Tory zręcznościowe do jazdy slalomem i przez przeszkody

• Gwarancja nienagannego stanu technicznego pojazdów

SUPER SEGWAY - GTR Holding Sp. z o.o.

 
Warsaw Behind the Scenes to wiodąca marka turystyki przyjazdowej, wycieczek oraz eventów dla firm z doświadczeniem wykonanych tysięcy wycieczek po Warszawie i dziesiątek imprez firmowych. Powstała w 2011 roku, specjalizuje się w profesjonalnym i ciekawym zwiedzaniu Warszawy oraz grach miejskich, które łączą w sobie formułę “hidden object” z “escape room”, przy czym obszarem gry jest całe miasto. Formuła gry pozwala na rozbudowę atrakcji towarzyszących o dodatkowe pojazdy i ekipę, w tym milicjantów z epoki wraz z radiowozem oraz muzyków, cinkciarzy, cwaniaków i rekonstruktorów. Nasz flota składa się z 5 oryginalnych i przestronnych Żuków w wersji mikrobus, w przypadku większych zleceń, firma zatrudnia zabytkowe autobusy “Ogórki”, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć nawet 200-300 gości podczas jednego eventu. Trzonem firmy są doświadczeni pasjonaci Warszawy, ale i specjaliści w dziedzinach architektury, marketingu, socjologii. Wszyscy mówią doskonale po angielsku, dostępne są również inne języki. Stawiamy na najlepszych ludzi i solidne utrzymanie techniczne naszej floty.

Warsaw Behind the Scenes

 
Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne WPT 1313 to pierwszy na rynku warszawskim tak dynamicznie rozwijający się̨ niestandardowy koncept turystyczny Obszary działalności: • wycieczki tematyczne, indywidualne i grupowe • gry miejskie • eventy firmowe • imprezy integracyjne dla firm Firma świadczy mobilne usługi turystyczne za pomocą zabytkowych samochodów Fiat 125p Fiat 126p oraz autobusów Jelcz. Wycieczki oraz eventy prowadzone są w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim. www.wpt1313.com Warsaw self-drive tour Kieruj i zwiedzaj to jedna z najbardziej ekscytujących form zwiedzania miasta. Zza kierownicy jednej z ikon PRL, poczujecie autentyczną atmosferę Warszawy. Podczas gdy Wy będziecie prowadzić „Malucha”, przewodnik opowiada Wam i pokazuje najbardziej rozpoznawalne obiekty w stolicy Polski. Organizujemy też gry miejskie „maluchami”. Ogórkiem po Warszawie W każdą̨ sobotę z pl. Defilad na ulice Warszawy wyrusza zabytkowy Jelcz „Ogórek”, który zabiera uczestników na warszawską Pragę o 11:00 oraz szlakiem legendarnych warszawskich lokali o 19:00. Zajrzymy w praskie podwórka, poszukamy słynnych kapliczek, zachwycimy się kolorowymi muralami i poznamy historie osób (Hłasko, Osiecka, Holoubek) związanych z warszawskimi lokalami epoki PRL w których skosztujemy polskiej wódki wraz z zakąską. To miejsca pełne egzotyki i specyficznego folkloru. Pragę ominęły zniszczenia wojenne, tylko tu możemy poczuć się jak w przedwojennej Warszawie.

WPT1313 Rafał Pawełek

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl