Adventure Warsaw od 2009 roku organizuje alternatywne wycieczki po Warszawie, gry miejskie, zwiedzanie z przewodnikiem, wynajem zabytkowych samochodów. W 2013 roku założyliśmy pierwsze w Warszawie muzeum Czar PRL, które w 2019 przeniosło się na Plac Konstytucji tworząc tym samym kolejny punkt na mapie Warszawy. Naszą flotę zasila 7 zabytkowych Nys 522, fiaty 126p oraz zabytkowe autobusy "Ogórki". Gry miejskie które organizujemy cieszą się rosnącą popularnością jako ciekawe połączenie integracji oraz odkrywania miasta. Działamy już nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce pod marką City Adventure. Nasz zespół tworzą pasjonaci, świetni przewodnicy którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdej wycieczki i eventu.

Adventure Warsaw


Od 10 lat z sukcesem organizujemy gry miejskie, a także inne oryginalne eventy. Stawiamy na dopracowaną mechanikę gry, dobrze przemyślaną interakcję i różnorodność zadań. W naszych grach kluczowy jest klimat, zaangażowanie i interakcja z człowiekiem, wspomagana nowoczesnymi technologiami. W grach przekazujemy istotne dla Klienta treści (np. wartości firmy, treść szkoleń, informacje na temat nowych produktów). Nasz dorobek to kilkaset realizacji w całej Polsce i za granicą, referencje od największych firm w Polsce, ok. 100 gotowych do realizacji scenariuszy. Stajemy naprzeciw wszystkim wyzwaniom organizując masowe gry i eventy dla dużych grup (300-500, a nawet 1200 osób). Ze względu na naszą specjalizację trzymamy rękę na pulsie najnowszych trendów. Grywalizacja, rzeczywistość rozszerzona i alternatywna, aplikacje i gadżety – wszystko to można znaleźć w naszych grach i eventach.

Citygames.pl.


SUPER SEGWAY - wyłączny dystrybutor pojazdów SEGWAY w Polsce oraz jedyny w kraju autoryzowany SEGWAY CITY TOUR operator. Certyfikaty jakości TripAdvisor! Na pierwszym miejscu jako najlepsze zajęcie i atrakcja Warszawy na świeżym powietrzu!

• 12 letnie doświadczenie w 6 krajach Europy

• Największa flota w kraju - ponad 100 pojazdów SEGWAY

• Organizujemy eventy indoorowe jak i outdoorowe na pojazdach terenowych SEGWAY

• Reklama mobilna wraz z promotorami

• Tory zręcznościowe do jazdy slalomem i przez przeszkody

• Gwarancja nienagannego stanu technicznego pojazdów

SUPER SEGWAY - GTR Holding Sp. z o.o.


Serwus! Realizujemy wycieczki po Warszawie, eventy dla firm oraz gry miejskie. Schodzimy z utartych szlaków, a nasze realizacje charakteryzują się wykorzystaniem zabytkowych Żuków, wyselekcjonowanych przewodników, rekonstruktorów oraz żywych elementów miasta jak knajpy, rzemieślnicy i bazary. Realizujemy gry miejskie w formule “escape room”, gdzie “pokojem” jest tkanka miasta.

Warsaw Behind the Scenes


Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne WPT 1313 to pierwszy na rynku warszawskim tak dynamicznie rozwijający się̨ niestandardowy koncept turystyczny Obszary działalności:

• wycieczki tematyczne, indywidualne i grupowe

• gry miejskie

• eventy firmowe

• imprezy integracyjne dla firm

Firma świadczy mobilne usługi turystyczne za pomocą zabytkowych samochodów Fiat 125p Fiat 126p oraz autobusów Jelcz. Wycieczki oraz eventy prowadzone są w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim.

WPT1313 Rafał Pawełek