Scenografia i wypożyczalnie

Producent i importer systemów reklamowych. Zaopatrujemy firmy z branży reklamowej w systemy do prezentacji oferty oraz reklamy indoor-outdoor. Oferujemy ścianki reklamowe, rollupy, standy podświetlane LED, potykacze, windery itp. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, drukarniami i agencjami eventowymi. Odbiorcom branżowym oferujemy rabaty, materiały „no name” i atrakcyjne gratisy.

ADLOVE


Jesteśmy dystrybutorem modułowych systemów kratownic: X-10 CROSSwire, X-15 EXPOwire, X-20 TRUSSwire. Proponujemy Państwu gotowe projekty konstrukcji eventowych, które modyfikujemy na życzenie. Służy do tego dedykowany program projektowy 3D X-sketch, który można pobrać ze strony www.plastikowekratownice.pl. Oferujemy wybór nośników reklamowych oraz akcesoriów montażowych i oświetlenia. Z radością doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniej konstrukcji. Zapraszamy do współpracy!

Base Promotion Services Sp. z o.o.


Colors of Design to wiodąca wypożyczalnia mebli eventowych na polskim rynku. W swoim asortymencie posiada setki wzorów mebli na eleganckie bankiety, konferencje oraz targi. Oferta Colors of Design na bieżąco uzupełniana jest o designerskie nowinki oraz modele projektowane pod zamówienie. Firma obsługuje teren całego kraju i zagranicy, a dzięki 2 oddziałom (Katowice i Warszawa) może być jeszcze bliżej klientów, oferując konkurencyjne stawki transportu. 7 lat obecności na rynku i nabyte przez ten czas doświadczenie, pozwalają na profesjonalne doradztwo i pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania przy projektowaniu eventowej przestrzeni.

Colors of Design


Eventwide Warszawa od wielu lat wspiera swoich klientów w zakresie aranżacji przestrzeni. Swoje bogate know-how zawdzięcza współpracy międzynarodowej grupy projektantów. Nasza kolekcja mebli perfekcyjnie łączy wysmakowany design z nowoczesną formą i elegancją a ich najwyższa jakość spełnia oczekiwania klientów, zarówno pod względem komfortu jak i łatwości łączenia wszystkich elementów dla uzyskania niestandardowych aranżacji. Bazowa kolekcja co roku uzupełniana jest nowymi modelami. Nowatorskie rozwiązania zaskakują i inspirują do tworzenia niecodziennych kompozycji. Wszystkie szczegóły perfekcyjnie współgrają nadając spójny i nowoczesny styl każdemu wydarzeniu. Ewentwide Warszawa z pasją i oddaniem uczestniczy w projektowaniu wydarzeń . Zapraszamy do współpracy!

44Event sp. z o.o.


Gastro Magic Service to największa w Polsce profesjonalna wypożyczalnia sprzętu bankietowego,cateringowego i piknikowego, która powstała 19 lat temu z pasji do gastronomii i z potrzeby wynikającej z rynku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić klientowi profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w doborze sprzętu na każdy rodzaj imprezy. Naszym celem jest obsłużyć Was jak najbardziej kompleksowo. Bo Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. To już nie tylko wypożyczalnia. To szeroki zakres usług, które stale rozszerzamy z myślą o Was - ICE GASTRO / KOMIS GASTRONOMICZNY / ZAKUPY

GASTRO MAGIC SERVICE


Pracownia Kreativa to kreacja i produkcja scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych : mebli, stoisk i zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, standów, lad ekspozycyjnych, elementów dekoracyjnych i rekwizytów oraz artystycznych gadżetów. To również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski. W pracowni kreujemy, wizualizujemy i wykonujemy wspólnie wypracowane wizje, dostosowując je do założeń budżetowych i technicznych. Celem Kreativy jest dostarczanie naszym klientom jakości zapewniającej wyjątkowe realizacje. Pracownię Kreativę tworzy grupa przyjaciół. Skupiamy doświadczenia zarówno pracy korporacyjnej, produkcyjnej, realizacyjnej i twórczej. Masz pomysł ? Zrealizujemy go dla Ciebie. Nie masz pomysłu? Świetnie , bo dla nas … ideas, no limit!

Kreativa Paweł Stępień


Jesteśmy liderem wypożyczalni mebli w Polsce. Nasze meble pojawiają się 2000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach. Nasza #ZGRANAZAŁOGA codziennie dba o każdy aspekt współpracy z Klientami, tak aby zapewnić im wielowymiarową obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki rozbudowanej flocie samochodowej zapewniamy transport w wybrane miejsce, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich naszych produktów.

SPICE4SPACE to więcej niż wynajem mebli. Marka jest znana „wtajemniczonym” od kilku lat. W tym roku wreszcie trafiła do szerokiej grupy odbiorców. A meble, systemy aranżacyjne, nośniki brandingowe i meble multimedialne S4S zmieniają coraz więcej wydarzeń. Dobrą wiadomością dla organizatorów jest to, że wielu z nich nie można wynająć gdzie indziej. To przedmioty zaprojektowane specjalnie dla eventów albo produkty, które SPICE4SPACE reprezentuje w Polsce. Dlatego to najlepsze „przyprawy” eventowej przestrzeni!

spice4space


Star Event to wypożyczalnia mebli eventowych oraz stref plenerowych, tworzonych z ekologicznych mebli paletowych. W swojej ofercie posiadamy m.in. namioty, stoły i siedziska, bary, meble LED. Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem zbudujemy również eko scenografię, dbając o najmniejszy detal. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia. Ludzie pracujący w Star Event tworzą firmę z pasją. Z powodzeniem stawiamy czoła nawet z pozoru niemożliwym oczekiwaniom Klienta. Obsługujemy eventy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

Star Event - Wypożyczalnia mebli eventowych, Eko scenografie