więcej

więcej

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży techniki scenicznej. Misją firmy jest zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji z wydarzenia przejmując obowiązek jego technicznej realizacji. Pomagamy w kreacji nowych pomysłów, gdyż wiemy że każdy z naszych partnerów chce uczestniczyć w czymś niepowtarzalnym. Co roku realizujemy kilkaset wydarzeń dostarczając naszą kompleksową usługę w zakresie oświetlenia, nagłośnienia oraz obsługi multimedialnej.Nie działamy szablonowo, gdyż mamy świadomość, że każdy człowiek jest inny.

Acoustica Sp. z o.o.


Berrylife specjalizuje się w rozwiązaniach multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewnia kompleksową obsługę multimedialną targów, konferencji, realizuje multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe. Wykorzystuje nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od początku istnienia spółki rozwijany jest dział kreatywny, w którym powstają filmy 360, animacje, wizualizacje, doświadczenia VR i aplikacje AR. Firma od lat cieszy się zaufaniem zarówno globalnych marek jak i lokalnych partnerów biznesowych.

Berrylife s.c.


Specjalizujemy się w zakresie usług konferencyjnych i estradowych. Dostarczamy specjalistyczny sprzęt oraz zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Realizujemy wszelkie wydarzenia: konferencje, kongresy, koncerty, targi, wystawy, gale, bankiety i inne projekty eventowe. Współpracujemy z największymi hotelami i obiektami eventowymi w Polsce. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom konferencyjnym jesteśmy polskim przedstawicielem sieci CRN (Congress Rental Network). Zapraszamy do współpracy!

BSC AV Sp. z o.o.


W Eventroom stawiamy sobie za cel dostarczenie Klientowi pełnej usługi z zakresu oświetlenia, nagłośnienia, multimediów, scenografii, tłumaczeń symultanicznych wydarzeń. Stale rozbudowujemy bazę sprzętu i poszukujemy nowych, atrakcyjnych rozwiązań dla rosnących wymagań rynku. Wyróżnia nas oświetlenie bezprzewodowe, które pozwala osiągnąć niezwykłe efekty tam, gdzie do tej pory nie było to możliwe.

EVENTROOM Filip Hamerla


Event Solutions Center to profesjonalny, kreatywny i pełen pomysłów zespół, który doskonale wie jak wykorzystać swoje bogate zaplecze techniczne do stworzenia wyjątkowego eventu. Od wielu lat zajmuje się z powodzeniem obsługą techniczną wydarzeń, świadczoną kompleksowo. Specjalizuje się w nagłośnieniu, oświetleniu, konstrukcjach scenicznych i multimediach, posiada bogate zaplecze mebli i akcesoriów eventowych. ESC potrafią sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Jak to się dzieje? Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Event Solutions Center Sp. z o.o.


Ledsee jest najszybciej rozwijającym się dystrybutorem Ekranów Multimedialnych w Polsce. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i serwisie ekranów LED, posterów LED, totemów LCD. Obejmujemy wszystkie aspekty produkcji. Pomagamy tworzyć wielkie wydarzenia niezależnie od tego czy Twój event to kameralne spotkanie czy impreza na dużą skalę. Dostarczając najnowszą technologię dbamy o najwyższą jakość.

LEDSEE Multimedia


Silent Disco jest nowatorskim i interesującym rozwiązaniem w dziedzinie organizacji imprez masowych, dyskotek, eventów, konferencji, szkoleń. Idea cichej imprezy polega na zastosowaniu systemu bezprzewodowych słuchawek, które zapewniają komfort odbioru treści przy jednoczesnym braku efektu hałasu spowodowanego używaniem sprzętu nagłaśniającego. Jest to hit ostatnich lat, który pozytywnie zaskoczy Twoich klientów. Z naszego sprawdzonego rozwiązania korzystają organizatorzy największych wydarzeń w branży eventowej: od festiwali (Kortowiada, Sunrise) przez eventy dla firm, aż po targi branżowe (Kongres Szefów Kuchni, Forum Evential).

Silent Sound Sp. z o.o


Doświadczona ekipa DJ-i, Prezenterów radiowych i konferansjerów. W naszym zespole mamy artystów, którzy urozmaicą każdy event, spotkanie i uroczystość. Dysponujemy własną techniką, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem scenicznym i architektonicznym (wewnętrznym i zewnętrznym), mobilną, sceną i realizacją dźwięku. Wszystko po to, by zapewnić kompleksową obsługę Państwa przedsięwzięcia. Niezależnie od tego, czy to małe spotkanie kameralne, konferencja, bankiet czy gala Waszego Klienta. W naszych działaniach kierujemy się zasadami lojalności i poufności oraz najwyższymi standardami etyki biznesu.

Stereotyp Sp. z o.o.


Ponad 20 lat doświadczenia, rocznie przeszło 500 produkcji na najwyższym poziomie, pozycja lidera w branży. Specjalizujemy się w multimediach, oświetleniu, nagłośnieniu, konstrukcjach scenicznych. Obsługujemy technicznie wydarzenia specjalne, konferencje, pokazy mody, koncerty, plenerowe festiwale i programy telewizyjne. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Inwestujemy w: ludzi, technologie i sprzęt. Jesteśmy kreatywnym i niezawodnym, technologicznym partnerem podczas każdego eventu.

TSE Grupa Sp.zo.o