Celem Konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo.
Głosuj i wybierz zwycięzcę w kategorii nagroda branży.

Wybierz najlepsze wydarzenie 2019 roku!

Zgłoszenia konkursowe w kategorii Nagroda Branży oceniane są w drodze głosowania on-line poniżej. Głos może być oddany jeden raz przez każdego użytkownika Internetu zidentyfikowanego na podstawie adresu IP i plików cookie. Głosowanie na wybrany projekt możliwe będzie w dniach 9 stycznia 2020 do 16 stycznia 2020. Pamiętaj, przed oddaniem głosu obejrzyj wszystkie 13 konkursowych realizacji! :) Przy każdym projekcie znajdziesz opis oraz film z realizacji.

Głosowanie zostało zamknięte.

Networkingus - spotkania bardzo networkingowe

Networkingus - spotkania bardzo networkingowe

NetworKINGus to pierwsze cykliczne spotkania networkingowe organizowane w Kielcach, które odbywają się dwa razy w roku. Skupiamy aktywnych przedsiębiorców, którzy mają pasję, kochają kontakty bezpośrednie i chcą się rozwijać. Uczestnicy mają okazję posłuchać wartościowych prelekcji. Wśród tematów pojawiają się zagadnienia, z którymi stykamy się niejednokrotnie w codziennej pracy (np. social media, wystąpienia publiczne, seo) Dzięki sesjom networkingowym uczestnicy poznają się nawzajem, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Podczas 8 edycji wydarzenia przedsiębiorcy mogli skorzystać z bezpłatnej sesji biznesowej. Każde wydarzenie to również stół wizytówkowy, strefa ładowania, strefa cateringowa i relacja zdjęciowa oraz video, z których uczestnicy mogą korzystać.
Relacja filmowa
Silesia Wedding Day - alternatywne targi ślubne

Silesia Wedding Day - alternatywne targi ślubne

Jesteśmy jednymi z pierwszych alternatywnych targów ślubnych w Polsce i ciągle dążymy do tego, by być najlepsi. Pokazujemy tylko piękne projekty, promujemy polskich twórców, uświadamiamy jak ważna jest dla nas idea #ethicalweddingpolska. Staramy się stworzyć przyjazny klimat w miejscach, w których organizujemy nasze wydarzenia. Wychodzimy na przeciw dając odwiedzającym inspirację i czekamy na piękne śluby z ich udziałem. Podczas 8 edycji targów, która odbyła się 1 grudnia 2019 roku wśród naszych wystawców wzięło udział ponad 100 starannie wyselekcjonowanych firm, wprowadziliśmy innowacyjny pomysł - strefę VIP oraz zrealizowaliśmy pokaz sukien ślubnych. Targom dodatkowo towarzyszy pięknie zaprojektowany magazyn ślubny, który w cenie biletu otrzymują nasi odwiedzający i przyszłe pary młode.
Relacja filmowa

Hard Downhill League UCI C2

Hard Downhill League UCI C2

Hard Downhill League UCI C2 był największym wydarzeniem downhillowym (ekstremalne kolarstwo górskie / zjazd MTB) w Polsce w ubiegłym roku. Zawodnicy z całej Europy mogli ścigać się po wcześniej odpowiednio przygotowanej trasie, która finalnie w ich opinii była jedną z najtrudniejszych oraz zdecydowanie najdłuższą trasą tego typu w całej Polsce. Prócz sportowej rywalizacji na najwyższym, europejskim poziomie to były dwa dni świetnej, sportowej zabawy doprawionej muzyką oraz piękną, letnią pogodą w akompaniamencie górskiego powietrza i widoków. Głośny doping kibiców zgromadzonych w czerwcowy weekend na stoku Skrzycznego tylko podsycał atmosferę całego wydarzenia, a także dodatkowo podkręcał adrenalinę podczas karkołomnych zjazdów.
Relacja filmowa
Stunt Wars Poland 2019 by Motul

Stunt Wars Poland 2019 by Motul

Stunt Wars Poland 2019 by Motul to międzynarodowe zawody w stuntridingu, czyli freestyle’u motocyklowym na motocyklach sportowych, specjalnie przerobionych do tego sportu. W dniach od 29 do 31 marca 2019r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się druga edycja zawodów SWP. Zawody odbyły się przy okazji największych targów motoryzacyjnych w środkowej Europie – Poznań Motor Show. Do zawodów przystąpiła czołówka światowej klasy zawodników – 28 stunterów z 7 krajów: Polski, Rosji, Czech, Słowacji, Litwy, Niemiec a nawet Japonii. Zawodników oceniała również międzynarodowa kadra sędziowska, którą spokojnie można nazwać światową elitą tego sportu. To wszystko sprawiło, że wydarzenie w wymiarze sportowym uplasowało się w światowej czołówce zawodów w tym sporcie.
Relacja filmowa

10. Forum Rozwoju Mazowsza

10. Forum Rozwoju Mazowsza

Cykliczne, najważniejsze na Mazowszu wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowo - wystawienniczym, poświęcone rozwojowi regionu. Dwa dni wypełnione debatami, prezentacjami wynalazków, konsultacjami i networkingiem. Otwarta nowoczesna konwencja. Idea - dzielenie się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi realizacji projektów finansowanych ze środków europejskich, dobrymi praktykami i ciekawymi rozwiązaniami. Patronat Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Ponad 90 prelegentów i 50 partnerów (w przestrzeni wystawienniczej i na scenie), reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wystawców i odwiedzających. Dla wszystkich - bezpłatny udział w wydarzeniu.
Relacja filmowa
Podlaskie Śniadanie Mistrzów

Podlaskie Śniadanie Mistrzów

Podlaskie Śniadanie Mistrzów to plenerowy Piknik kulinarny odbywający się latem w ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku. Przyciąga tysiące gości, zarówno młodzież, rodziny z dziećmi a także osoby starsze. Dbamy o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Na naszym wydarzeniu można spróbować dań najlepszych lokalnych restauracji, a także kupić produkty regionalne. Przygotowana jest też specjalna oferta produktów bezglutenowych, wegańskich, oraz FIT. Niepowtarzalny klimat Śniadania tworzy piękne otoczenie parku, ale też delikatna muzyka w tle, strefa wypoczynku oraz specjalny kącik zabaw dla dzieci i warsztaty kulinarne. Naszym głównym celem jest promowanie dziedzictwa i bogactwa kulinarnego regionu w najlepszym wydaniu, nie tylko tego tradycyjnego, ale też zgodnego z najnowszymi trendami.
Relacja filmowa

Sound of Gravity

Sound of Gravity

Cykl spektakularnych pokazów sportów ekstremalnych połączonych z muzyką i udziałem światowych gwiazd sportów akcji. Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i muzyki show odbyło się w 2019 roku na: - nowoczesnym stadionie Arena Lublin (impreza biletowana, 7 000 widzów) - centrum Ustki (impreza bezpłatna, 40 000 widzów) Każdy przystanek oparty jest o autorski i oryginalny scenariusz naszej agencji. Łączy cechy sportowego show, widowiska muzycznego, motywu edukacyjnego i narzędzia promocyjnego. Jest to nowoczesne widowisko oparte o emocje, adrenalinę i muzykę w którym główne role odgrywają zawodnicy wykonywujący ewolucje na ogromnych wysokościach, a także DJ, spikerzy i efekty specjalne! Motywem przewodnim cyklu była muzyka zespołu QUEEN.
Relacja filmowa
Fair Play Dance Camp 2019

Fair Play Dance Camp 2019

Fair Play Dance Camp to największy festiwal taneczny w Europie. Odbywające się raz do roku w Krakowie wydarzenie łączy profil rozrywkowy z edukacyjnym. 10 dni trwania festiwalu to zajęcia taneczne z najwyższej klasy choreografami (współpracownikami takich artystów, jak Beyoncé, Justin Bieber czy Rihanna) oraz liczne wydarzenia towarzyszące (turnieje taneczne, profesjonalne pokazy i gale, koncerty, imprezy tematyczne). Przestrzeń krakowskiej AWF zostaje raz do roku przeobrażona w taneczne miasteczko, w którym uczestnicy FPDC bawią się, trenują i odpoczywają. Co rok infrastruktura uczelni zyskuje nowe oblicze, spójne z identyfikacją wizualną wydarzenia. Event jest znany i ceniony na całym świecie. Gromadzi ok. 1 tys. tancerzy z ponad 55 krajów.
Relacja filmowa

EPAM SEC 2019

EPAM SEC 2019

EPAM SEC (Software Engineering Conference) to największa technologiczna konferencja skupiająca topowe, międzynarodowe środowiska IT. Organizowana, każdego roku, w innym państwie na świecie, w 2019 r. została po raz pierwszy zorganizowana, przez naszą agencję, w Polsce. Występujący prelegenci reprezentowali międzynarodowe korporacje, takie jak Facebook, Google, Bernard Global, Vocalink, Regeneron Pharmaceuticals i Liberty Global. Wydarzenie skupiło ok. 2 000 uczestników z 25 krajów świata. Całość została zorganizowana i poprowadzona w języku angielskim oraz w duchu zero waste. Konferencja odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. W związku z tym, podczas realizacji (montażu i demontażu) musieliśmy dostosować się do wymogów konserwatora budynku. Do dyspozycji mieliśmy 20 300 m² powierzchni obiektu. Na potrzeby konferencji zbudowaliśmy 6 dużych scen plus 4 sceny społeczności języków programowania oraz 30 stanowisk targowych według indywidualnych projektów. Ponadto zagospodarowaliśmy 400 m2 namiotu, który został przearanżowany z sali wykładowej na miejsce wieczornej imprezy. Konferencja została zorganizowana w duchu zero waste – zminimalizowaliśmy plastik – jako materiał produkcyjny. Podczas produkcji korzystaliśmy ze środków podlegających recyklingowi (papier, karton). Konferencji towarzyszyły 4 wydarzenia towarzyszące (zorganizowane w ciągu 3 dni): przyjęcie przed konferencją, przyjęcie dla gości VIP w namiocie – po konferencji oraz dla uczestników i podsumowujący rejs statkiem.
Relacja filmowa
Spektakl Bogowie Wojny wraz z wioską historyczną

Spektakl Bogowie Wojny wraz z wioską historyczną

Bogowie Wojny to jeden z największych spektakli rekonstrukcji historycznych, jaki odbył się w Polsce. Wydarzenie odbyło się w ramach Festiwalu Historii bez Liku, który w 450-lecie Unii Polsko-Litewskiej został zorganizowany w Lublinie. Udział w nim wzięło blisko 4000 widzów. W widowisku zaangażowanych było 200 aktorów – najlepszych rekonstruktorów z całej Europy: Stowarzyszenie Na Rzecz Popularyzacji Kultury Antycznej „Hellas et Roma”, Legion XXI Rapax, Terra Ferrata, Terra Operta, Masłomęckie Stowarzyszenie „Wioska Gotów”, LWY Lublin Pełnokontaktowe Walki Rycerskie, Chorągiew Ziemi Lubelskiej, Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba. Program obejmował 3 akty. Spektakl odbywał się przy akompaniamencie zespołu Muzyki Dawnej Sabionetta, który wykonywał muzykę dawną we współczesnych aranżacjach. Całości uzupełniła widowiskowa gra świateł wykonywana przez Amatum Teatr Ognia i Światła. Równolegle na błoniach przy Arenie Lublin powstała wioska antyczna, wiernie odwzorowująca życie codzienne w starożytności, dedykowana dzieciom i młodzieży. Celem wioski była organizacja żywej lekcji historii, popularyzacja historii i wiedzy antycznej wśród grup szkolnych.
Relacja filmowa

IV  Zlot Mitsubishi

IV Zlot Mitsubishi

Zlot Mitsubishi to wyjątkowe wydarzenie, które skupia fanów wokół marki i integruje uczestników. W 2019 roku odbyła się już IV edycja Zlotu, która tym razem przeniosła Zlotowiczów w malownicze rejony Mazur. Co roku uczestnicy testują swoje umiejętności i możliwości swoich samochodów mając do wyboru jedną z trzech tras – turystyczną, terenową oraz turystyczno-terenową. Każda z nich oferuje zupełnie inne atrakcje i dostosowana jest do konkretnych modeli aut Mitsubishi. Wyboru rejonu Polski dokonujemy głównie na podstawie uwarunkowań terenu do stworzenia danych tras. Przykładamy dużą uwagę do wyszukania nietypowych i unikalnych lokalnych zakamarków, zamiast koncentrować się na typowych komercyjnych atrakcjach danego obszaru. Wydarzenie ma przede wszystkim na celu formę podziękowania klientom i fanom marki za ich wieloletnie wsparcie i to właśnie z myślą o nich jest tworzony cały projekt. Nie jest to typowe wydarzenie komercyjne. Zlot Mitsubishi łączy pokolenia i stworzony został z myślą o ludziach w każdym wieku. W wydarzeniu biorą udział najmłodsi ze swoimi rodzicami, pary, a także seniorzy – liczy się jakościowe spędzanie czasu z najbliższymi.
Relacja filmowa
Dwa Światy. Jedna pasja. Premiera dwóch modeli aut Mitsubishi ASX i L200

Dwa Światy. Jedna pasja. Premiera dwóch modeli aut Mitsubishi ASX i L200

26 września w In1Place w Warszawie odbyła się prezentacja dwóch nowych modeli samochodów Mitsubishi – ASX oraz L200. Zadanie zorganizowania premiery dwóch modeli, które bardzo się od siebie różnią nie było łatwe. Podczas jednego spotkania trzeba było zaprezentować gościom nowe Mitsubishi ASX – kompaktowej wielkości SUV-a oraz drugiego debiutanta, który charakteryzuje się przykuwający wzrok muskularną stylistyką nadwozia i słynący z wytrzymałości i niezawodności nowy pickup Mitsubishi L200. Założenia projektu wymagały od organizatorów nie tylko zorganizowania konferencji produktowej dwóch modeli aut, ale również zorganizowania części testowej, która została na potrzeby wydarzenia zaaranżowana na specjalnie ustawionych konstrukcjach offroadowych w ścisłym centrum Warszawy. Wydarzenie było skierowane do mediów i influencerów.
Relacja filmowa

 
Konwent Obszaru Bankowości Detalicznej i Biznesowej, BNP Paribas, Łochów 2019

Konwent Obszaru Bankowości Detalicznej i Biznesowej, BNP Paribas, Łochów 2019

Coroczne spotkanie dla najlepszych doradców bank BNP Paribas, zajmujących się obszarem Bankowości Detalicznej i Biznesowej. W spotkaniu uczestniczy 400 osób. Dwudniowe spotkanie w kompleksie Pałac i Folwark Łochów. W tym czasie uczestnicy wzięli udział w warsztatach integracyjnych, części konferencyjnej, gali wręczania nagród. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd polskiej muzyki, wystąpili zespół Audiofeels oraz Patrycja Markowska.
Relacja filmowa
 

Regulamin konkursu Top Event 2019

Formularz zgłoszeniowy konkursu Top Event 2019

Jury Top Event 2019 - Nagroda Mediów

Anna Łukasik

THINK MICE


Z branżą MICE związana od początku swojej kariery zawodowej. Od listopada 2016 r. zarządza nowoczesnym i prężnie rozwijającym się magazynem i portalem branży spotkań - THINK MICE. Przez ponad 11 lat odpowiadała za działania marketingowe i reklamowe związane z promocją branżowego magazynu MICE Poland. Od ponad 15 lat aktywnie uczestniczy w życiu branży spotkań. Patronuje wszelkim inicjatywom mającym na celu rozwój polskiej branży MICE. Zaangażowana w inicjatywę I w Polsce konferencji dotyczącej event marketingu - Event Biznes. Zarządzała prestiżowym konkursem branży spotkań: Osobowość Roku MICE Poland oraz odpowiadała za organizację największej imprezy integrującej całe środowisko - corocznej Gali OR. Wielokrotnie zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.

Kinga Walczyk

Eventmanagement Polska


Pierwsze kroki w branży eventowej stawiała ponad 7 lat temu jako koordynator projektów scenograficzno – evetowych, realizując projekty eventowe dla wielu czołowych marek. Po kilkuletniej przerwie powróciła do branży, obejmując stanowisko Redaktor prowadzącej magazynu MICE Poland. Aktualnie reprezentuje magazyn branżowy Event Management Polska. Dotychczas zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.

Jagoda Walczak

MICE Poland


Dyrektor w wydawnictwie branżowym Eurosystem.Od ponad 20 lat kieruje działem sprzedaży tytułów konsumenckich oraz branżowych Wiadomości Turystycznie i Mice Poland. Od wielu lat zaangażowana w promocję polskiej turystyki biznesowej w kraju i zagranicą. Członek kapituły konkursu Homo Turisticus , zdobywca Grand Prix MTTargi Polska. Zaangażowana w organizację konkursu Osobowość Roku Mice Poland , organizator branżowego wydarzenia międzynarodowego Forum Agentów Biur Podroży.

Sylwia Banaszewska

MeetingPlanner.pl


Od 2003 działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Wprowadziła na rynek miesięcznik MICE Poland z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie konkursu Osobowość Roku MICE Poland, powstanie pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa oraz Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel i Klubu Agencji Eventowych. Od ponad ośmiu lat związana z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek. Otrzymała odznakę „Za Zasługi dla Turystyki” oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”.

Nina Żukowska

Event Live


Twórca i redaktor naczelna lifestyle’owego portalu dla branży eventowe Event Live. Założycielka Świata Eventów – platformy edukacji eventowej. Pasjonatka komunikacji event marketingowej oraz praktyk w zakresie organizacji wydarzeń. Partner merytoryczny praktycznego kierunku studiów podyplomowych dla event managerów na Uniwersytecie Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. Autorka wielu publikacji branżowych, wieloletni trener i wykładowca Szkoły Mistrzów Reklamy. Właścicielka agencji eventowej New Event Story. Zarządzała działem eventów w agencji Havas PR Warsaw.

Renata Razmuk

PolecamniePolecam


Jest pomysłodawcą i założycielem prężnie funkcjonującej grupy „Polecam, nie polecam – platforma dla eventowców i nie tylko”. Jednocześnie realizuje się organizując i biorąc udział w różnorodnych akcjach wolontariackich i charytatywnych. Trener w ramach cyklu szkoleniowego Maraton Eventowy oraz wykładowca – praktyk na Studium Event Management przy Uniwersytecie Warszawskim. Osobowość Roku Mice Poland 2011. Od 2017 roku Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej i Członek Rady Etyki przy SBE oraz Członek Rady Programowej konferencji Event Biznes. Przewodnicząca Jury pierwszej edycji konkursu MP Power Award 2012 i wieloletni członek Jury.