Berrylife specjalizuje się w rozwiązaniach multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewnia kompleksową obsługę multimedialną targów, konferencji, realizuje multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe. Wykorzystuje nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od początku istnienia spółki rozwijany jest dział kreatywny, w którym powstają filmy 360, animacje, wizualizacje, doświadczenia VR i aplikacje AR. Firma od lat cieszy się zaufaniem zarówno globalnych marek jak i lokalnych partnerów biznesowych.

Berrylife s.c.


Brill AV Media Sp. z o.o. to firma obecna od wielu lat na rynku usług AV w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii - jako członek międzynarodowej grupy posiada magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewnia obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i jest partnerem wielu obiektów eventowych w Polsce i za granicą. Kompleksowo obsługuje każdy event i posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia, oświetlenia oraz usług konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania i wideokonferencje.

Brill AV Media Sp. z o.o.


Specjalizujemy się w zakresie usług konferencyjnych i estradowych. Dostarczamy specjalistyczny sprzęt oraz zapewniamy kompleksową obsługę techniczną. Realizujemy: konferencje, kongresy, spotkania korporacyjne, szkolenia, koncerty, targi, wystawy, gale, bankiety oraz pomysły Klientów. Współpracujemy z największymi hotelami i obiektami konferencyjnymi w Polsce. Posiadamy doświadczoną, wykwalikowaną kadrę pracowników. Pracujemy na sprzęcie technicznym najwyższej jakości. Jesteśmy członkiem sieci CRN (Congress Rental Network). Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością zrealizujemy Państwa projekt!

BSC AV Sp. z o.o.


W Eventroom stawiamy sobie za cel dostarczenie Klientowi pełnej usługi z zakresu oświetlenia, nagłośnienia, multimediów, scenografii, tłumaczeń symultanicznych wydarzeń. Stale rozbudowujemy bazę sprzętu i poszukujemy nowych, atrakcyjnych rozwiązań dla rosnących wymagań rynku. Wyróżnia nas oświetlenie bezprzewodowe, które pozwala osiągnąć niezwykłe efekty tam, gdzie do tej pory nie było to możliwe.

EVENTROOM Filip Hamerla


FOCUS LIGHT TEAM –TOMASZ MURAWSKI Zajmuje się koordynacją oraz projektowaniem eventów ,koncertów ,wydarzeń korporacyjnych , pokazów mody od strony technicznej . Tworzymy koncepcje i dobieramy rozwiązania technologiczne z zakresu oświetlenia, nagłośnienia oraz multimediów w zależności od potrzeb klienta .Jesteśmy do dyspozycji od samego początku kiedy tworzy się projekt aż do momentu jego bezpośredniej realizacji .Nasi ludzie swoją wiedzą i doświadczeniem dają bardzo duże poczucie bezpieczeństwa naszym klientom podczas pracy . Nasz team tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem .

FOCUS LIGH TEAM –TOMASZ MURAWSKI


Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i multimedia GMB działa na rynku ponad 20 lat. Główną działalnością firmy była początkowo realizacja nagłośnienia na wydarzeniach artystycznych. W tej dziedzinie zdobyliśmy najwyższe uznanie zarówno klientów, jak również światowych gwiazd, z którymi współpracujemy. Powierzono nam realizację dźwięku na takich wydarzeniach jak: Open’er Festival (wszystkie edycje), Kraków Live Festival, Orange Warsaw Festival, Polsat SuperHit Festiwal, KFPP w Opolu; programy telewizyjne: Taniec z Gwiazdami(Dancing with the Stars), Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Your Face Sounds Familiar), Szansa na Sukces, You Can Dance, Mam Talent (Got Talent), The Voice of Poland. Równocześnie realizujemy wiele konferencji branżowych, bankietów i imprez korporacyjnych. Od kilku lat rozwijamy się także w segmencie oświetlenia i multimediów. Powierzano nam realizacje nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Czechach, Belgi, Francji, Hiszpanii czy na Ukrainie. Obecnie, jako Grupa GMB, w skład której wchodzą GMB PRO SOUND, GMB PRO LIGHT oraz GMB PRO MEDIA jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo każdy Twój pomysł.

GMB Pro Sound sp. z o.o.


Firma M-Sound Multimedia zajmuje się profesjonalnie multimediami od 2007 roku . Głównym założeniem firmy jest stworzenie profesjonalnego teamu który sprosta każdemu zadaniu oraz stworzy nową jakość obsługi imprez . Podejmujemy się realizacji imprez i tych prostych i tych bardzo skomplikowanych.

M-Sound Multimedia


Silent Disco jest nowatorskim i interesującym rozwiązaniem w dziedzinie organizacji imprez masowych, dyskotek, eventów, konferencji, szkoleń. Idea cichej imprezy polega na zastosowaniu systemu bezprzewodowych słuchawek, które zapewniają komfort odbioru treści przy jednoczesnym braku efektu hałasu spowodowanego używaniem sprzętu nagłaśniającego. Jest to hit ostatnich lat, który pozytywnie zaskoczy Twoich klientów. Z naszego sprawdzonego rozwiązania korzystają organizatorzy największych wydarzeń w branży eventowej: od festiwali (Kortowiada, Sunrise) przez eventy dla firm, aż po targi branżowe (Kongres Szefów Kuchni, Forum Evential).

Silent Sound Sp. z o.o