PrelegenciPaneliści

Michał Kalarus

Redaktor naczelny THINK MICE


Z branżą MICE związany od ponad 10 lat. Jest współtwórcą magazynu i portalu THINK MICE. Jako redaktor naczelny kieruje pracą zespołu dziennikarzy, odpowiada za kształt oraz zawartość merytoryczną miesięcznika i portalu, który swoim zakresem obejmuje wszystkie segmenty przemysłu spotkań: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Podejmowane w THINK MICE tematy opisuje w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazują one rolę i znaczenie przemysłu spotkań m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc. Prowadzi debaty i dyskusje branżowe, zasiada w jury konkursu „100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”. Pracował w redakcjach innych mediów branżowych, współpracował też m.in. z redakcją Deutsche Welle i Reutersa.

Artur Szczęsny

CEO Rebelia Media Group


Z rynkiem marketingu związany od prawie 20 lat. Jest absolwentem Uniwersytety Śląskiego na wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. Po latach zdobywania doświadczeń na polu produkcji wydarzeń specjalnych, filmów oraz PR z sukcesem współtworzy działającą od ponad 10 lat Rebelia Media Group. Z entuzjazmem podchodzi do kolejnych wyzwań, w pracy ceni sobie współpracę z klientem, a także z konkurencją (oczywiście w duchu fair play), słowo niemożliwe wykreślił ze słownika pojęć. Praca jest jego pasją, a pasja jest jego życiem.

Agnieszka Wójcik

Producentka


Jest producentką w dziale Platige Events zajmującym się realizacją nowoczesnych, multimedialnych eventów w Polsce i za granicą. Ukończyła administrację, nauki polityczne oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę zawodową rozpoczęła już na studiach, od początku związując się z eventami. Doświadczenie jako producent zdobyła w takich agencjach jak EMLAB i 180heartbeats/JVM. Do Platige dołączyła w 2017 roku. Wspólnie z zespołem zajmowała się produkcją m.in. programu artystycznego dla marki Nespresso podczas gali Gault&Millau we Wrocławiu, międzynarodowej konferencji 360/OS oraz gali nagród Freedom Awards w Berlinie dla amerykańskiej organizacji Atlantic Council czy ceremonii otwarcia meczów finałowych Ligii Europy UEFA w Lyon i Baku. W 2019 roku, kierowała zespołem produkcyjnym EFNI 2019.

Marcin Herra

prezes zarządu spółki Areny Operator


Doświadczony menedżer w obszarze zarządzania mega projektami i dużymi wydarzeniami. Był prezesem zarządu PL.2012 – spółki odpowiedzialnej za przygotowania do Euro 2012, prezesem zarządu Stadionu Narodowego oraz spółki Lotos Paliwa. Na swoim koncie ma przygotowanie i organizację Mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2016, zarządzanie projektami w Holandii, Rosji, Serbii, Anglii. Ukończył studia prawnicze, studia MBA oraz wiele kursów i szkoleń zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym. Zarządzane przez niego firmy oraz zespoły uzyskiwały uznanie wśród profesjonalistów zajmujących się metodyką i praktyką realizacji projektów. Aktualnie, jako prezes zarządu spółki Areny Operator, zarządza Areną Gliwice, jednym z największych i dynamicznie rozwijających się obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.

Prowadzący

 

Rafał Augusiewicz


W trakcie FBE 2020 będzie świętował swoje 30te urodziny. Czy jest zadowolony z tego, co udało mu się osiągnąć do tej pory? Zdecydowanie. Czy na tym zamierza poprzestać? Na pewno nie. Znany z tego, że nieważne czy to wieczór w klimatach disco dla mniejszej firmy czy konferencja "wysokiego ryzyka" w języku angielskim - zawsze prowadzi wydarzenia z klasą, z żartem. Klienci są często pod wrażeniem jego przekraczającego oczekiwania zaangażowania w projekt. Cieszy go realny wpływ na wydarzenie. Chętnie służy radę i pomocą. Nigdy nie zapomina o tym by się pożegnać i podziękować. Nie ma wydarzenia, którego organizatorom kategorycznie by odmówił współpracy. Czasem w pierwszej części dnia pracuje w krótkich spodenkach, żeby wieczorem dla tej samej firmy wskoczyć w garnitur, a na drugi dzień pojechać na najbardziej brudny wyścig sportowy na świecie. Jak sam mówi - "Są różne poziomy stresu. Jeżeli realizacja jest w języku polskim, to może być i na stadionie narodowym, transmitowana na żywo - już takie były, poziom stresu wyjątkowo niski - wręcz przyjemny. Jeśli dodamy do tego wszystkiego język angielski to zaczyna robić się ciekawie, natomiast kulminacja jest wtedy, kiedy poprosisz mnie o tłumaczenie na żywo prelegentów - to jest w tym momencie dla mnie najbardziej stresujące wyzwanie, ale zawsze się udaje :)".

Agnieszka Ciesielska


Eventowa pasjonatka, producentka i event manager oraz blogerka znany jako Eventowa Blogerka. Posiada 15-letnie doświadczenie na ryku eventowym i rozwija swoje pasje i wyzwania w ramach swojej Agencji Eventowej Everitum mającej siedziby w Poznaniu i Warszawie. W portfelu klientów stałych posiada 30 firm stale zlecających wydarzenia każdego formatu. Obecnie wdraża projekt Event Talks. Doświadczenia w organizacji wydarzeń zdobywała wraz z rozwojem dużej korporacji z rynku IT gdzie przygotowywała wydarzenia wewnętrzne i wyjazdy incentive do 500 uczestników. Z czasem ukierunkowała swoją karierę jako project manager projektów eventowych, gdzie realizowała cykliczne eventy dla branży motoryzacyjnej, wydawniczej i farmaceutycznej. W latach 2011-2012 brała udział w projekcie dla UEFA, przygotowując wydarzenia związane ze sprzedażą pakietów hospitality na stadionach EURO2012. Dalsze doświadczenie związane było z pracą dla dużej agencji eventowej ICP Group SA. W dalszej części rozwoju zbudowała dział eventowy w Agencji ITBC Communication. Od 2011 roku angażuje się w działalność eventową przy różnych organizacjach non profit, a także prowadzi bloga eventowego pod nickiem „Eventowa Blogerka”. Aktywna trenerka licznych szkoleń i konferansjerka oraz animatorka.