FreshMail.pl
Rocznik branży EVENT na rynku od 2010 roku. Event katalog wpisał się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń. W ostatnich latach zyskał miano najbardziej rozpoznawalnej publikacji na rynku branży event w Polsce. Jako jedyne Wydawnictwo – jednym nakładem obsługujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia branżowe w Polsce – dając zarówno uczestnikom jak i odbiorcom, swoistą CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.

EventPolska.biz


OOH event ! – największy katalog branży EVENT & MICE! dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu. W katalogu OOH event! znaleźć można informacje o agencjach, obiektach, cateringu, wyposażeniu, atrakcjach i gadżetach, a także przeczytać ciekawe wywiady i artykuły branżowe. Jednym słowem, to swoiste kompendium wiedzy. OOH event! jako jedyne wydawnictwo na rynku jest kolportowane na konferencjach marketingowych, docierając bezpośrednio do marketerów decydujących o budżetach marketingowych i eventowych. W każdym roku ukazują się dwa numery katalogu OOH event! - w styczniu i we wrześniu. Styczniowy OOH event! jest oficjalnym katalogiem Forum Evential. Wrześniowy numer swoją oficjalną premierę będzie miał na konferencji Event MIX podczas FestiwalMarketingu.pl, ze specjalnym sektor wystawców branży eventowej.

OOH event!


Z pomocą findspace.pl organizatorzy eventów, mogą w prosty i szybki sposób znaleźć i zarezerwować lokal o poszukiwanych parametrach oraz w profesjonalny sposób skoordynować dodatkowe usługi. W portalu znajdziesz najbardziej atrakcyjne obiekty i przestrzenie podzielone pomiędzy różne kategorie i dzielnice Warszawy. Do zorganizowania: impreza integracyjna, kolacja biznesowa, afeter party, konferencja, gala — z przyjemnością pomożemy! Dzięki findspace.pl właściciele lokali mogą dotrzeć do grupy docelowej oraz otworzyć się na organizację nowego typu wydarzeń.

findspace.pl

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl