FreshMail.pl
Firma Lundnamioty jest wyłącznym dystrybutorem namiotów eventowych. Proponujemy namioty w dowolnych konfiguracjach: okna witrażowe, transparentne i białe. Struktura Low Wick, gramatura 700g/m2, certyfikaty ogniowe i bezpieczeństwa, siła wiatru do 100km/h. W ofercie namioty typu Pagoda, innowacyjna podłoga modułowa, stoły prostokątne, okrągłe, krzesła, pokrowce, obrusy, oświetlenie, podest sceniczny, wykładziny, gala. Naszym głównym celem jest dbałość o najwyższy stopień realizacji naszych zamówień i zadowolenie klienta.

Lundnamioty


Ukoo to jedyny w Polsce specjalista w instalacji namiotów STRETCH oraz ich wyłączny dystrybutor. Wynajmuje, sprzedaje i serwisuje najwyższej jakości namioty wyprodukowane przez firmę RHI w Cape Town-światowego lidera w tej dziedzinie. Namioty stretch tworzą niepowtarzalną scenerię dla wszelkiego typu eventów biznesowych i prywatnych. Ich innowacyjne poszycie daje nieskończone możliwości kreacji dzięki czemu dla każdego wydarzenia można zaprojektować inny, unikalny kształt. Sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i na każdym terenie. Łącząc je ze sobą można zapewnić zadaszenie dla setek a nawet tysięcy gości.

Ukoo Poland Sp. z o.o.

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl