FreshMail.pl
Connectto jest spółką wyspecjalizowaną w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań IT na potrzeby wydarzeń konferencyjnych, marketingowych oraz eventowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji, stron www i mobilnych systemów do zarządzania danymi. Pozwala to nie tylko usprawnić proces komunikacji z uczestnikami, ale także umożliwia zdalne zarządzanie ruchem, nawet podczas dużych imprez masowych. Connectto w zakresie obsługi eventów posiada także rozwiązanie w postaci mobilnych fotobudek, opartych na technologii zbliżeniowej NFC, co pozwala sprawnie przenieść każdy event do świata social media.

myEvent to kompleksowe rozwiązanie rejestracji uczestników i obsługi recepcji wydarzeń biznesowych i rozrywkowych. Od 14 lat wspieramy naszych klientów niestandardowymi rozwiązaniami przy wykorzystaniu naszego autorskiego systemu. Zapewniamy kompleksową obsługę od stworzenia strony WWW wydarzenia, poprzez zaawansowane procesy rejestracji na obsłudze recepcji z wydrukiem różnych rodzajów identyfikatorów kończąc. Dysponujemy również własną bazą sprzętową, (laptopy, telewizory, drukarki, skanery) oraz sprawdzonymi hostessami.

myEvent

 

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl