Rocznik branży EVENT na rynku od 2010 roku. Event katalog wpisał się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń. W ostatnich latach zyskał miano najbardziej rozpoznawalnej publikacji na rynku branży event w Polsce. Jako jedyne Wydawnictwo – jednym nakładem obsługujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia branżowe w Polsce – dając zarówno uczestnikom jak i odbiorcom, swoistą CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.

EventPolska.biz


OOH event ! – największy katalog branży EVENT & MICE! dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu. W katalogu OOH event! znaleźć można informacje o agencjach, obiektach, cateringu, wyposażeniu, atrakcjach i gadżetach, a także przeczytać ciekawe wywiady i artykuły branżowe. Jednym słowem, to swoiste kompendium wiedzy. OOH event! jako jedyne wydawnictwo na rynku jest kolportowane na konferencjach marketingowych, docierając bezpośrednio do marketerów decydujących o budżetach marketingowych i eventowych. W każdym roku ukazują się dwa numery katalogu OOH event! - w styczniu i we wrześniu. Styczniowy OOH event! jest oficjalnym katalogiem Forum Evential. Wrześniowy numer swoją oficjalną premierę będzie miał na konferencji Event MIX podczas FestiwalMarketingu.pl, ze specjalnym sektor wystawców branży eventowej.

OOH event!


Z pomocą findspace.pl organizatorzy eventów, mogą w prosty i szybki sposób znaleźć i zarezerwować lokal o poszukiwanych parametrach oraz w profesjonalny sposób skoordynować dodatkowe usługi. W portalu znajdziesz najbardziej atrakcyjne obiekty i przestrzenie podzielone pomiędzy różne kategorie i dzielnice Warszawy. Do zorganizowania: impreza integracyjna, kolacja biznesowa, afeter party, konferencja, gala — z przyjemnością pomożemy! Dzięki findspace.pl właściciele lokali mogą dotrzeć do grupy docelowej oraz otworzyć się na organizację nowego typu wydarzeń.

findspace.pl