Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce. Ta historyczna, XIX- wieczna budowla kryje w sobie obszerny, pokryty szklanym dachem dziedziniec, który stanowi znakomitą przestrzeń do wszelkich realizacji eventowych. Może być miejscem bankietowym, salą konferencyjną lub koncertową, może zamienić się w galerię, teatr, kino, estradę czy wybieg dla pokazów mody. Bywa również piękną salą weselną. Nasza działalność opiera się na integracji międzynarodowego środowiska, zarówno na poziomie towarzyskim, jak również instytucjonalnym oraz biznesowym. Jesteśmy otwarci na ludzi i to nasi Goście są dla nas najważniejsi. Rozmowy z Nimi stanowią dla nas niekończące się źródło inspiracji. Zależy nam na tym by wizyta w Forcie była wyjątkowym przeżyciem dla każdego naszego Gościa.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego


Jesteśmy jedynym miejscem, które łączy wynajem przestrzeni z projektowaniem unikalnych wydarzeń według autorskiej metodologii. W niepowtarzalny sposób organizujemy konferencje, spotkania firmowe czy integracyjne, prezentacje nowego produktu i wiele innych wydarzeń! Stworzyliśmy własną metodologię event design, dzięki czemu działamy skutecznie i kompleksowo - od zbadania potrzeb, przez pomysły i produkcję, do realizacji imprezy i catering. Wydarzenia organizujemy również w Auli Artis - największej sali widowiskowo – koncertowej w Poznaniu.

Digital Knowledge Village to jedno z najbardziej innowacyjnych miejsc w Warszawie dedykowanych eventom. Powstało z myślą o wszystkich organizatorach, ceniących kompleksowe podejście do wydarzeń. 1200 m2 różnorodnej powierzchni eventowej umożliwia realizację ambitnych i kreatywnych projektów. Do dyspozycji uczestników zostało oddanych 14 nowoczesnych sal, w tym studio eventowe, które ma 330 mkw. powierzchni i 7 m wysokości, studia digitalizacji wiedzy, labolatoria UX, 4 stugia nagraniowe, studio focusowe, restauracja, sundeck na 2 poziomach i wiele miejsc relaksu. Zapraszamy.

Digital Knowledge Village


EXPO-ŁÓDŹ to nowoczesny wielofunkcyjny obiekt targowo-konferencyjny w centrum Łodzi. Oferuje najwyższej jakości przestrzeń do indywidualnej aranżacji: 5700m² powierzchni wystawienniczo-eventowej z możliwością podziału dźwiękoszczelnymi ścianami, 800m² foyer głównego oraz 400m² foyer na II piętrze. Obiekt dysponuje w pełni wyposażoną aulą dla 459 osób, 4 salami konferencyjnymi o powierzchni 100 m² każda z możliwością połączenia. EXPO Łódź to obiekt w pełni klimatyzowany, z dostępem do WIFI, oraz parkingiem na 200 miejsc.

EXPO ŁÓDŹ sp z o.o.


Farma Makedońskich to kilkaset hektarów zróżnicowanej przyrody stwarzającej idealną scenerię dla eventów integracyjnych, konferencji, pikników do 4000 osób, testów motoryzacyjnych, eventów sportowych, szkoleń outdorowych, wypraw off-road oraz realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów na lądzie, wodzie lub w powietrzu. Od ponad 2 dekad profesjonalnie i z sukcesami organizujemy niebanalne wydarzenia dla wymagających grup, które poszukują przygody, bezpieczeństwa i kontaktu z naturą.

FARMA MAKEDOŃSKICH - PRZYGODA, PRZYRODA I MOC POZYTYWNEJ ENERGII!!!

Farma Makedońskich


Gdynia Arena to wielokrotnie nagradzany, nowoczesny obiekt wielofunkcyjny, przystosowany do organizacji imprez o charakterze konferencyjnym, targowo – wystawienniczym, sportowym i muzycznym. Odbywa się tutaj ponad 100 imprez rocznie, a ich organizatorzy zgodnie podkreślają komfort wnętrz, znakomitą akustykę i wysokiej jakości system nagłośnieniowy. Obiekt wyposażony jest także w system elektrycznie sterowanych rolet i kulis scenicznych, pozwalający na dowolną konfigurację miejsc na widowni.

Gdynia Arena


Operator Global EXPO, czyli Centrum Targowo-Kongresowe (dawniej: Międzynarodowe Targi Polska) rozwijały działalność od 1993 tworząc kolejne imprezy targowe oraz będąc operatorem obiektu. W 2018 firma kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży spotkań. Będziemy zarządzać nowym Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO. Zlokalizowany na warszawskim Żeraniu obiekt połączy postindustrialną architekturę zachowanych elementów dawnej hali FSO, oryginalny design i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Global EXPO, Operator: Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o.


Poznań Congress Center to nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowo-sportowe, w ofercie którego znajdują się wszystkie obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oznacza to 150 000 m2 powiązanej ze sobą powierzchni konferencyjnej, wystawienniczej i otwartej, 13 000 miejsc noclegowych w Poznaniu w obiektach, z których większość położona jest w pobliżu PCC, 2 000 miejsc parkingowych, ponad 70 sal konferencyjnych o niemal nieograniczonych możliwościach aranżacji oraz 16 zróżnicowanych pod względem wielkości i charakteru pawilonów wystawienniczych. Obiekt znajduje się zaledwie 20 min. od Portu Lotniczego Poznań Ławica i 10 min. do Starego Miasta. W ofercie PCC znajduje się Sala Ziemi – sala widowiskowo-konferencyjna na blisko 2000 osób.

Poznań Congress Center


Ptak Warsaw Expo to 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Dysponujemy 15 000 miejsc parkingowych, lokalizacją przy głównym węźle komunikacyjnym S8, S7, A2, tylko 10 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska Chopina oraz 15 minut od centrum Warszawy. Oprócz własnych imprez targowych, w obiekcie organizowane są również imprezy zewnętrzne, hale targowe wynajmują m.in. organizatorzy Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, czy China Homelife Show.

Centrum Kongresowe Targów Kielce to nowoczesny obiekt eventowy zlokalizowany w sercu Gór Świętokrzyskich. To tutaj można liczyć na profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających wydarzeń. Dla klientów dostępne jest 19 nowoczesnych sal konferencyjnych, w tym sala kongresowa dla 850 osób i unikatowe sale konferencyjne na szczycie 57 metrowej wieży widokowej. W Centrum organizowane jest niemal 700 kongresów, konferencji, uroczystych gal i szkoleń rocznie.

Centrum Kongresowe Targów Kielce


Teatr i Klub Capitol jest jednym z najciekawszych miejsc na kulturalno-rozrywkowej, jak i eventowej mapie Warszawy. Wyróżnia się konceptem połączenia klubu muzycznego i teatru. Capitol posiada: Dużą Scenę Teatralną-426 miejsc, dwupoziomowy klub taneczny, Scenę Mniejszą Teatralną- 256 miejsc oraz Foyer. Atutem jest lokalizacja w samym centrum stolicy. Capitol to idealna przestrzeń do organizacji: imprez firmowych, spotkań integracyjnych, gali, konferencji, prezentacji i szkoleń i wiele innych.

Teatr i Club Capitol

 
Oferuje całościowe przygotowanie oraz obsługę konferencji, bankietów, spotkań okolicznościowych, koncertów, pokazów mody, szkoleń. Każda oferta tworzona jest indywidualnie na podstawie sugestii i potrzeb gości. Miejsce wyróżnia niezwykły charakter, kompleksowość usług, świetne przygotowanie techniczne, realizatorskie oraz znakomita kuchnia. Oferta teatru jest elastyczna, a zespół gotowy na nowe wyzwania. Niesamowite przestrzenie, najwyższej klasy sprzęt sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane.
 
Arena Lodowa to pierwszy kryty tor łyżwiarski w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie. Minimalistyczny, ale przyciągający wzrok budynek kryje w sobie istny zimowy raj. Tor ulokowany w centrum Polski, w Tomaszowie Mazowieckim, został otwarty dla wszystkich amatorów lodowych wrażeń w połowie grudnia 2017 roku. Nie tylko łyżwiarski sen o nowoczesnej hali w głowie Polek i Polaków nareszcie się spełnia, ponieważ hala przeznaczona jest także dla czterech innych, popularnych sportów oraz do organizacji targów, konferencji czy koncertów.