Scenografia i wypożyczalnie

Producent i importer systemów reklamowych. Zaopatrujemy firmy z branży reklamowej w systemy do prezentacji oferty oraz reklamy indoor-outdoor. Oferujemy ścianki reklamowe, rollupy, standy podświetlane LED, potykacze, windery itp. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, drukarniami i agencjami eventowymi. Odbiorcom branżowym oferujemy rabaty, materiały „no name” i atrakcyjne gratisy.

ADLOVE


Łącząc zdobyte doświadczenie i sprzedawane kratownice X-10 CROSSwire, X-15 EXPOwire, X-20 TRUSSwire projektujemy i realizujemy efektowne stoiska wystawiennicze, scenografie eventowe i zabudowy targowe. Dzięki nowatorskiemu połączeniu kostek, modułów i drukowanych mediów możemy zrealizować nawet najbardziej złożone projekty. Wizualizacje, dobór systemu, porady. Zapraszamy!

Colors of Design


Jedna z wiodących wypożyczalni mebli w Polsce, oferująca zarówno klasykę światowego designu, jak i modele produkowane pod indywidualne zamówienie firmy. Bogata oferta kolorów i fasonów, wyróżnia firmę na rynku wypożyczalni. 2 magazyny w Warszawie i na Śląsku, dla lepszej dostępności dla klientów i pomocna ekipa, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających eventowców.

GASTRO MAGIC SERVICE


Łącząc zdobyte doświadczenie i sprzedawane kratownice X-10 CROSSwire, X-15 EXPOwire, X-20 TRUSSwire projektujemy i realizujemy efektowne stoiska wystawiennicze, scenografie eventowe i zabudowy targowe. Dzięki nowatorskiemu połączeniu kostek, modułów i drukowanych mediów możemy zrealizować nawet najbardziej złożone projekty. Wizualizacje, dobór systemu, porady. Zapraszamy!

Plastikowekratownice. pl [ Base Promotion Services Sp. z o.o. ]


Gastro Magic Service to największa w Polsce profesjonalna wypożyczalnia sprzętu bankietowego,cateringowego i piknikowego, która powstała 19 lat temu z pasji do gastronomii i z potrzeby wynikającej z rynku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić klientowi profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w doborze sprzętu na każdy rodzaj imprezy. Naszym celem jest obsłużyć Was jak najbardziej kompleksowo. Bo Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. To już nie tylko wypożyczalnia. To szeroki zakres usług, które stale rozszerzamy z myślą o Was - ICE GASTRO / KOMIS GASTRONOMICZNY / ZAKUPY

Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych : mebli, stoisk i zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, standów, lad ekspozycyjnych, elementów dekoracyjnych i rekwizytów oraz artystycznych gadżetów. To również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski. W pracowni kreujemy, wizualizujemy i wykonujemy wspólnie wypracowane wizje, dostosowując je do założeń budżetowych i technicznych. Celem Kreativy jest dostarczanie naszym klientom jakości zapewniającej wyjątkowe realizacje. Pracownię Kreativę tworzy grupa kreatywnych specjalistów czyli #kreatywnaekipa. Skupiamy doświadczenia zarówno pracy korporacyjnej, produkcyjnej, realizacyjnej i twórczej. Masz pomysł ? Zrealizujemy go dla Ciebie. Nie masz pomysłu? Świetnie , bo dla nas … ideas, no limit!

Jesteśmy liderem wypożyczalni mebli w Polsce. Nasze meble pojawiają się 2000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach. Nasza #ZGRANAZAŁOGA codziennie dba o każdy aspekt współpracy z Klientami, tak aby zapewnić im wielowymiarową obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki rozbudowanej flocie samochodowej zapewniamy transport w wybrane miejsce, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich naszych produktów.

spice4space


SPICE4SPACE to więcej niż wynajem mebli. Marka jest znana „wtajemniczonym” od kilku lat. W tym roku wreszcie trafiła do szerokiej grupy odbiorców. A meble, systemy aranżacyjne, nośniki brandingowe i meble multimedialne S4S zmieniają coraz więcej wydarzeń. Dobrą wiadomością dla organizatorów jest to, że wielu z nich nie można wynająć gdzie indziej. To przedmioty zaprojektowane specjalnie dla eventów albo produkty, które SPICE4SPACE reprezentuje w Polsce. Dlatego to najlepsze „przyprawy” eventowej przestrzeni!

Star Event - Wypożyczalnia mebli eventowych, scenografie


Star Event to czołowa wypożyczalnia mebli oraz akcesoriów eventowych. Od lat tworzymy wyjątkowe strefy VIP, aranżacje konferencyjne, stoiska targowe oraz scenografie. Nieustannie wprowadzając nowe rozwiązania utrzymujemy ten sam, najwyższy poziom profesjonalizmu. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia. Ludzie pracujący w Star Event tworzą firmę z pasją. Z powodzeniem stawiamy czoła nawet z pozoru niemożliwym oczekiwaniom Klienta. Obsługujemy eventy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!