Michał Woroch

fotograf, podróżnik, wydawca i autor

Polski fotograf, podróżnik, wydawca i autor książki Krok po kroku. Z Ziemi Ognistej na Alaskę. Twórca projektu Wheelchairtrip. Od 2004 roku porusza się na wózku inwalidzkim.


dr Krzysztof Celuch

konsultant biznesowy, wykładowca akademicki

Mówca, trener, konsultant biznesowy, wykładowca akademicki i przedsiębiorca. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami (event management).


Bartosz Bieszyński

koordynator sztabu kryzysowego TUgether

Z branżą eventową związany od wielu lat w korporacjach i po stronie agencji. Odpowiadał za przygotowywanie, nadzór i realizację eventów m.in. w PKN Orlen czy Ernst & Young Polska.


Paweł Lewicki

ekspert EM, doświadczony manager

Biznesmen, ekspert EM, doświadczony manager, skuteczny lider. Praktyk zarządzania projektami, usprawniania procesów, tworzenia modeli biznesowych i zarządzania zespołami.


Dariusz Maciołek

CMO BNP Paribas Poland

dyrektor zarządzający pionu marketingu, komunikacji i zaangażowania społecznego BNP Paribas Poland. Za prowadzenie marki BNP Paribas uhonorowany tytułem AdMarketer roku 2020 oraz CMO of the Year 2021.


Dominik Górka

marketer, dyrektor kreatywny, strateg

Twórca konceptów kreatywnych, kampanii i scenariuszy live experience w realu i digitalu dla liderów branż. W event marketingu od ponad 2 dekad.


Magdalena Kondas

redaktorka naczelna MeetingPlanner.pl

Prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl organizujący MP Power Awards® i Kreatywny Roku. Od wielu lat zajmuje się branżą eventową. Prowadziła „MICE Poland”.


Barbara Świderska

prezeska Spółki Grupa DE

Zarządza markami z zakresu MICE, marketingu i usług rozwojowych. Entuzjastka edukacji branżowej i uświadamiania wartości branży eventowej dla świata biznesu i dla społeczeństwa. Członkini MPI Poland Chapter.


Michał Kozak

prezes zarządu Hotelu Arłamów SA

W branży MICE od 22 lat. Zarządza Hotelem Arłamów SA. Jako dyrektor generalny przez 15 lat zarządzał MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360°. Wykładowca „Event Management”.


Magdalena Maciejewska

dyrektorka sprzedaży Sheraton Grand Warsaw

W branży MICE od 2004 roku. Pełniła funkcje koordynatorki konferencji i wydarzeń, menadżerki sprzedaży cateringu oraz grup i konferencji w hotelach Sheraton. Pracowała w agencji Allegro i hotelu Marena Spa.


Joanna Cendrowska

dyrektorka komunikacji i marketingu, Eiffage

Od ponad 15 lat zajmuje się procesami komunikacji i PR. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej oraz CSR. Posiada wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych z uwzględnieniem narzędzi digital.


Tomaz Cieślak

kierownik komunikacji wewnętrznej, Rossmann

Odpowiada za politykę komunikacyjną wewnątrz firmy. Koordynuje organizację eventów wewnętrznych i zewnętrznych. Odpowiadał m.in. za realizację jubileuszu 20-lecia i 25-lecia Rossmanna w Polsce. Laureat MP Power Awards.


Rafał Krzycki

wydawca Horeca Business Club

Obserwator branży HoReCa, turystycznej oraz MICE. Organizator wielu konferencji offline i online. Twórca pierwszych w Polsce spotkań w formule Business Speed Dating.


Anna Górska

członkini zarządu ICCA

Od ponad 20 lat związana z branżą spotkań. Od 2019 r. związana z PCO Symposium Cracoviense. Obecnie również wiceprezes zarządu SKKP ds. Współpracy Międzynarodowej.


Wojciech Cłapiński

wiceprezes zarządu El Padre

W branży od 1996 roku. Pracował m.in. w agencji Jamboree, zajmując się także managementem gwiazd. W Eskadrze Events był dyrektorem zarządzającym. Był odpowiedzialny za prezentację kandydatury Polski i Ukrainy na gospodarzy UEFA Euro 2012 - Cardiff 2007.


dr Dominik Borek

dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Jako przedstawiciel RP brał czynny udział w pracach nad wdrożeniem do polskiego porządku prawnego dyrektywy turystycznej 2015/2302. Odpowiada m.in. za liczne inicjatywy legislacyjne.


Paulina Kołodziejczyk

general manager NYX Hotel Warsaw

Od 5 lat jest związana z izraelską siecią Fattal Hotels Group posiadającą 220 obiektów w 19 krajach świata. Ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Aktualnie jest aktywnie zaangażowana w rozwój sieci Leonardo.


Andrzej Hulewicz

wiceprezes Mazurkas DMC Poland

Wiceprezes Mazurkas Travel Poland. Andrzej Hulewicz został odznaczony Odznaką Honorową Ministra Sportu i Turystyki „Za zasługi dla Turystyki” i Odznaką Honorową Ministra Kultury „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.


Michał Kalarus

redaktor naczelny THINK MICE

Z branżą MICE związany od ponad 15 lat. Jest współtwórcą magazynu i portalu THINK MICE. Prowadzi debaty i dyskusje, zasiada w jury konkursów branżowych. Zajmuje się też tworzeniem szerszych opracowań dotyczących branży MICE.


Jolanta Żyśko

Prorektor ds. Promocji i Rozwoju, AWF w Warszawie

Prowadzi badania w obszarze organizacji i zarządzania sportem. Prowadziła wykłady w wielu uczelniach zagranicznych. Była członkiem grupy ekspertów Komisji Europejskiej. Przewodnicząca Rady ds. KiDKF powołanej przez Ministra Sportu.


Łukasz Adamowicz

prezes Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether

Współtwórca Grupy BFC. Odpowiada za dział incentive, eventowy oraz biuro korporacyjnej sprzedaży i promocji hotelu BoniFaCio. Wiceprez zarządu SOIT. Członek Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VIII kadencji.


Jacek Caputa

manager, Agencja Live

Zajmuje się promocją i reklamą w ITI Cinema i UIP oraz marketingiem i eventami w Elbrewery. Menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu w Grupie Żywiec. Realizuje i współtworzy m.in. : Open’er Festival, Męskie Granie ,The Wildest Night Party, Projekt Tymczasem EB.


Davide Odella

członek zarządu EXPO XXI

W 2012 roku uhonorowany nagrodą „Odkrycie Roku MPI Poland”, otrzymał też wyróżnienie w konkursie ICCA/EIBTM Forum for Young Professionals. Pracował na Stadionie Narodowym. W 2016 roku rozpoczął pracę jako w Expo XXI, gdzie obecnie odpowiada za sprzedaż i marketing.