FreshMail.pl
Strefa Dostawców, to miejsce gdzie z powodzeniem można kontynuować rozpoczęte w trakcie sesji networkingowych rozmowy; zapoznać się z rynkowymi nowościami i nawiązać nowe biznesowe relacje. Do zaprezentowania swoich możliwości zapraszamy dostawców z wymienionych poniżej obszarów. Strefa Dostawców znajduje się pomiędzy Salą Plenarną, gdzie odbywa się część merytoryczna Forum i Strefą Networkingową. Poniżej znajduje się szczegółowy plan.
 

Catering


Infrastruktura Eventowa


Obsługa Techniczna


Usługi Okołoeventowe


 

Atrakcje


Rozwiązania IT


Obiekty


Gadżety


Parking

Wjazd na parking Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska odbywa się na podstawie pobranego jednorazowego biletu magnetycznego lub karty magnetycznej z terminem ważności określonym przez osobę korzystającą z parkingu. Automaty do uiszczania opłat znajdują się w holu głównym Centrum MT Polska. Usytuowanie wjazdów na parking: dwa wjazdy na parking naziemny od ulicy Okularowej oraz jeden wjazd na parking podziemny od ulicy Rekruckiej. Opłaty za korzystanie z parkingu naziemnego i podziemnego: za każdą rozpoczętą godzinę 5 zł brutto; postój jednodniowy 36,90 zł brutto; 2-dniowy karnet parkingowy 68,88 zł brutto; 3-dniowy karnet parkingowy 92,25 zł brutto; 4-dniowy karnet parkingowy 110,70 zł brutto; 5-dniowy karnet parkingowy 123 zł brutto.

Regulamin Strefy Dostawców 2018

 

Zarezerwuj ten dzień w kalendarzu


Spotkajmy się w styczniu, jak co roku, bo event to ważny element komunikacji z otoczeniem.

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl