FreshMail.pl
Łódzka Organizacja Turystyczna została powołana w 2017 roku i jej atutem jest integracja sektora publicznego, gospodarczego oraz instytucji, osób i organizacji działających na terenie Łodzi zainteresowanych rozwojem turystyki w tym mieście. Członkowie ŁOT to przedstawiciele reprezentujący Miasto Łódź, hotele i obiekty noclegowe, obiekty MICE, gestorów atrakcji turystycznych, agencje eventowe, instytucje kultury, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, biura podróży i centra handlowe. Głównym celem Organizacji jest budowanie pozytywnego wizerunku Łodzi jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, wspieranie rozwoju rynku turystycznego oraz promocja różnego rodzaju obiektów i produktów turystycznych.

Łódzka Organizacja Turystyczna

 
Gdynia to plaże z dostępem do Morza Bałtyckiego, wysokie klify, lasy z pieszymi i rowerowymi szlakami. W centrum Miasta zachwyca modernistyczna architektura, a wydarzenia kulturalne i sportowe, np.: Open’er Festival, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Ironman 70.3 czy Zloty Żaglowców uatrakcyjniają pobyt, odwiedzających Gdynię gości. Wysoki poziom życia oraz możliwość rozwoju zawodowego mieszkańców sprawiają, że według rankingu fDi Magazine z grupy Financial Times Gdynia to Polskie Miasto Przyszłości.

Urząd Miasta Gdyni

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl