Barbara Świderska

Prezes Zarządu Grupa DE Sp. z o.o.

Od 12 lat z sukcesem zarządza zespołem specjalistów w dziedzinie eventów, marketingu i turystyki w ramach agencji „Dream Events”.

Od 2019 roku zarządza grupą marek w ramach projektu Dobry Holding – owoc dobrej współpracy.

Z wiary w naukę i ciągłą edukację wyrósł projekt konferencji edukacyjnej dla branży eventowej GALAKTYKA EVENTU. Dlaczego? Bo jej marzeniem jest dzielenie się wiedzą w tym zakresie oraz budową eksperckiej pozycji naszej branży, tak aby wszystkim praca dawała nie tylko satysfakcję, ale realne poczucie wpływu na jego skuteczność.

W 2007 r. założyła firmę, nie zważając na żadne ostrzeżenia najbliższych.

Jakie ma kompetencje i wykształcenie?: „Piarowiec”, marketingowiec, finansista, trener biznesowy i manager sprzedaży. Dużo? Jej się wydaje, że ciągle za mało wie, gdyż dobry przedsiębiorca to mix wielu kompetencji. Fanka ludzkich sukcesów życiowych, biznesu i pasjonatka kreatywnego, lecz zorganizowanego działania i rozwoju (w różnych ujęciach). Organizacja wydarzeń, to zdecydowanie jej pasja zawodowa, nikt jej nie zmuszał, wręcz wszyscy odradzali. Ciągle generująca nowe pomysły, które ubiera w projekty, gdzie event jest podstawowym narzędziem komunikacji.

 

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, specjalizacja Public Relations. Edukacja uzupełniona o studia podyplomowe w zakresie: pedagogiki, finansów, managera zespołów sprzedażowych, trenera biznesu (Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie). Moderator metodologii Design Thinking. Członek stowarzyszenia MPI i MPI Poland Chapter.