Brill AV Media Sp. z o.o. to firma obecna od wielu lat na rynku usług AV w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii - jako członek międzynarodowej grupy posiada magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewnia obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i jest partnerem wielu obiektów eventowych w Polsce i za granicą. Kompleksowo obsługuje każdy event i posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia, oświetlenia oraz usług konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania i wideokonferencje.

Brill AV Media Sp. z o.o.

 
W Eventroom stawiamy sobie za cel dostarczenie Klientowi pełnej i komfortowej usługi z zakresu obsługi technicznej każdego organizowanego wydarzenia. Stale rozbudowujemy bazę sprzętu i poszukujemy nowych rozwiązań, które zadowolą rosnące wymagania rynku. Zakres naszego działania to realizacja oświetlenia, nagłośnienia, multimediów, scenografii i tłumaczeń symultanicznych. Wyróżnia nas oświetlenie bezprzewodowe z pełną możliwością sterowania radiowego, co pozwala osiągnąć niezwykłe efekty dekoracyjne tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe.

EVENTROOM Filip Hamerla

 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi firma Sound & Light Crew to gwarancja profesjonalizmu. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi technicznej, dlatego też stale uzupełniamy nasze duże wyposażenie techniczne, dostosowujemy się i kształcimy, by sprostać ciągle rosnącym wymaganiom rynku. Korzystamy tylko z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Zawsze spełniamy nawet te najwyższe wymagania klientów. Zdecydowanie wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego wydarzenia.