FreshMail.pl

Forum to miejsce integracji branży, networkingu, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także interesujące wystąpienia ekspertów, panele dyskusje, nowości i prezentacje dostawców. Networking oraz program merytoryczny przygotowywany jest z myślą o przedstawicielach korporacji, agencji eventowych, agencji PR, samorządów, centrów handlowych oraz dostawcach wszelkiego rodzaju usług i sprzętu.

Forum ma formę zamkniętą. Udział w wydarzeniu dla osób reprezentujących agencje eventowe, PR, reklamowe i klientów korporacyjnych jest BEZPŁATNY. REJESTRACJA jest obowiązkowa. Panel rejestracyjny otwarty będie do 8 stycznia 2018, do godziny 15:00. W FBE uczestniczyć mogą jedynie osoby, które zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w panelu rejestracyjnym i otrzymają potwierdzenie rejestracji.

Koszt udziału w wydarzeniu dla Dostawców Usług wynosi 349 PLN + VAT. Osoby, które nie zdążą się zarejestrować będą mogły dokonać tego 11 stycznia 2018, w dniu Forum. Brak wcześniejszej rejestracji może wydłużyć czas oczekiwania. Wejście na teren wydarzenia, w przypadku braku wcześniejszej rejestracji, możliwe będzie jedynie po opłaceniu pakietu uczestnictwa w wysokości 500 PLN brutto/osoba dla Dostawców usług i 50 PLN brutto/osoba dla Agencji Eventowych i Zleceniodawców eventów.

REJESTRACJA ONLINE ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

 

Zarezerwuj ten dzień w kalendarzu


Spotkajmy się w styczniu, jak co roku, bo event to ważny element komunikacji z otoczeniem.

Chcę otrzymywać newsletter Forum Branży Eventowej

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w ww. formularzu, przez Evential spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Mokotowska1, 00-640), w celu otrzymywania newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Ponadto, oświadczam, iż wiadome mi jest, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mam prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz złożenia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Evential Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W każdej chwili mogę odwołać udzieloną wcześniej zgodę.

FreshMail.pl