Anna Nowakowska

CEO MICE & Venue Consulting. Ekspert rynku MICE. Wykładowca, prelegent konferencji branżowych, szkoleniowiec.

Z branżą eventową i hotelarską związana od ponad 16 lat. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka.

Jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, w którym przez niemal 10 lat sprawowała funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji. Twórca projektu edukacyjnego Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiedzialna za współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych z zakresu event managementu. Autorka programu studium oraz licznych szkoleń z dziedziny event management, event marketing oraz MICE Venue Management.

Dyrektor Programowa czterech konferencji Event Biznes poświęconej znaczeniu i wartości event marketingu oraz eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego. Członek Rady Programowej Konferencji.

Hotelarz. Swoja przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Odpowiedzialna również za obsługę cateringów zewnętrznych w Mazurkas Catering w tym realizacji do 1500 osób. Przez 6 lat związana z Hotelem NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów. Tworzyła strategię sprzedażową i marketingową już na etapie budowy obiektu i pre – openingu.

Ekspert z zakresu przystosowania przestrzeni w obiektach i miejscach spotkań dla branży eventowej. Konsultant z zakresu event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu oraz stosowania eventu jako narzędzia wsparcia sprzedaży.

Wykładowca turystyki biznesowej oraz przedmiotów związanych z zarządzaniem obiektami i miejscami spotkań oraz szerokorozumianą branżą eventową i hotelarską.

Prelegentka i panelistka wielu konferencji branżowych z zakresu event marketingu, event managementu, tematyki MICE, hotelarstwa oraz dostosowywania przestrzeni lokalizacji do eventu.

Autorka licznych publikacji min dla magazynów: Hotelarz, Event Management Polska, MICE Poland, MICE Venue, Hotel Biznes, Ohh Magazine i wielu innych.

Laureatka konkursu Tourism Trends Awards. Wyróżniona dwukrotnie tytułem Ekspert podczas konferencji Hotel Meeting 2018. Laureatka konkursy „Most Influential people in Event Industry” by Eventex Awards. Obecnie juror Eventex Awards.

Wieloletni członek Rady Etyki branży eventowej.

Członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz MPI Poland Chapter.

Prowadziła bloga poświęconego event marketingowi, obiektom i miejscom spotkań oraz szerokorozumianej branży eventowej i hotelarskiej – www.strefaMICE.pl Obecnie doradza lokacjom jak współpracować z branżą MICE. CEO firmy doradczej MICE & Venue Consulting oraz Dyrektor Marketingu w RAJT Hale namiotowe gdzie odpowiedzialna jest m.in. za realizacje eventowa oraz weselne. Od 7 lat zagłębia tajniki branży ślubno weselnej oraz eventów plenerowych VIP. Śledzi światowe trendy i pomaga rozwijać profesjonalny rynek wesel i ślubów w Polsce. Uwielbia dźwięki saksofonu, górskie wędrówki, książki, latynoskie rytmy oraz kabarety. Mama 2 synów oraz żona wspaniałego męża, z którym od kilku lat współpracuje również zawodowo w RAJT Hale namiotowe.