Radosław Lewandowski
20/11/2019
Rafał Patla
14/11/2019

Społecznik – harcerz, „Człowiek z Pasją”, kochający dzielić się wiedzą.

Praktyk sprzedaży z 10 letnim doświadczeniem w branży RTV/AGD. Obecnie Administrator Ośrodka Sportowego w Lublińcu. Koordynator Fundacji Przedsiębiorczości PL. Od urodzenia związany z harcerstwem. Obecnie pełni funkcję rzecznika prasowego Hufca ZHP Lubliniec ( ukończył Akademię Młodych Rzeczników ) , jest również odpowiedzialny za promocję działań lublinieckich harcerzy w prasie i w mediach społecznościowych.

Odpowiedzialny za promocję i kontakt z Mecenasami (darczyńcami )  w trakcie kampanii  fundraisingowej #WSPIERAMKOKOTEK #KOCHAMKOKOTEK gdzie lublinieccy harcerze zbierali na namioty – kampania okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki determinacji i zaangażowaniu o kampanii można było usłyszeć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych ( TVN24, TVP Info ) oraz w radiu ( Polskie Radio Katowice ) i prasie (Dziennik Zachodni).

Wiedzą zdobytą podczas kampanii wraz z zespołem podzielili się podczas szkolenia #Hufiec3.0. Partnerami szkolenia był m.in. sprawny.marketing, BRAND24, pomagamy.im.

Pomysłodawca i współorganizator wydarzenia „Patriotyczny Lubliniec”, które odbywa się od 3 lat w Lublińcu. Event historyczno-militarny organizowany wspólnie z służbami mundurowymi powiatu lublinieckiego m.in. JW Komandosów, PSP,OSP, Policją, Służbą Mundurową. Każda edycja to inny temat przewodni z historii Polski i regionu. Piotrek opowie o tym jak można dzięki pasji, szczypcie szaleństwa i przyjaźni zorganizować wyjątkowe wydarzenie.