Convention Bureau-Wrocław to organizacja non-profit, która zapewnia profesjonalne wsparcie organizatorom kongresów, konferencji, seminariów, targów i eventów biznesowych. Naszym celem jest promocja Wrocławia jako międzynarodowego centrum kongresowego, a także rozwój regionu poprzez wzmocnienie znaczenia turystyki biznesowej w Polsce.

Convention Bureau - Wrocław


Łódź Convention Bureau od 2017 roku funkcjonuje jako komórka w strukturach Łódzkiej Organizacji Turystycznej - stowarzyszenia zrzeszającego podmioty zarówno prywatne jak i publiczne, działające w branży turystycznej na terenie Łodzi. Głównym celem ŁCB jest promocja Łodzi, jako miejsca atrakcyjnego dla branży MICE (ang. Meetings, Incentives, Conferences, Events), czyli odpowiedniego do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, wyjazdów motywacyjnych, konferencji, kongresów oraz innych wydarzeń, w tym również targów, koncertów oraz imprez o charakterze sportowym.

Lodz Convention Bureau


Winnica Dwórzno, zwana „mazowiecką Toskanią”, to największa winnica na Mazowszu i jedna z większych w kraju. Wina gronowe oraz owocowe produkowane są tu tradycyjnymi metodami. Dwórzno, położone tylko 40 km od Warszawy, jest miejscem czystym ekologicznie. Otulona lasami osada nad jeziorem to wododział naturalnie oczyszczający się od tysiącleci. Dzięki niezwykłym warunkom stanowi piękny kierunek enoturystyczny. Oferujemy indywidualne zwiedzania z degustacją oraz wycieczki i imprezy dla firm.

Winnica Dwórzno