Celem Konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo.
Po raz pierwszy nagroda Top Event zostanie przyznana w dwóch różnych kategoriach.

Nagroda Top Event 2018 w dwóch kategoriach!

Top Event Nagroda Branży - w drodze głosowania on-line przez internautów. Top Event Nagroda Mediów - w drodze głosowania jury złożonego jedynie z przedstawicieli mediów branżowych.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w trakcie Forum Branży Eventowej 2019, 23 stycznia 2019, w EXPO XXI, w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 12/14 w recepcji głównej Forum.

Do konkursu przyjmowane są wydarzenia, które odbyły się w terminie od 1 grudnia 2017 do 31 grudnia 2018 roku.

Wydarzenia do konkursu mogą zgłaszać wszyscy zarejestrowani uczestnicy Forum Branży Eventowej 2019.

Zgłoszenia konkursowe w kategorii Nagroda Branży oceniane są w drodze głosowania on-line poprzez oddanie głosu w ankiecie zamieszczonej na stronie: http://forumbranzyeventowej.pl/top-event-2018/. Głos może być oddany przez każdego użytkownika internetu zidentyfikowanego na podstawie adresu IP i plików cookie jeden raz.

Głosowanie internautów na wybrany projekt możliwe będzie w dniach 24 stycznia 2019 do 31 stycznia 2019.

Najlepszy projekt w kategorii Nagroda Mediów wyłania Jury.

Zwycięzcy Top Event 2017

I miejsce

Poland Business Run 2017

Największy ogólnopolski bieg charytatywny, który pomaga osobom po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. W roku 2017 w organizację zaangażowało się aż 8 miast, w których biegło łącznie ponad 20.000 biegaczy.
?wmode=opaque&

Kraków Business Run 2017 from Evential Sp. z o.o. on Vimeo.

" allowfullscreen>
 

II miejsce

Alchemia Światła 2017

?wmode=opaque&

Alchemia Światła 2017 from Evential Sp. z o.o. on Vimeo.

" allowfullscreen>
 

III miejsce

41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie - III miejsce w konkursie Top Event 2017

Zwycięzcy Top Event 2016

I miejsce

Drzwi Otwarte Volkswagen Crafter

Chapeau bas dla zespołu Volkswagen Poznań- Fabryka Samochodów Użytkowych i Komponentów oraz agencji NCF. Odwaga i oryginalność pomysłu przy jednoczesnym niezwykle przemyślanym podejściu zarówno do polityki HR jak i marketingowy wymiar przedsięwzięcia kreującego tysiące ambasadorów marki. Innowacyjny sposób realizacji przy jednoczesnym powrocie do tradycyjnego postrzegania miejsca pracy. Mamy tu dobrze i mądrze zrealizowany event w centrum strategii marki. Gratulujemy. Założenie projektu: Przedstawienie pracownikom oraz ich rodzinom najnowocześniejszej i najbardziej zautomatyzowanej fabryki samochodów w tej części Europy. Wyjątkowość tego wydarzenia polegała także na tym, że Zarząd postanowił odsłonić wybrane tajemnice produkcyjne fabryki i pokazać je rodzinom swoich pracowników w geście szeroko pojętej wzajemnej integracji nie tylko pracowniczej, ale także rodzinnej. Pozwoliło to lepiej zrozumieć i uświadomić specyfikę pracy tym członkom rodzin, którzy związani są zawodowo z innymi branżami, a dzieciom pokazać fabrykę w formie zarówno wielkiej ciekawostki z elementami edukacji jak poznać miejsce pracy rodziców i ich wkładu w budowę produktu. Taka decyzja podjęta została po raz pierwszy w historii VWP.
?wmode=opaque&" allowfullscreen>
 

II miejsce

Premiera Mitsubishi ASX 2017

Wydarzenie zrealizowane przez New Event Story dla Mitsubishi Motors. Premiera Mitsubishi ASX 2017 to konferencja prasowa, której celem było zaprezentowanie odświeżonego modelu Mitsubishi ASX. Prezentacja była pierwszą w Polsce imprezą z wykorzystaniem aż 100 urządzeń Samsung Gear VR jednocześnie. Wirtualną podróż Mitsubishi ASX 2017 umożliwił pierwszy w naszym kraju fabularny film, wykonany dla marki motoryzacyjnej w technologii 360°, bez komputerowego odtwarzania samochodu w wersji 3D. Jury nagrodziło projekt za innowacyjność zastosowanych rozwiązań oraz wpływ wydarzenia na wzmocnienie wizerunku marki mierzony liczbą obecnych dziennikarzy i liczbą wzmianek w prasie.
?wmode=opaque&" allowfullscreen>
 

III miejsce

Mobicof 2016

Wydarzenie zrealizowane przez Miquido. Jury doceniło przede wszystkim realizację, która zaowocowała dużą rozpoznawalnością marki w prasie, grupie docelowej i w biznesie, a także oryginalność samego pomysłu i innowacyjność, która w tym przypadku nabrała kształtów atrakcji retro.
?wmode=opaque&" allowfullscreen>
 

Zwycięzca Top Event 2015

Wawel - Alchemia Światła

?wmode=opaque&" allowfullscreen>
 

Zarezerwuj ten dzień w kalendarzu


Spotkajmy się w styczniu, jak co roku, bo event to ważny element komunikacji z otoczeniem.