Oferta Lund Namioty obejmuje kompleksowe usługi wynajmu i sprzedaży wysokiej klasy namiotów eventowych. Współpracujemy z duńskim producentem Lundtelte.dk i jesteśmy jego wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Możemy zagwarantować realizację praktycznie każdej imprezy plenerowej, począwszy od kameralnych, kilkuosobowych przyjęć, aż po wielkoformatowe wydarzenia dla kilku tysięcy osób. Oferujemy namioty o szerokości 3,6, 9 i 12 metrów. Długość namiotu w każdym z tych wariantów ograniczona jest wyłącznie miejscem, w którym będzie ustawiany. Kombinacja okien i ścian (ściany pełne, z oknami witrażowymi lub z pełnym przeszkleniem) zależy jedynie od fantazji zamawiającego. W celu uzgodnienia indywidualnej oferty cenowej zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Lundnamioty - Polana Sp. z o.o


Namioty imprezowe TRIME to jedyne na świecie konstrukcje przenośne opierające się na technologii tensegrity. Geometryczna harmonia i elegancja tensegrity, którą dotychczas spotykano w konstrukcjach innowacyjnych mostów czy odważnych projektach dachów hal sportowych, dziś może przyciągać wzrok Twoich gości. Projektujemy, produkujemy i wynajmujemy wytrzymałe, całoroczne namioty eventowe.

TRIME Namioty Imprezowe


Ukoo to jedyny w Polsce specjalista w instalacji namiotów STRETCH oraz ich wyłączny dystrybutor. Wynajmuje, sprzedaje i serwisuje najwyższej jakości namioty wyprodukowane przez firmę RHI w Cape Town-światowego lidera w tej dziedzinie. Namioty stretch tworzą niepowtarzalną scenerię dla wszelkiego typu eventów biznesowych i prywatnych. Ich innowacyjne poszycie daje nieskończone możliwości kreacji dzięki czemu dla każdego wydarzenia można zaprojektować inny, unikalny kształt. Sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i na każdym terenie. Łącząc je ze sobą można zapewnić zadaszenie dla setek a nawet tysięcy gości.

Ukoo Poland Sp. z o.o.