Adventure Warsaw od 2009 roku organizuje alternatywne wycieczki po Warszawie. Z pokładu zabytkowych Nys 522 z pasją odkrywamy stolicę zarówno dla turystów i warszawiaków. Jako pierwsza tego typu firma wzbudziliśmy zainteresowanie licznych krajowych i zagranicznych mediów, m.in BBC, ARD, TVP, TVN. Przy ponad 500 doskonałych opiniach na portalu Trip Advisor jesteśmy jedną z głównych atrakcji turystycznych w Warszawie. W 2013 roku założyliśmy pierwsze w Warszawie muzeum Czar PRL, które mieści się na Warszawskim Kamionku. Naszą flotę zasila 7 zabytkowych Nys 522, fiaty 126p oraz zabytkowe autobusy ""Ogórki"". Organizujemy również wycieczki zabytkowymi tramwajami oraz rejsy po Wiśle. Bazując na znajomości miasta i doświadczeniu z powodzeniem zorganizowaliśmy już ponad 100 gier miejskich i eventów integracyjnych dla firm. Gry miejskie cieszą się rosnącą popularnością jako ciekawe połączenie integracji oraz odkrywania miasta. W naszym zespole mamy młodych przewodników, którzy z pasją podchodzą do każdej wycieczki i eventu.

Adventure Warsaw


SUPER SEGWAY - wyłączny dystrybutor pojazdów SEGWAY w Polsce oraz jedyny w kraju autoryzowany SEGWAY CITY TOUR operator. Certyfikaty jakości TripAdvisor! Na pierwszym miejscu jako najlepsze zajęcie i atrakcja Warszawy na świeżym powietrzu!

• 12 letnie doświadczenie w 6 krajach Europy

• Największa flota w kraju - ponad 100 pojazdów SEGWAY

• Organizujemy eventy indoorowe jak i outdoorowe na pojazdach terenowych SEGWAY

• Reklama mobilna wraz z promotorami

• Tory zręcznościowe do jazdy slalomem i przez przeszkody

• Gwarancja nienagannego stanu technicznego pojazdów

SUPER SEGWAY - GTR Holding Sp. z o.o.


Warsaw Behind the Scenes to wiodąca marka turystyki przyjazdowej, wycieczek oraz eventów dla firm z doświadczeniem wykonanych tysięcy wycieczek po Warszawie i dziesiątek imprez firmowych. Powstała w 2011 roku, specjalizuje się w profesjonalnym i ciekawym zwiedzaniu Warszawy oraz grach miejskich, które łączą w sobie formułę “hidden object” z “escape room”, przy czym obszarem gry jest całe miasto. Formuła gry pozwala na rozbudowę atrakcji towarzyszących o dodatkowe pojazdy i ekipę, w tym milicjantów z epoki wraz z radiowozem oraz muzyków, cinkciarzy, cwaniaków i rekonstruktorów. Nasz flota składa się z 5 oryginalnych i przestronnych Żuków w wersji mikrobus, w przypadku większych zleceń, firma zatrudnia zabytkowe autobusy “Ogórki”, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć nawet 200-300 gości podczas jednego eventu. Trzonem firmy są doświadczeni pasjonaci Warszawy, ale i specjaliści w dziedzinach architektury, marketingu, socjologii. Wszyscy mówią doskonale po angielsku, dostępne są również inne języki. Stawiamy na najlepszych ludzi i solidne utrzymanie techniczne naszej floty.

Warsaw Behind the Scenes