FreshMail.pl
Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. FOKUS Sp. z o.o. to polska firma oparta wyłącznie na polskim kapitale, uczestnicząca w programie „Rzetelna Firma”. Posiada opracowany system ochrony, określający odpowiedni sprzęt i środki, korzystająca z najnowszych technik i norm. Oferujemy:

• Ochronę fizyczną

• Ochronę Imprez Masowych

• Barierki zaporowe

• E-Monitoring

• Monitoring Wizyjny i systemy alarmowe

• Patrole Interwencyjne

• Konwojowanie Wartości

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S Fokus Sp. z o.o.


Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa. Zatrudnia 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę 1200 pojazdów, dysponuje oddziałami w całym kraju. Posiada szereg cert., nagród i wyróżnień – m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.

Konsalnet Security Sp. z o.o.

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl