Agnieszka Sikorska na www

Agnieszka Sikorska

Z turystyką związana jest od 2000 roku. Od 2005 roku kieruje biurem Śląskiej Organizacji Turystycznej. Inicjatorka Regionalnego Systemu Informacji Turystycznej. Pomysłodawczyni produktu turystycznego Szlak Kulinarny „Śląskie Smaki”, laureata nagrody Komisji Europejskiej w Konkursie EDEN na Najlepszą Europejską Destynację Turystyczną 2015. Jedna z inicjatorek i autorek koncepcji stworzenia Silesia Convention Bureau. Wiceprezes Związku Stowarzyszeń Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych.
Joanna Gurdek-Żuk na www

Joanna Gurdek-Żuk

Od 11 lat prowadzi Centrum Rekreacji oraz Restaurację. Jest współwłaścicielką Agencji Eventowej Kids&Jump Best Events. Ukończyła studia na kierunku Turystyka i Rekreacja spec. Hotelarstwo i Gastronomia, oraz Kulturoznawstwo. Z branżą MICE związana od czasów szkoły średniej. Organizuje wszelakiego typu imprezy zarówno w swoim Centrum, jak i zewnętrznie dla innych podmiotów: firm prywatnych, samorządów czy organizacji charytatywnych. Stawia na innowacyjność i kompleksowość swoich usług w oparciu o najwyższe standardy obsługi.
Błażej Żuk na www

Błażej Żuk

Z wykształcenia jest inżynierem logistyki i transportu. Początkowo związany z branżą TSL ( Transport - Spedycja – Logistyka ). Współwłaściciel Agencji Eventowej Kids&Jump Best Events. Od 8 lat prowadzi firmę zajmująca się handlem fajerwerkami oraz organizacją widowisk pirotechnicznych. Od roku 2016 zajmuje się organizowaniem wydarzeń na terenie swojej restauracji, a od 3 lat zajmuje się szeroko pojmowanym biznesem urządzeń nadmuchiwanych. Dzięki zakupowi dmuchańców znacznie wzrosła liczba eventów, które organizuje.
Michał Kopeć na www

Michał Kopeć

Międzynarodowy sędzia piwny BJCP, sędzia PSPD, piwowar, sensoryk i szkoleniowiec związany z polską branżą piwowarską. Od ponad 18 lat organizuje piwne eventy, kursy kiperskie, warsztaty warzenia piwa, imprezy w stylu Oktoberfest oraz szkolenia dla branży HoReCa. Współpracuje m.in. z Muzeum Piwa oraz Muzeum Fabryka Wódki w Krakowie. Na małej scenie FBE opowie o tym, jak organizować pokazy piwne na eventach firmowych. Poruszy temat tego, jak odpowiedzialnie opowiadać, degustować i warzyć piwo.
Tomasz Styka na www

Tomasz Styka

Producent filmowy w Stykky Media, odpowiedzialny za produkcje filmowe z największych polskich i zagranicznych festiwali muzycznych jak Sound Storm w Arabii Saudyjskiej, Sunrise Festiwal w Kołobrzegu, Sound of Gravity w PreZero Arena Gliwice.
Jarosław Klimaszewski na www

Jarosław Klimaszewski

Prezydent Bielska-Białej, laureat Złotego Lauru Kompetencji i Umiejętności oraz nagrody Firma Roku. Na podstawie case study wraz z Anną Kowalczyk opowie, jak skutecznie promować miasto poprzez wydarzenie rowerowe i podobne inicjatywy.
Piotr Kalewski www

Piotr Kalewski

Wieloletni strateg marketingu, praktyk i pasjonat projektowania marketingu doświadczeń. Od 12 lat pomaga firmom układać procesy i uzupełniać tożsamość marek o marketing doświadczeń. Doświadczenie zdobywał, pracując zarówno w agencjach eventowych, jak i korporacjach. Ekspert w Sektorowej Radzie Komunikacji Marketingowej. Wykładowca, prelegent, blogger i youtuber. Na swoich kanałach pokazuje kulisy branży marketingowej i eventowej.
Nina Żukowska na www

Nina Żukowska

Pasjonatka event marketingu. Praktyk w zakresie kreacji i organizacji wydarzeń. Ambasadorka wykorzystania neuroróżnorodności i wiedzy o mózgu w eventach. Certyfikowana trenerka biznesu, dzięki czemu łączy sztukę edukacji z wiedzą praktyczną. Założycielka platformy edukacji eventowej Świat Eventów. Autorka wielu e-boków edukacyjnych, w tym pierwszego w Polsce e-booka poświęconego wykorzystaniu storytellingu w eventach i neuroeventach.
NADZEYA MELNIK www

Nadzeya Melnik

Obecnie pełni funkcję Incentive Managera w firmie United Partners. Dodatkowo Nadzeya zajmuje stanowisko Programme Director w firmie Travel Bidder, gdzie odgrywa kluczową rolę przy organizacji Meeting Industry Sustainability Forum (MISF) 2023. Nadzeya została wyróżniona za swoją kreatywność i osiągnięcia na poziomie międzynarodowym, będąc półfinalistką International University Challenge na Future Leaders Forum w Sewilli w 2020 roku. Była finalistką konkursu "Kompasy Vistuli" w kategorii Menedżer w 2022 roku.
Nikola Naus www

Nikola Naus

Studentka ostatniego roku studiów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula na kierunku Turystyka Biznesowa. W zeszłym roku była przewodniczącą Samorządu Studenckiego, a teraz pełni rolę Prezeski w Kole Naukowym Turystyki Biznesowej “2B”. Od dwóch lat pracuje w firmie Weco-Travel w dziale spotkań i konferencji. Zaangażowana w stowarzyszeniu MPI Poland Chapter oraz SITE Poland. W ubiegłym roku została wyróżniona przez MPI Foundation otrzymując studenckie stypendium Larry Lee.
Anna Kowalczyk www

Anna Kowalczyk

Organizatorka wydarzeń sportowo - muzycznych w Bielsku-Białej, takich jak Happy Bike Beskidy, RapAttack.
Grzegorz Czerwiec www

Grzegorz Czerwiec

Od 19 lat promotor polskiej sceny freestyle motocross. Menadżer Freestyle Family - jedynego polskiego profesjonalnego teamu FMX. Jedyny polski sędzia Mistrzostw Świata FMX.
Agnieszka Nowińska na www

Agnieszka Nowińska

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Tłumaczy Konferencyjnych PSTK, tłumaczka konferencyjna i przysięgła języka angielskiego i polskiego, reprezentuje PSTK w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Magister filologii orientalnej UJ uzupełnionej stypendiami w Kairze (Egipt) i studiami w Seattle (USA), absolwentka Podyplomowych Studiów dla Tłumaczy Konferencyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na których następnie kierowała sekcją angielską. Wieloletni wykładowca akademicki (UJ, UG, WSE Kraków).
Michał Kosut na www

Michał Kosut

Zajmuje się zarządzaniem w branży nurkowej. Nurkuje od 1996 roku, a od 2001 jest instruktorem i od tego zawodowo związany jest z branżą nurkową. Wyszkolił tysiące nurków i setki instruktorów w różnych organizacjach szkoleniowych. Zarządzał polskimi i międzynarodowymi zespołami oraz centrami i bazami nurkowymi w Polsce i za granicą. Pracował w dziale szkolenia DAN Europe oraz jako egzaminator instruktorów i regionalny manager w PADI. Współtwórca projektów i programów szkoleniowych. Aktualnie jest dyrektorem DEEPSPOT (www.deepspot.com).
Tomasz Kieczka www

Tomasz Kieczka

Pedagog, trener sportu (m.in golfa), manager sportu. Społecznik NGO. 12 lat prowadzi agencję golfową zajmującą się eventami, zarządzaniem obiektami golfowymi i turystyką golfową. Opowie o miastotwórczej roli pól golfowych oraz o wydarzeniach, jakie można w tych obiektach realizować.