Gra miejska „Amazing Race”

Szalony wyścig po tytuł najlepszego Eventowca FBE 2022! Weź udział w grze miejskiej "Amazing Race" organizowanej przez Adventure Warsaw.

Gra wymagać będzie od Ciebie sprawności, szybkości, współpracy i dobrej organizacji. Czyli jednym słowem to co potrzeba na co dzień w eventach!

Twoim zadaniem będzie odwiedzić min. 10 stanowisk, wykonać zadanie, zdobyć stempel i wrócić na stoisko Adventure Warsaw w jak najszybszym czasie.

Udział w grze jest bezpłatny i nie trzeba się rejestrować. Można rozpocząć w dowolnym momencie trwania Forum. Czas rejestrowany jest dopiero w momencie pobrania karty gry.

Gra trwa od godziny 9:00 do 16:00. Wielki Finał o godzinie 16:40 na głównej scenie wraz z wręczeniem nagród dla najlepszych 3 uczestników. Do wygrania nagrody: m.in bilety wstępu do Muzeum Życia w PRL, roczne prenumeraty Think Mice, bombonierki od Amante, kubki od Adventure Warsaw i wiele innych! Dodatkowo każdy kto weźmie udział w grze miejskiej i wykona przynajmniej 2 zadania otrzymuje wejściówkę do Muzeum Życia w PRL!

Gdzie pobrać kartę gry? Stanowisko numer 69- Adventure Warsaw.

Do wygrania:

  1. Pobyt na dwie doby ze śniadaniem dla dwóch osób w Osadzie Karbówko;
  2. Vouchery na pakiet zwiedzania, sesji i degustacji w Zamku Książęcym Niemodlin;
  3. Bilety do Muzeum Życia w PRL w Warszawie;
  4. Roczne prenumeraty magazynu THINK MICE;
  5. Bombonierki z pralinami od Amante;
  6. Retro kubki od Adventure Warsaw;
  7. Zestawy „Festiwalowe Mrągowo” od Urzędu Miasta Mrągowo.
Zapraszamy!