FreshMail.pl
 
 
 
 

PROWADZĄCY I MODERATOR

Grzegorz Czepułkowski

Konferansjer, aktor, prezenter telewizyjny


Od 1996 roku pracuje w charakterze konferansjera na różnego rodzaju eventach, konferencjach, imprezach plenerowych. Poczucie humoru, doskonałe zdolności interpersonalne w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i słowa, pozwalają mu na odnajdywanie się w każdych warunkach i w razie potrzeby szybko reagować na zaistniałe, często nieprzewidziane sytuacje. Doświadczenie zbierał grając w serialach, reklamach i prowadząc programy telewizyjne oraz różnego rodzaju wydarzenia.

Maria Krzos

Redaktor naczelna „THINK MICE”


Redaktor naczelna nowego miesięcznika dedykowanego branży spotkań obecnego na rynku od stycznia 2017 r. Od 10 lat związana zawodowo z mediami – początkowo jako dziennikarz „Kuriera Lubelskiego”, lokalnej gazety ukazującej się na terenie Lublina i Lubelszczyzny, a przez ostatnie cztery lata – jako dziennikarz i redaktor mediów branżowych i ekonomicznych, zarówno papierowych, jak i elektronicznych. Pracowała dla takich wydawnictw i instytucji jak PTWP SA, Grupa ZPR, Pracodawcy RP. Z branżą spotkań po raz pierwszy związała się w 2013 r. obejmując stanowisko redaktor prowadzącej miesięcznika branżowego MICE Poland. Z wykształcenia socjolog.

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl