Renata Razmuk

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Przez 19 lat pracowała w Renault Polska gdzie m.in. była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń i programów incentive travel oraz targów.

Obecnie realizuje się prowadząc agencję SC Event Design gdzie krzewi ideę event design i realizuje projekty dekoratorskie różnego rodzaju wydarzeń: od konferencji firmowych, gal, integracji i akcji ambientowych po pokazy mody. W ramach strategicznej współpracy z firmą scenograficzną wspiera rozwój strategii biznesowych, marketingowych i komunikacyjnych Pracowni Kreativa.

Jest pomysłodawcą i założycielem prężnie funkcjonującej grupy „Polecam, nie polecam – platforma dla eventowców i nie tylko”. Jednocześnie realizuje się organizując i biorąc udział w różnorodnych akcjach wolontariackich i charytatywnych.

Trener w ramach cyklu szkoleniowego Maraton Eventowy oraz wykładowca – praktyk na Studium Event Management przy Uniwersytecie Warszawskim.

Osobowość Roku Mice Poland 2011.

Od 2017 roku Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej i Członek Rady Etyki przy SBE oraz Członek Rady Programowej konferencji Event Biznes. Przewodnicząca Jury pierwszej edycji konkursu MP Power Award 2012 i wieloletni członek Jury. Uczestnik i prelegent wielu spotkań, konferencji i debat branżowych.