Confero.pl od 2004 roku dostarcza rozwiązania, które pozwalają precyzyjnie wyszukiwać obiekty eventowe, szkoleniowe i konferencyjne. Jako pierwsi na rodzimym rynku stworzyliśmy wyszukiwarkę, dzięki której bazę 3000 obiektów można eksplorować poprzez ponad 30 kryteriów. Podczas czatów na żywo, mailowo oraz przygotowując zestawienia i rankingi, pomagamy naszym użytkownikom w wyborze odpowiedniego obiektu. Wszystkie funkcje confero.pl dostępne są na urządzeniach mobilnych - przeszukuj naszą bazę zawsze kiedy tego potrzebujesz!

Confero.pl/Agencja Horizon Travel

 
Portal e-konferencje.pl specjalizuje się w promocji hoteli i obiektów konferencyjnych. W katalogu znaleźć można informacje zarówno o miejscach tradycyjnie kojarzonych z konferencjami (hotele, centra kongresowe), jak i ośrodkach kulturalnych lub wypoczynkowych, udostępniających profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Baza uzupełniona została również prezentacjami ośrodków sportowych, obiektów plenerowych i innych, przeznaczonych dla dużych grup uczestników (1000 osób i więcej). Polecamy serwis www.e-konferencje.pl

Serwis www.e-konferencje.pl

 
Czasopismo Event Management Polska skierowane jest do event managerów, właścicieli firm i agencji eventowych, travel plannerów oraz osób, które organizują imprezy, konferencje, szkolenia czy kongresy. Magazyn gwarantuje tylko merytoryczne informacje dotyczące branży MICE, proponuje gotowe rozwiązania dla osób zarządzających eventami i przedstawia najciekawsze informacje eventowe z całego świata. Zostań czytelnikiem Event Management Polska - poznawaj, inspiruj się i organizuj najlepsze eventy w Polsce!

Event Management Polska

 
Serwis konferencje.pl to specjalistyczny katalog i wyszukiwarka polskich obiektów konferencyjnych oraz partnerów do współpracy przy organizacji imprez. Konferencje.pl to także codzienne informacje o nowych obiektach, remontach, rozbudowach, zapowiedzi wydarzeń branżowych oraz baza wiedzy dla organizatorów.

konferencje.pl

 
MeetingPlanner.pl stanowi platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów tego projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce. MeetingPlanner.pl jest także organizatorem konkursu MP Power Awards – pierwszego konkursu branży eventowej, poszukującego najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach.

Meeting Planner Sp. z o. o.

 
Magazyn Mice Poland -wiodące pismo opisujące całą branżę, określaną jako meetings industry dedykowane dla menadżerów wysokiego i średniego szczebla z branż: konferencji, wyjazdów motywacyjnych, eventów i podróży biznesowych -zasięg ogólnopolski - nakład 5500 egzemplarzy - dystrybucja – prenumerata płatna imienna, papierowa i elektroniczna - na rynku od 15 lat Tematyka -informacje o realizowanych przedsięwzięciach eventowych, przetargach, zdobytych klientach - opinie i komentarze ludzi z branży, - rozmowy z ekspertami i praktykami ze świata - materiały warsztatowe, studia przypadków, bazy kontaktów, - relacje z targów i wydarzeń środowiskowych.

Mice Poland

 
Portal konferencyjny nr 1 w Polsce. Na rynku od 10 lat! Serwis prezentuje najlepsze obiekty na organizację szkoleń, konferencji, eventów i spotkań biznesowyh w Polsce. Portal został wybrany najbardziej popularnym serwisem konferencyjnym wg raportów „Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” 2014 r. – 2015 r. – 2016 r. - 2017 r. – 2018 r. - opublikowanych przez Magazyn Biznes Hotel. Wyróżniony także mianem najlepiej wypozycjonowanego portalu

MiejscaKonferencyjne.pl GoOnline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


To portal informacyjny, na którym znajduje się szeroki wykaz obiektów szkoleniowo-konferencyjnych. Co roku zdobywa coraz lepsze pozycje w rankingach portali konferencyjnych. Serwis prezentuje hotele, pensjonaty, pałace, zamki oraz inne obiekty oferujące kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Jego atutem jest nie tylko ich bogaty wykaz, ale także szczegółowy opis. W gronie odbiorców znajduje się wielu właścicieli firm, przedstawicieli instytucji pożytku publicznego oraz innych organizacji, których celem jest odnalezienie najbardziej pożądanego obiektu do przeprowadzenia szkoleń dla swoich pracowników lub też konferencji z udziałem znakomitych specjalistów z danej branży. Portal ten umożliwia również

MojeKonferencje.pl GoOnline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


Serwis powstał w 2008 roku i w 2009 roku został przejęty przez Spółkę Go Online. Serwis skupia się na promocji zaplecza szkoleniowo-konferencyjnego oraz bankietowego hoteli i obiektów w Polsce. W ustrukturyzowany sposób prezentuje powierzchnię oraz możliwości szkoleniowo-konferencyjne obiektów na terenie całego kraju. Pozwala setkom hoteli zaprezentować swoją ofertę biznesową w jednym miejscu i stylu tak, aby organizator szukający miejsca na swoje wydarzenie mógł w łatwy sposób porównać i wybrać idealny obiekt spełniający konkretne kryteria. W serwisie SaleBiznesowe.pl swoje profile posiadają również firmy z branży MICE. Dzięki temu organizator wydarzenia ma dostęp do bazy firm MICE, które pomogą w wyposażeniu,

SaleBiznesowe.pl GoOnline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


THINK MICE to magazyn i portal poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Podejmowane przez nas tematy opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazujemy rolę i znaczenie branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc.

THINK MICE