Celem Konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo.

Zwycięzca Top Event 2018 w kategorii Nagroda Mediów

Jubileusz 25 lecia Volkswagen Poznań

?wmode=opaque&

25_lat_VWP_short_reportaz from Evential Sp. z o.o. on Vimeo.

" allowfullscreen>

Zgłoszone przez NCF SA.

Event jubileuszowy z okazji 25 lecia Volkswagen Poznań w Polsce. Zadedykowany pracownikom wraz z rodzinami. Projekt autorski oparty na dwóch elementach: celebracji i części rozrywkowej.


Zwycięzca Top Event 2018 w kategorii Nagroda Branży

9.Forum Rozwoju Mazowsza

?wmode=opaque&

1_9FRM_film podsumowujący from Evential Sp. z o.o. on Vimeo.

" allowfullscreen>

Zgłoszone przez Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU).

Forum Rozwoju Mazowsza (FRM) to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym, poświęcone rozwojowi regionu.

Jury konkursu Top Event w kategorii Nagroda Mediów

Sylwia Banaszewska

prezes zarządu platformy MeetingPlanner.pl


Od ponad 15 lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła wprowadzając na rynek pierwsze branżowe medium MICE Poland, z którym związana była do końca 2010 r. W tym czasie zainicjowała powstanie licznych projektów min. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszy w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Akademii Vistula, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel i Klubu Agencji Eventowych. Od 8 lat związana z MeetingPlanner.pl, kontynuuje działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integrację i edukację branży oraz współpracę z instytucjami reprezentującymi ten rynek. Wśród działań z MeetingPlanner.pl ma na swoim koncie wielu znanych projektów dla branży min. Wielki Mecz Branży Eventowej MP Legia Cup, pierwszy konkurs dla branży eventowej MP Power Awards® , Kreatywny Roku Branży Eventowej. Jej działania i zaangażowanie na rzecz branży zostały docenione wielokrotnie. Odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki i odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.

Anna Łukasik

Think MICE


Z branżą MICE związana od początku swojej kariery zawodowej. Od listopada 2016 r. zarządza nowoczesnym i prężnie rozwijającym się magazynem i portalem branży spotkań - THINK MICE. Przez ponad 11 lat odpowiadała za działania marketingowe i reklamowe związane z promocją branżowego magazynu MICE Poland. Od ponad 14 lat aktywnie uczestniczy w życiu branży spotkań. Bierze udział w najważniejszych imprezach, targach i spotkaniach w kraju jak i za granicą. Patronuje wszelkim inicjatywom mającym na celu rozwój polskiej branży MICE. Zaangażowana w inicjatywę I w Polsce konferencji dotyczącej event marketingu - Event Biznes. Zarządzała prestiżowym konkursem branży spotkań: Osobowość Roku MICE Poland oraz odpowiadała za organizację największej imprezy integrującej całe środowisko - corocznej Gali OR. Wielokrotnie zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.

Andrzej Kuczera

OOH Event


Z branżą eventową związany od 5 lat. Założyciel i Dyrektor Generalny firmy OOH event! Do branży event trafił przy okazji powstania nowego projektu. Organizator konferencji EVENT MIX oraz strefy dostawców tego wydarzenia. Przede wszystkim promuje event jako skuteczne narzędzie event marketingu. Razem z zespołem przekonuje poznanych dyrektorów marketingu, że inwestycja w przemysł spotkań to gwarancja budowania dobrych relacji z klientami dająca najlepszy zwrot z inwestycji. Odwołuje się do emocji, kreatywności i skuteczności wydarzeń. Zarówno tych małych, przy okazji niewielkich premier produktów, jak i wielkich jubileuszowych gal czy też kongresów. Warto podkreślić, że udało mu się współpracować także z innymi mediami na rynku przy okazji EVENT MIX. Niewątpliwym sukcesem jest magazyn OOH event!. Na jego łamach opisuje wszystkie ważne branżowe wydarzenia, nowinki, nowe obiekty i przestrzenie eventowe, niejednokrotnie je reklamując. Bierze aktywny udział w konferencjach branżowych. W szczególności tych o tematyce eventowej i marketingowej. W planach ma także udział w międzynarodowych targach branży MICE. W chwili obecnej zajmuje się również rozwojem umiejętności dziennikarskich – ma na koncie wiele relacji, wywiadów i artykułów.

Nina Żukowska

Event Live


Założycielka Świata Eventów – platformy edukacji eventowej. Autorka „Techniki Nauki Równoległej”, która zwiększa efekty uczenia i rozwijania praktycznych umiejętności eventowych poprzez odpowiednie projektowanie ćwiczeń warsztatowych w trakcie szkoleń. Wprowadza innowacje w procesach nauczania o eventach. Partner merytoryczny praktycznego kierunku studiów podyplomowych dla event managerów na Uniwersytecie Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. Twórca i redaktor naczelna lifestyle’owego portalu dla branży eventowe Event Live. Autorka wielu publikacji branżowych, wieloletni trener i wykładowca Szkoły Mistrzów Reklamy. Właścicielka agencji eventowej New Event Story, organizatorka rekordowego pokazu VR w Polsce. Nagroda TOP Event 2016 FBE za organizację Premiery Mitsubishi ASX 2017, która została doceniona za innowacyjne podejście i wpływ wydarzenia na wzmocnienie wizerunku marki. Laureatka dwóch statuetek konkursu Złote Spinacze w kategorii „Event Komercyjny” oraz „Motoryzacja i Transport” Zarządzała działem eventów w agencji Havas PR Warsaw oraz odpowiadała za realizację projektów na rzecz takich firm i marek jak: Orange, TP, Samsung, Johnnie Walker, Volvo, Swarovski, Readers Digest, Velvet, Desperados, 3M Poland, L’oreal, Dulux, Menolly Poland, Real Management.

Jagoda Walczak

MICE Poland


Od ponad 20 lat kieruje działem sprzedaży tytułów konsumenckich oraz branżowych Wiadomości Turystycznie i Mice Poland. Od wielu lat zaangażowana w promocję polskiej turystyki biznesowej w kraju i zagranicą. Członek kapituły konkursu Homo Turisticus , zdobywca Grand Prix MTTargi Polska. Zaangażowana w organizację konkursu Osobowość Roku Mice Poland , organizator branżowego wydarzenia międzynarodowego Forum Agentów Biur Podroży.

Kinga Walczyk

Event Management Polska


Pierwsze kroki w branży eventowej stawiała ponad 7 lat temu jako koordynator projektów scenograficzno – evetowych, realizując projekty eventowe dla wielu czołowych marek. Po kilkuletniej przerwie powróciła do branży, obejmując stanowisko Redaktor prowadzącej magazynu MICE Poland. Aktualnie reprezentuje magazyn branżowy Event Management Polska. Dotychczas zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.