Centrum Kongresowe Targów Kielce to nowoczesny obiekt eventowy zlokalizowany w sercu Gór Świętokrzyskich. To tutaj można liczyć na profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających wydarzeń. Dla klientów dostępne jest 19 nowoczesnych sal konferencyjnych, w tym sala kongresowa dla 850 osób i unikatowe sale konferencyjne na szczycie 57 metrowej wieży widokowej. W Centrum organizowane jest niemal 700 kongresów, konferencji, uroczystych gal i szkoleń rocznie. Na stoisku obecne będą również firmy: Von Hagen Polska zajmująca się zabudową stoisk targowych oraz rentabar.pl - nowoczesna wypożyczalnia mebli.

Centrum Kongresowe Targów Kielce


Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to 22.000 m2 wyjątkowej architektury zlokalizowanej w samym sercu Torunia, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wielofunkcyjność i modularność obiektu umożliwia organizowanie nawet najśmielszych wydarzeń kulturalnych oraz dużych konferencji, kongresów i targów. Budynek Centrum mieści Salę Koncertową (dla 882 widzów) oraz salę kameralną (dla 287 widzów), które mogą być ze sobą połączone. Dzięki wykorzystaniu mobilnych widowni w obu salach zarówno mogą odbywać się imprezy na płaskiej podłodze tj. duże koncerty, targi, kongresy, konferencje, spotkania.

Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki


Jesteśmy jedynym miejscem, które łączy wynajem przestrzeni z projektowaniem unikalnych wydarzeń według autorskiej metodologii. W niepowtarzalny sposób organizujemy konferencje, spotkania firmowe czy integracyjne, prezentacje nowego produktu i wiele innych wydarzeń! Stworzyliśmy własną metodologię event design, dzięki czemu działamy skutecznie i kompleksowo - od zbadania potrzeb, przez pomysły i produkcję, do realizacji imprezy i catering. Wydarzenia organizujemy również w Auli Artis - największej sali widowiskowo – koncertowej w Poznaniu.

Digital Knowledge Village to 1200 m2 nowoczesnej powierzchni eventowej z zapleczem multimedialnym umożliwiającej realizację digitalowych projektów. Jesteśmy doświadczoną ekipą realizatorską zapewniającą nagrania i transmisję online Twojego eventu, automatyczny tor kamerowy z infrastrukturą światłowodową, duże i komfortowe reżyserki, wydajną sieć wifi. Digital Knowledge Village to idealna przestrzeń do pokazów mody, showroomów, hackathonów, pokazów automotive, gal i bankietów, konferencji czy szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Digital Knowledge Village


Największy w Polsce centrum wirtualnej rozrywki. Zlokalizowany przy Warszawskim "Mordorze" lokal posiada ponad 500 mkw powierzchni oraz blisko 20 interaktywnych stanowisk VR. Wśród atrakcji znajdują się symulatory ruchowe do symulacji rajdowych, lotniczych czy sportowych. Organizujemy eventy od 15 do ok 200 osób z pełnym wsparciem organizacyjnych. Na miejscu prowadzimy pizzerię oraz bar.

DISCOVR (DISCO WTMH Spółka Akcyjna)


EC1 Łódź — Miasto Kultury w Łodzi to około 40 000 m2 budynków o postindustrialnym charakterze oraz blisko 4 hektary niezwykłego otoczenia. W EC1 zlokalizowane są przestrzenie, które są udostępniane pod wynajem, w celu organizacji konferencji, imprez, wystaw oraz innych wydarzeń. Są to miejsca idealne dla najemców, którym zależy na zorganizowaniu przedsięwzięcia w miejscu wyjątkowym i nowoczesnym.

EC1 Łódź — Miasto Kultury


Na terenie kompleksu z 1877 roku znajduje się ogród, jeden z najpiękniejszych w Warszawie w samym centrum miasta. Dysponujemy całoroczną oranżerią, w której możemy zorganizować dla Państwa event nawet na 2500 osób. Naszą mocną stroną są eventy, konferencje, a także uroczystości rodzinne. Wyróżnia nas autorska kuchnia oraz niesamowite dekoracje, Posiadamy 11 butikowych designerskich apartamentów.

Endorfina Foksal


Expo Mazury to jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Europie, drugi co do wielkości w Polsce. Dysponuje ponad 40 tys. m2 powierzchni wystawienniczej oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym co pozwala na organizację nie tylko targów i wystaw, ale także wydarzeń sportowych, koncertów, konferencji, pokazów, bankietów i wielu innych eventów.

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO to obiekt dający możliwości organizacji wydarzeń o charakterze biznesowym i kulturalnym, takich jak: targi, międzynarodowe kongresy, konferencje, sympozja, koncerty, gale, wystawy, spektakle, pokazy, konferencje prasowe, premiery produktów czy imprezy korporacyjne. W ramach realizacji projektu rewitalizacyjnego adaptującego pofabryczne tereny FSO, zachowując elementy nawiązujące w designie do przemysłowej historii miejsca, postawiliśmy na wielofunkcyjność przestrzeni i nowoczesne potrzeby biznesowe organizatorów. Oferujemy wysoki standard wykończenia, niespotykane parametry konstrukcyjne i cechy funkcjonalne. Obiekt zlokalizowany na warszawskim Żeraniu, przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy, połączył niepowtarzalny klimat z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Global EXPO, Operator: Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o.


Grupa MTP jest zarówno organizatorem jak i gospodarzem konferencji, kongresów, wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz wydarzeń korporacyjnych. W roku 2017 Poznań Congress Center zorganizowało 260 wydarzeń. Obecnie Sala Ziemi jest zajęta średnio co trzeci dzień w roku, a rezerwacje przeprowadza się z czteroletnim wyprzedzeniem. W Poznaniu i w infrastrukturze Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się takie wydarzenia jak Światowy Kongres FDI, 24 Międzynarodowy Kongres Nauk Politycznych, Zgromadzenie Narodowe, czy Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatycznych. W roku 2018 odbyły się u nas takie wydarzenia o międzynarodowym zasięgu jak NATO Tiger Meet (Prezentacja Samolotów Wojskowych Wojsk NATO) czy Kongres Ultrasonograficzny Euroson. Na rok 2019 zaplanowane jest Racing Pigeon Olympiad, na które zjedzie 20 tys. miłośników gołębi z całego świata.

Grupa MTP


Hydropolis w ciągu trzech lat stało się topową polską atrakcją, która ściąga gości z całego kraju i nie tylko. Zabytkowy charakter oraz nowoczesne wnętrza w połączeniu z rozrywką na najwyższym poziomie przyciągają także firmy, które szukają wyjątkowego miejsca do organizacji wydarzeń. Tę jakość potwierdza nagroda dla najlepszego obiektu eventowego w kategorii Unique MP Power Awards. Na co dzień jest miejscem, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje oraz wierne repliki służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw.

Hydropolis


Krakowski Teatr Komedia to: najlepsze polskie sztuki komediowe, w najlepszych obsadach. Krakowski Teatr Komedia: salwy śmiechu, huragan braw i chwile wzruszeń! Jedyny teatr z nagrodą Teraz Polska. Teatr, który jest w stanie przyjechać do każdego miejsca w Polsce.

Krakowski Teatr Komedia Stała Scena w Warszawie - Warszawski Dom Technika NOT


Piękno - eventowa przestrzeń z duszą!Piękno powstało z miłości do tworzenia wyjątkowych chwil, niezapomnianych wspomnień i ekscytujących wrażeń. To przestrzeń, która mieści się w samym sercu Warszawy. Przepiękna kamienica, klimatyczne patio oraz sąsiedztwo kultowych, historycznych budynków, nadaje temu miejscu nieoceniony urok i zapewnia wyjątkową atmosferę. Sprawdza się podczas organizacji wydarzeń kulturalnych i biznesowych, pokazów mody, nagrań telewizyjnych oraz wszelkich inicjatyw firm, które chcą zwrócić na siebie uwagę i podkreślić niestandardowość swoich idei.

PIĘKNO


RESTAURACJA AVANGARDA WARSZAWA wyposażona w sześć niezależnych, odmiennych stylem sal, wzbogaca wachlarz restauracyjny Warszawy, to co wyróżnia ją spośród innych, to awangardowe podejście do tradycyjnej sztuki kulinarnej. Dbałość o najlepsze produkty, obsługa na najwyższym poziomie i miejsce, w którym króluje Sztuka.

Restauracja AVANGARDA Warszawa


Targi Lublin S.A. to jedyne centrum wystawienniczo - konferencyjne we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Dysponujemy infrastrukturą świetnie dostosowaną do organizacji różnorodnych wydarzeń – od kameralnych spotkań biznesowych po targi, kongresy, koncerty i eventy sportowe. Posiadamy ponad 600 miejsc parkingowych.

Targi Lublin S.A.


Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków – największy w południowej Polsce nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy, zaprojektowany z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów i różnego rodzaju imprez. Wyjątkowa ustawność wszystkich przestrzeni na terenie EXPO Kraków pozwala na realizację praktycznie każdego pomysłu organizatora. Wyłącznym właścicielem i operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o.


Teatr i Klub Capitol jest jednym z najciekawszych miejsc na kulturalno-rozrywkowej, jak i eventowej mapie Warszawy. Wyróżnia się konceptem połączenia klubu muzycznego i teatru. Capitol posiada: Dużą Scenę Teatralną-426 miejsc, dwupoziomowy klub taneczny, Scenę Mniejszą Teatralną- 256 miejsc oraz Foyer. Atutem jest lokalizacja w samym centrum stolicy. Capitol to idealna przestrzeń do organizacji: imprez firmowych, spotkań integracyjnych, gali, konferencji, prezentacji i szkoleń i wiele innych.

Teatr i Club Capitol


Oferuje całościowe przygotowanie oraz obsługę konferencji, bankietów, spotkań okolicznościowych, koncertów, pokazów mody, szkoleń. Każda oferta tworzona jest indywidualnie na podstawie sugestii i potrzeb gości. Miejsce wyróżnia niezwykły charakter, kompleksowość usług, świetne przygotowanie techniczne, realizatorskie oraz znakomita kuchnia. Oferta teatru jest elastyczna, a zespół gotowy na nowe wyzwania. Niesamowite przestrzenie, najwyższej klasy sprzęt sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane.

Expo XXI Warszawa to nowoczesny obiekt multivenue zlokalizowany na Woli, w bardzo bliskiej odległości od Dworca Centralnego i Zachodniego oraz lotniska im. Fryderyka Chopina. Obiekt gości w ciągu roku ponad 150 różnego rodzaju wydarzeń, w tym eventy, targi, kongresy, gale, konferencje, wystawy, koncerty, pokazy mody, imprezy sportowe i kulturalne. Expo XXI Warszawa oferuje m.in.:

- 13 500m2 powierzchni w 4 halach

- możliwość podziału hal na dowolne metraże

- wysokość hal do 10 m

- 1 500m2 powierzchni w ramach 10 sal konferencyjnych

- 5000m2 terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1500 samochodów

Warszawskie Centrum EXPO XXI


Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to m.in. pięciogwiazdkowy Hotel Bellotto, mieszczący się w XVI-wiecznym Pałacu, tuż przy warszawskiej starówce, usługi Hotel Bellotto Catering oraz przestrzeń gastronomiczno-eventowa Bulwary Dzielnica Wisła. Hotel Bellotto oferuje 7 eleganckich sal konferencyjnych oraz unikatową piwnicę z czerwoną cegłą i łukowymi sklepieniami. Hotel Bellotto Catering to pięciogwiazdkowa obsługa nawet najbardziej wymagających spotkań. Bulwary Eventy to modna, nowoczesna przestrzeń eventowa z widokiem na Wisłę.

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Hotel Bellotto | Hotel Bellotto Catering | Bulwary Eventy