Niezwykłe miejsce w Warszawie stylizowane na amerykańskie centra rozrywki gdzie w jednym miejscu możemy odnaleźć wiele niespotykanych atrakcji. Atrakcje: 1. Laser Tag Dżungla 2. Mini Golf W Krainie Czarów 3. Escape Room - 4 pokoje 4. Strefa z automatami rozrywkowymi - biletowymi 5. Pizzeria 6. Kawiarnia / Bar 7. DJ / nagłośnienie Organizujemy imprezy firmowe do 200 os.

Ale Zebra Centrum Rozrywki

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce. Ta historyczna, XIX- wieczna budowla kryje w sobie obszerny, pokryty szklanym dachem dziedziniec, który stanowi znakomitą przestrzeń do wszelkich realizacji eventowych. Może być miejscem bankietowym, salą konferencyjną lub koncertową, może zamienić się w galerię, teatr, kino, estradę czy wybieg dla pokazów mody. Bywa również piękną salą weselną. Nasza działalność opiera się na integracji międzynarodowego środowiska, zarówno na poziomie towarzyskim, jak również instytucjonalnym oraz biznesowym. Jesteśmy otwarci na ludzi i to nasi Goście są dla nas najważniejsi. Rozmowy z Nimi stanowią dla nas niekończące się źródło inspiracji. Zależy nam na tym by wizyta w Forcie była wyjątkowym przeżyciem dla każdego naszego Gościa.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

 
Centrum Wystawienniczo – Kongresowe to wielofunkcyjny obiekt przystosowany do realizacji targów, koncertów, konferencji, zawodów sportowych i wielu innych rodzajów imprez. Centrum dysponuje komfortową halą wystawienniczą (2400 m2), strefą restauracyjną, zew. strefą koncertową (2,5 ha), najnowocześniejszymi rozwiązaniami multimedialnymi, systemem mobilnych dźwiękoszczelnych ścian pozwalających na dowolną aranżację wewnętrznej przestrzeni, bezpłatnym parkingiem na 300 samochodów, nowoczesną aranżacją strefy widzów – mobilne trybuny.

Centrum Wystawienniczo –Kongresowe w Opolu

 
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to perła architektury w sercu Torunia. Wielofunkcyjność obiektu umożliwia realizację ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz najśmielszych wizji gali firmowych, dużych konferencji i kongresów. CKK mieści dwie sale koncertowe, które mogą być ze sobą połączone, tworząc jedną przestrzeń eventową, zarówno w układzie na płasko jak i teatralnym. Do dyspozycji są ponadto sale konferencyjne, scena plenerowa, parking podziemny, 3 poziomy foyer, sala prób, patio i restauracja.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Sp. z .o. o.

 
Kreatywne centrum eventowe działające w Concordia Design to miejsce, które nie ma swojego odpowiednika w Polsce. Jako jedyni łączymy wynajem przestrzeni z projektowaniem unikalnych wydarzeń według autorskiej metodologii. Do dyspozycji jest tu 1000 m² powierzchni o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych. W budynku jest też własna restauracja. Centrum designu Concordia Design to platforma współpracy grup związanych z projektowaniem, kreatywnością i wdrażaniem innowacji. Concordia Design prowadzi działalność edukacyjną i konsultingową w obszarach: innowacja, kreatywność, design management i nowoczesny marketing.

Concordia Design

 
Dopisz #Digital Knowledge Village do bazy swoich obiektów eventowych Centrum konferencyjno-eventowe w multimedialnej przestrzeni, 14 sal, studia digitalizacji wiedzy, laboratoria UX, 4 studia nagraniowe, studio focusowe, restauracja, sundeck na 2 poziomach i wiele miejsc relaksu – odsłaniamy nowy obiekt na mapie Warszawy #Digital Knowledge Village. 1200 m2 różnorodnej powierzchni eventowej umożliwia realizację ambitnych i kreatywnych projektów. Zapraszamy.

Digital Knowledge Village

 
Dom Szampana to importer szampanów, działający na terenie całej Polski. Naszym klientom – detalicznym, korporacyjnym i HoReCa – oferujemy największy na rynku wybór szampanów, zarówno od znanych domów szampańskich, jak i od butikowych producentów. Naszym wyróżnikiem jest sztab wykwalifikowanych doradców oraz profesjonalne zaplecze degustacyjne w ścisłym centrum Warszawy: Atelier Szampana, w którym organizujemy kolacje komentowane i spotkania biznesowe oraz Sklep Firmowy, gdzie odbywają się cykliczne tastingi.

Dom Szampana Sp. z o.o.

 
DRUKARNIA to multifunkcyjny kompleks restauracyjno-eventowy na warszawskiej Pradze. Historyczne wnętrza starej drukarni łączą w sobie 2 restauracje na 3 poziomach z całorocznymi tarasami i 700m ogrodem oraz 2-poziomową przestrzenią eventową. Te wyjątkowe miejsca stwarzają idealne warunki na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Od romantycznej kolacji we dwoje, przez spotkanie rodzinne, po wszelkie eventy firmowe i koncerty. Przestrzeń eventowa wyposażona jest w riderowy system nagłośnienia oraz oświetlenia, a jej powierzchnia pomieści nawet 800 gości.

Drukarnia Mińska 65 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

 
EXPO-ŁÓDŹ to nowoczesny wielofunkcyjny obiekt targowo-konferencyjny w centrum Łodzi. Oferuje najwyższej jakości przestrzeń do indywidualnej aranżacji: 5700m² powierzchni wystawienniczo-eventowej z możliwością podziału dźwiękoszczelnymi ścianami, 800m² foyer głównego oraz 400m² foyer na II piętrze. Obiekt dysponuje w pełni wyposażoną aulą dla 459 osób, 4 salami konferencyjnymi o powierzchni 100 m² każda z możliwością połączenia. EXPO Łódź to obiekt w pełni klimatyzowany, z dostępem do WIFI, oraz parkingiem na 200 miejsc.

EXPO ŁÓDŹ sp z o.o.

 
EXPO MAZURY to miejsce stwarzające nieograniczone możliwości dla realizacji kreatywnych pomysłów i wdrożenia niebanalnych rozwiązań na miarę potrzeb nowoczesnej firmy. Dowolność aranżacji wnętrz i innowacyjne możliwości techniczne obiektu oraz liczne hale i dodatkowa przestrzeń pozwolą zorganizować pokazy, eventy i gale. Dzięki ogromnym możliwościom możemy zrealizować kongres nawet dla 20 000 uczestników. Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO MAZURY znajduje się bezpośrednio przy trasie S7 łączącej Warszawę i Gdańsk. Posiadamy ponad 1 500 miejsc parkingowych, a przestronny hall recepcyjny zapewni elegancką przestrzeń do powitania Państwa gości. Oferujemy 50 000 m2 całkowitej powierzchni obiektu, w tym ponad 2 000 m2 powierzchni konferencyjnej – klimatyzowane sale modułowe z wysokiej jakości sprzętem multimedialnym. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dzięki EXPO MAZURY konferencje i eventy staną się skutecznym narzędziem komunikacji z Państwa klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Pomożemy osiągnąć sukces Państwa wydarzenia!

Expo Mazury S.A.

 
Farma Makedońskich to kilkaset hektarów zróżnicowanej przyrody stwarzającej idealną scenerię dla eventów integracyjnych, konferencji, pikników do 4000 osób, testów motoryzacyjnych, eventów sportowych, szkoleń outdorowych, wypraw off-road oraz realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów na lądzie, wodzie lub w powietrzu. Od ponad 2 dekad profesjonalnie i z sukcesami organizujemy niebanalne wydarzenia dla wymagających grup, które poszukują przygody, bezpieczeństwa i kontaktu z naturą.

FARMA MAKEDOŃSKICH - PRZYGODA, PRZYRODA I MOC POZYTYWNEJ ENERGII!!!

Farma Makedońskich

 
Gdynia Arena to wielokrotnie nagradzany, nowoczesny obiekt wielofunkcyjny, przystosowany do organizacji imprez o charakterze konferencyjnym, targowo – wystawienniczym, sportowym i muzycznym. Odbywa się tutaj ponad 100 imprez rocznie, a ich organizatorzy zgodnie podkreślają komfort wnętrz, znakomitą akustykę i wysokiej jakości system nagłośnieniowy. Obiekt wyposażony jest także w system elektrycznie sterowanych rolet i kulis scenicznych, pozwalający na dowolną konfigurację miejsc na widowni.

Gdynia Arena

 
Operator Global EXPO, czyli Centrum Targowo-Kongresowe (dawniej: Międzynarodowe Targi Polska) rozwijały działalność od 1993 tworząc kolejne imprezy targowe oraz będąc operatorem obiektu. W 2018 firma kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży spotkań. Będziemy zarządzać nowym Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO. Zlokalizowany na warszawskim Żeraniu obiekt połączy postindustrialną architekturę zachowanych elementów dawnej hali FSO, oryginalny design i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Global EXPO, Operator: Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o.

 
Gremi Park to futurystyczny kompleks położony w sąsiedztwie autostrady A4 między Krakowem i Katowicami. To idealne miejsce na organizację niepowtarzalnych eventów, konferencji, koncertów, szkoleń, wystaw. Duże studia – dwie kopuły, każde o pow. blisko 2 tys. m2, dwie mniejsze o pow. 600 m2, sala kinowa na 80 osób z projektorem 4K, zaplecze gastronomiczne, garderoby, a nawet lądowisko dla helikoptera stwarzają wręcz nieograniczone możliwości zorganizowania wyjątkowych wydarzeń.

Gremi Park

 

Grupa Trip oddział Warszawa

Grupa Trip oddział Zakopane

 
Miejska Arena Kultury i Sportu (MAKiS) od 2009 roku jest operatorem największych obiektów w Łodzi – hali widowiskowo-sportowej Atlas Arena, dwóch stadionów miejskich oraz Sport Areny. Naszą domeną nie jest wyłącznie administrowanie obiektami. Organizujemy i współorganizujemy wydarzenia o charakterze sportowym, muzycznym i kulturalnym, w tym mecze piłki nożnej, siatkówki i koszykówki na szczeblu międzynarodowym, zawody biegowe, a także koncerty muzyczne, festiwale, występy estradowe, pokazy, pikniki, spotkania oraz wiele innych eventów. Wszystkim zainteresowanym umożliwimy również zwiedzanie naszych obiektów.

Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.

 
Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni działa od 1953 roku. W nowym, otwartym w 2012 r., budynku Muzeum MW zobaczycie modele okrętów, pamiątki, elementy wyposażenia okrętów, umundurowanie i odznaczenia. Do najcenniejszych zabytków wielkogabarytowych należy zaliczyć, między innymi, armatę Bofors 120 mm z ORP „Gryf”, armatę nadbrzeżną kal. 152,4 mm Bofors z baterii cyplowej, kuter pościgowy ORP „Batory” i działo przeciwlotnicze z ORP „Sęp”. Na ORP Błyskawica MMW co roku przygotowuje wystawę o historii okrętu.

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

 
Jasne, unikatowe wnętrze z nowym rozkładem pozwala na elastyczne podejście do aranżacji co stanowi nieodłączny atut Piękna. Zajmiemy się aranżacją, multimediami, cateringiem, oprawą muzyczną i artystyczną, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych gości. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne umożliwiające realizację wszystkich założeń, nawet tych najbardziej wymagających. Piękno idealnie nadaje się na organizację wydarzeń takich jak spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, konferencje, szkolenia i warsztaty, wystawy i wernisaże, sesje zdjęciowe i filmowe, launchingi produktów, spotkania prasowe i autorskie.
 
Poznań Congress Center to nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowo-sportowe, w ofercie którego znajdują się wszystkie obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oznacza to 150 000 m2 powiązanej ze sobą powierzchni konferencyjnej, wystawienniczej i otwartej, 13 000 miejsc noclegowych w Poznaniu w obiektach, z których większość położona jest w pobliżu PCC, 2 000 miejsc parkingowych, ponad 70 sal konferencyjnych o niemal nieograniczonych możliwościach aranżacji oraz 16 zróżnicowanych pod względem wielkości i charakteru pawilonów wystawienniczych. Obiekt znajduje się zaledwie 20 min. od Portu Lotniczego Poznań Ławica i 10 min. do Starego Miasta. W ofercie PCC znajduje się Sala Ziemi – sala widowiskowo-konferencyjna na blisko 2000 osób.

Poznań Congress Center

 
Ptak Warsaw Expo to 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Dysponujemy 15 000 miejsc parkingowych, lokalizacją przy głównym węźle komunikacyjnym S8, S7, A2, tylko 10 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska Chopina oraz 15 minut od centrum Warszawy. Oprócz własnych imprez targowych, w obiekcie organizowane są również imprezy zewnętrzne, hale targowe wynajmują m.in. organizatorzy Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, czy China Homelife Show.
 
Targi Kielce są drugim ośrodkiem wystawienniczo - kongresowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferujemy 7 nowoczesnych hal i 19 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, w których możliwa jest dowolna aranżacja wnętrz na potrzeby wystaw, eventów, kongresów lub koncertów - to miejsce nieograniczonych możliwości. Na stoisku obecne będą również firmy: Rentabar (wypożyczalnia mebli eventowych) oraz VonHagen (firma oferuje nowoczesną aranżację stoisk, twórcze koncepcje eventow i orginalny Design).
 
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków – największy w południowej Polsce nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy, zaprojektowany z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów i różnego rodzaju imprez. Wyjątkowa ustawność wszystkich przestrzeni na terenie EXPO Kraków pozwala na realizację praktycznie każdego pomysłu organizatora. Wyłącznym właścicielem i operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.
 
Teatr i Klub Capitol jest jednym z najciekawszych miejsc na kulturalno-rozrywkowej, jak i eventowej mapie Warszawy. Wyróżnia się konceptem połączenia klubu muzycznego i teatru. Capitol posiada: Dużą Scenę Teatralną-426 miejsc, dwupoziomowy klub taneczny, Scenę Mniejszą Teatralną- 256 miejsc oraz Foyer. Atutem jest lokalizacja w samym centrum stolicy. Capitol to idealna przestrzeń do organizacji: imprez firmowych, spotkań integracyjnych, gali, konferencji, prezentacji i szkoleń i wiele innych.

Teatr i Club Capitol

 
Oferuje całościowe przygotowanie oraz obsługę konferencji, bankietów, spotkań okolicznościowych, koncertów, pokazów mody, szkoleń. Każda oferta tworzona jest indywidualnie na podstawie sugestii i potrzeb gości. Miejsce wyróżnia niezwykły charakter, kompleksowość usług, świetne przygotowanie techniczne, realizatorskie oraz znakomita kuchnia. Oferta teatru jest elastyczna, a zespół gotowy na nowe wyzwania. Niesamowite przestrzenie, najwyższej klasy sprzęt sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane.
 
Arena Lodowa to pierwszy kryty tor łyżwiarski w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie. Minimalistyczny, ale przyciągający wzrok budynek kryje w sobie istny zimowy raj. Tor ulokowany w centrum Polski, w Tomaszowie Mazowieckim, został otwarty dla wszystkich amatorów lodowych wrażeń w połowie grudnia 2017 roku. Nie tylko łyżwiarski sen o nowoczesnej hali w głowie Polek i Polaków nareszcie się spełnia, ponieważ hala przeznaczona jest także dla czterech innych, popularnych sportów oraz do organizacji targów, konferencji czy koncertów.

Tomaszowskie Centrum Sportu Sp. z o.o. w organizacji (Arena Lodowa)