Celem Konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo.

Regulamin konkursu Top Event 2019

Formularz zgłoszeniowy konkursu Top Event 2019

Jury Top Event 2019 - Nagroda Mediów

Anna Łukasik

THINK MICE


Z branżą MICE związana od początku swojej kariery zawodowej. Od listopada 2016 r. zarządza nowoczesnym i prężnie rozwijającym się magazynem i portalem branży spotkań - THINK MICE. Przez ponad 11 lat odpowiadała za działania marketingowe i reklamowe związane z promocją branżowego magazynu MICE Poland. Od ponad 15 lat aktywnie uczestniczy w życiu branży spotkań. Patronuje wszelkim inicjatywom mającym na celu rozwój polskiej branży MICE. Zaangażowana w inicjatywę I w Polsce konferencji dotyczącej event marketingu - Event Biznes. Zarządzała prestiżowym konkursem branży spotkań: Osobowość Roku MICE Poland oraz odpowiadała za organizację największej imprezy integrującej całe środowisko - corocznej Gali OR. Wielokrotnie zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.

Kinga Walczyk

Eventmanagement Polska


Pierwsze kroki w branży eventowej stawiała ponad 7 lat temu jako koordynator projektów scenograficzno – evetowych, realizując projekty eventowe dla wielu czołowych marek. Po kilkuletniej przerwie powróciła do branży, obejmując stanowisko Redaktor prowadzącej magazynu MICE Poland. Aktualnie reprezentuje magazyn branżowy Event Management Polska. Dotychczas zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.

Jagoda Walczak

MICE Poland


Dyrektor w wydawnictwie branżowym Eurosystem.Od ponad 20 lat kieruje działem sprzedaży tytułów konsumenckich oraz branżowych Wiadomości Turystycznie i Mice Poland. Od wielu lat zaangażowana w promocję polskiej turystyki biznesowej w kraju i zagranicą. Członek kapituły konkursu Homo Turisticus , zdobywca Grand Prix MTTargi Polska. Zaangażowana w organizację konkursu Osobowość Roku Mice Poland , organizator branżowego wydarzenia międzynarodowego Forum Agentów Biur Podroży.

Sylwia Banaszewska

MeetingPlanner.pl


Od 2003 działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Wprowadziła na rynek miesięcznik MICE Poland z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie konkursu Osobowość Roku MICE Poland, powstanie pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa oraz Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel i Klubu Agencji Eventowych. Od ponad ośmiu lat związana z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek. Otrzymała odznakę „Za Zasługi dla Turystyki” oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”.

Nina Żukowska

Event Live


Twórca i redaktor naczelna lifestyle’owego portalu dla branży eventowe Event Live. Założycielka Świata Eventów – platformy edukacji eventowej. Pasjonatka komunikacji event marketingowej oraz praktyk w zakresie organizacji wydarzeń. Partner merytoryczny praktycznego kierunku studiów podyplomowych dla event managerów na Uniwersytecie Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. Autorka wielu publikacji branżowych, wieloletni trener i wykładowca Szkoły Mistrzów Reklamy. Właścicielka agencji eventowej New Event Story. Zarządzała działem eventów w agencji Havas PR Warsaw.