• 9:10-9:30 Michał KosutCzego Twój zespół nauczy się tylko poprzez nurkowanie?

  Nurkowanie jest nie tylko świetną formą sportu i rekreacji. Środowisko podwodne stwarza też unikalne możliwości budowania wysoce wydajnych zespołów w takich dziedzinach jak operacje wojskowe, badania naukowe czy wyprawy kosmiczne. Podczas tej prezentacji opowiem jak te doświadczenia wykorzystać i stworzyć unikalny event do budowania i rozwoju zespołu w oparciu o nurkowanie w najgłębszym w Europie basenie Deepspot.
 • 9:30-9:50 Tomasz StykaAfter Movie z wydarzeń miejskich - czyli jak to się teraz robi.

  Omówienie zasad, które pomogą osiągnąć sukces i dobre zasięgi. Na przykładach dowiemy się o dobrych praktykach i aspektach wpływających na dobry film podsumowujący wydarzenie. Zobaczymy jak wyglądają after movie generujące doskonałe zasięgi, a także jakie efekty przy produkcji after movie stosuje się obecnie.
 • 9:50-10:10 Grzegorz CzerwiecSporty ekstremalne - nowoczesne elementy w imprezie miejskiej.

  Ukazanie cennych i poszukiwanych atrakcji na wydarzenia miejskie, które pozwolą stworzyć nowoczesną i oryginalną koncepcję np. dni miasta. Zostaną zaprezentowane przykłady związane ze sportami ekstremalnymi, które dopiero są odkrywane w polskich miejscowościach.
 • 10:10-10:30 Jarosław Klimaszewski i Anna KowalczykW rowerach siła - promocja miasta i regionu poprzez wydarzenia rowerowe, czyli od festiwalu po transmisję telewizyjną na cały świat.

  Ukazanie turystyki rowerowej i wydarzeń związanych z kolarstwem grawitacyjnym jako dobrych narzędzi do event marketingu. Zobaczymy i usłyszymy jak doskonały efekt przynosi łączenie wydarzeń sportowych z koncertem muzycznym.
 • 10:30-10:50 Tomasz KieczkaMałe obiekty golfowe - nowatorska przestrzeń dla wydarzeń i rozwoju miast.

  Prezentacja przedstawi możliwości, koszty oraz pokaże, że pole golfowe może być dla samorządu najbardziej rentownym obiektem w mieście, a zarazem doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń! Małe obiekty w centrach miast są nie tylko miejscem sportu, ale też świetnym miejscem spotkań.
 • 10:50-11:10 Agnieszka Sikorska#MICE is nice. Sposób na turystykę biznesową w śląskiem.

  Poznaj potencjał regionu, unikalne miejsca, produkty i historie warte opowiedzenia uczestnikom Twoich wydarzeń.
 • 11:10-11:30 Joanna Gurdek-Żuk i Błażej ŻukSkuteczny sposób pozyskiwania klientów. Dmuchańce w branży eventowej.

  W wystąpieniu przedstawione zostaną aspekty prawne dotyczące bezpieczeństwa użytkowania dmuchańców. Poruszona zostanie niezmiernie ważna kwestia, jaką jest odpowiednia dokumentacja oraz przeszkolenie pracowników. Pokazane zostanie, jak wprowadzając dmuchańce do swojego biznesu można zwiększyć swoje obroty i zyskać nową grupę odbiorców poprzez kompleksowość usług.
 • 11:30-11:50 Michał KopećPokazy piwne na eventach firmowych, czyli jak odpowiedzialnie opowiadać, degustować i warzyć.

  Podczas prelekcji Michał Kopeć będzie obalał mity związane nie tylko z piwem, ale również z organizacją pokazów piwnych, kursów kiperskich oraz warsztatów warzenia.
 • 11:50-12:10 Agnieszka NowińskaJak oni to robią? – tłumaczenie ustne na Twoim evencie na miejscu i zdalnie.

  Skrząca się od anegdot opowieść o tym, że zestawy słuchawkowe nie tłumaczą same, a w budce musi siedzieć… białko ludzkie. Jak to się dzieje, że oni tam mówią, a ty słyszysz tłumaczenie w słuchawkach? I to dobre tłumaczenie? Czy zawsze potrzebujesz budki? A może da się taniej? I jak znaleźć świetnych tłumaczy na Twoją imprezę?
 • 12:10-12:30 Nikola Naus i Nadzeya MelnikNowe pokolenie w branży spotkań: młodzi profesjonaliści i moc mentoringu.

  Podczas prezentacji prelegentki podzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami. Opowiedzą o wyzwaniach, z jakimi się spotkały oraz o kluczowych czynnikach sukcesu. W trakcie wystąpienia skoncentrują się na roli mentoringu jako nieodłącznego elementu ich własnego rozwoju zawodowego. Przybliżą słuchaczom praktyczne korzyści płynące z mentorskich relacji, takie jak zwiększona pewność siebie, szybszy rozwój umiejętności zawodowych oraz lepsze zrozumienie specyfiki branży spotkań. Wystąpienie będzie inspirującym przeglądem nowego pokolenia w branży spotkań, ukazując moc mentorstwa jako fundamentu sukcesu młodych profesjonalistów.

Inspiratornia Eventowa

 • 13:40-14:10 Nina Żukowska i Piotr KalewskiMotyw przewodni eventu to nie storytelling.

 • 14:10-14:40 Nina Żukowska i Piotr KalewskiEvent bez strategii, czyli klasyczny kotlet.

 • 14:40-15:00 Nina Żukowska i Piotr KalewskiKreatywności nie determinuje budżet eventu. O eventach na patencie.

 • 15:00-15:30 Nina Żukowska i Piotr KalewskiNajlepsze praktyki w wykorzystaniu eventów w employer brandingu.

 • 16:30 City AdventureFinał gry „Poszukiwacze Zaginionej Marki” z rozdaniem nagród dla zwycięzców.