Confero.pl od 2004 roku dostarcza rozwiązania, które pozwalają precyzyjnie wyszukiwać obiekty eventowe, szkoleniowe i konferencyjne. Jako pierwsi na rodzimym rynku stworzyliśmy wyszukiwarkę, dzięki której bazę 3000 obiektów można eksplorować poprzez ponad 30 kryteriów. Podczas czatów na żywo, mailowo oraz przygotowując zestawienia i rankingi, pomagamy naszym użytkownikom w wyborze odpowiedniego obiektu. Wszystkie funkcje confero.pl dostępne są na urządzeniach mobilnych - przeszukuj naszą bazę zawsze kiedy tego potrzebujesz!

Confero.pl/Agencja Horizon Travel

 
Portal e-konferencje.pl specjalizuje się w promocji hoteli i obiektów konferencyjnych. W katalogu znaleźć można informacje zarówno o miejscach tradycyjnie kojarzonych z konferencjami (hotele, centra kongresowe), jak i ośrodkach kulturalnych lub wypoczynkowych, udostępniających profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Baza uzupełniona została również prezentacjami ośrodków sportowych, obiektów plenerowych i innych, przeznaczonych dla dużych grup uczestników (1000 osób i więcej). Polecamy serwis www.e-konferencje.pl

Serwis www.e-konferencje.pl

 
Czasopismo Event Management Polska skierowane jest do event managerów, właścicieli firm i agencji eventowych, travel plannerów oraz osób, które organizują imprezy, konferencje, szkolenia czy kongresy. Magazyn gwarantuje tylko merytoryczne informacje dotyczące branży MICE, proponuje gotowe rozwiązania dla osób zarządzających eventami i przedstawia najciekawsze informacje eventowe z całego świata. Zostań czytelnikiem Event Management Polska - poznawaj, inspiruj się i organizuj najlepsze eventy w Polsce!

Event Management Polska

 
Serwis konferencje.pl to specjalistyczny katalog i wyszukiwarka polskich obiektów konferencyjnych oraz partnerów do współpracy przy organizacji imprez. Konferencje.pl to także codzienne informacje o nowych obiektach, remontach, rozbudowach, zapowiedzi wydarzeń branżowych oraz baza wiedzy dla organizatorów.

konferencje.pl

 
MeetingPlanner.pl stanowi platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów tego projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce. MeetingPlanner.pl jest także organizatorem konkursu MP Power Awards – pierwszego konkursu branży eventowej, poszukującego najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach oraz meczu branży eventowej MP Legia Cup.

Meeting Planner Sp. z o. o.

 
Magazyn Mice Poland -wiodące pismo opisujące całą branżę, określaną jako meetings industry dedykowane dla menadżerów wysokiego i średniego szczebla z branż: konferencji, wyjazdów motywacyjnych, eventów i podróży biznesowych -zasięg ogólnopolski - nakład 5500 egzemplarzy - dystrybucja – prenumerata płatna imienna, papierowa i elektroniczna - na rynku od 15 lat Tematyka -informacje o realizowanych przedsięwzięciach eventowych, przetargach, zdobytych klientach - opinie i komentarze ludzi z branży, - rozmowy z ekspertami i praktykami ze świata - materiały warsztatowe, studia przypadków, bazy kontaktów, - relacje z targów i wydarzeń środowiskowych.

Mice Poland

 
MiejscaKonferencyjne.pl - portal informacyjny, na którym odnajdziesz i porównasz obiekty szkoleniowo-konferencyjne z całej Polski. W naszej bazie znajdują się hotele, pensjonaty, pałace, zamki oraz inne obiekty oferujące kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Atutem naszego serwisu jest nie tylko bogaty wykaz obiektów szkoleniowo-konferencyjnych, ale także ich szczegółowy opis. MiejscaKonferencyjne.pl to skuteczne dotarcie do firm poszukujących miejsca na organizację konferencji i eventów.

MiejscaKonferencyjne.pl

 
MojeKonferencje.pl to portal konferencyjny nr 1 w Polsce. Dzięki swojej intuicyjnej wyszukiwarce pozwala w łatwy i szybki sposób znaleźć interesujące obiekty konferencyjne w wybranej lokalizacji. Serwis jest idealnym miejscem dla właścicieli hoteli, którzy pragną dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i wypromować swój obiekt. Portal rocznie odwiedza blisko 200 tys. użytkowników, a liczba odsłon przekracza 60 tys. miesięcznie. Daj się odkryć! Odwiedź www.MojeKonferencje.pl

MojeKonferencje.pl

 
Portal www.organizatorzyimprez.pl specjalizuje się w promowaniu imprez i eventów. Baza firm obejmuje przeróżne typy eventów, począwszy od bankietów i wesel, poprzez wydarzenia kulturalne i branżowe targi, a skończywszy na imprezach masowych. W katalogu prezentują się również firmy zapewniające obsługę techniczną, agencje hostess oraz przedsiębiorstwa cateringowe - słowem, wszyscy specjaliści, których pomocy potrzebujesz, by przedsięwzięcie się udało. Polecamy serwis www.organizatorzyimprez.pl

Serwis www.organizatorzyimprez.pl

 
SaleBiznesowe.pl to najlepszy serwis internetowy prezentujący obiekty szkoleniowo-konferencyjne w Polsce. Pomagamy hotelarzom dotrzeć z ofertą konferencyjną do organizatorów konferencji i szkoleń. Od 7 lat promujemy ponad 2900 obiektów konferencyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą stale rozwijamy od 2008 roku. Obiekty szkoleniowo-konferencyjne mają pewność dobrze zainwestowanych środków w dotarcie do Klientów. U nas indywidualne podejście do Partnerów jest standardem.

SaleBiznesowe.pl

 
THINK MICE to magazyn i portal poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Podejmowane przez nas tematy opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazujemy rolę i znaczenie branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc.

THINK MICE